Cosmic Encounter

xxxxxxxxoo hodnoceno 103x (Seznam vlastníků)

Cosmic Encounter - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra, strategická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Avalon Hill
Fantasy Flight Games
Games Workshop
Mayfair Games
Autoři: Bill Eberle
Jack Kittredge
Kevin Wilson
Peter Olotka
Rok vydání: 1977
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Nové rozšíření - Cosmic Alliance

FFG právě ohlásili další rozšíření ke Cosmicu nazvané Cosmic Alliance. Už se nemůžu dočkat dalších 20 alienů, bílých komponent pro dalšího hráče (ne, že bychom to někdy v tolika hráčích hráli, ale alespoň bude větší výběr barev), akorát pravidla pro týmovou hru mi do základní premisy hry moc nesedí. Ale což, necháme se překvapit a třeba to překvapení bude příjemné.
http://www.fantasyflightgames.com/edge_news.asp?eidn=2881
7.12.2011 08:03:24

Zajímavosti v článku
Když pominu, že je v článku ukázaný Animal - jeden z nových alienů, který umí uspořádat pořádnou party (toho bych chtěl někdy dostat v Infarktu), tak jsou zmínění i další tři noví alieni
- Gorgon a její zkameňující pohled (jak se česky utvoří přídavné jméno od zkamenět?)
- Schizoid a jeho hádanky
- Cyborg a jeho pokročilá biotechnologie
Co je ale nejzajímavější, je vějíř karet, ve kterém jsou místo nové Flare karty pro Animala a Destiny karty pro bílého hráče vyobrazeny také dvě částečně zakryté karty. Jedna z nich je pravděpodobně rub nějaké speciální karty pro jednoho z nových alienů (což by byl zajímavý nový efekt a mechanismus, který by se asi odvíjel od jeho vlastnosti). Snad ještě zajímavější je ale ta druhá, která vypadá přesně jako další Morph, ale má v levém dolním rožku nějaký podivný symbol. Že by do týmové hry přibyl nějaký další balíček karet, nebo budou takové karty využitelné jen za určitých podmínek? Co myslíte?

7.12.2011 08:24:50 | Upraveno autorem (porovnej)

Já...
...myslím, že ... nevím :(

7.12.2011 08:46:23

Vybíráme z Bazaru

Cyclades - nové, pouze rozbalené
Akt. cena: 600 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas