Convoy, The  - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: IELLO
Portal Games
Autoři: Ignacy Trzewiczek
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

Tak jsem si to s Panchym už 2x zahráli a musím říct, že mi to přijde opravdu drsné.. Zatím mám pocit, že Moloch to má pekelně složité a musí opravdu hodně dumat nad tím, co dělat. Resp. mám dojem, že za tuhle stranu se jakákoli chyba neodpouští..
Zatím co se na vás tlačí horda nepřátel, které ničí jednu jednotku za druhou, tak vy se je snažíte přesouvat a využít jejich efekt do maximálních možností.



Nechci hru zatím hodnotit... spíš jsem zvědav, zda s touto hrou už máte nějaké zkušenosti. :)
26.9.2012 23:11:11

tak jaký dojmy?
:-)

11.10.2012 09:21:26

ta"jemná"
musíš si počkat asi do dalšího úterka na další vydání Deskofobie, kde maj mít kluci srovnávací recenzi s Revolverem.

11.10.2012 09:42:25

dojmy
zatím jsem hrál pouze jednou s Panchym. Hrál jsem za Molocha a přestože jsem se hru učil a docela chvílemi tápal podařilo se mi vyhrát. Souhlasím však, že roboti to mají docela těžké. Podruhé bych to hrál už trochu jinak. Je to rozhodně zajímavá hra. Umožňuje slušně plánovat další kroky a strategie, aniž by se příliš zdržovaly tahy. Rozhodně zajímavý prvek je boj na jednotlivých bojištích v rámci města a získávání bonusů, stejně tak přesouvání jednotek mezi městy.

11.10.2012 17:30:22 | Upraveno autorem (porovnej)

dojmy
Máme odehráno pár her a každá je lepšejší, než ta předchozí. Roboti to opravdu maj těžšký

11.10.2012 22:49:29

Mazec
Žeru tuhle hru. Původně jsem ji koupil, protože je polská a ničí se tam americká města. Jinak řečeno, co si amici navařili,to si taky musí vyžrat. Akorát se přiznám, že porazit Molocha je zatím nemožné. Nevím co s tím. Čtu tady, že Moloch to má těžké a jsem překvapen. V příštím tahu, dám kyborgům na prdel.
Výborná hra pro dva lidi a když se pustí správná hudba, tak to má šťávu.

5.9.2014 10:16:26

Vybíráme z Bazaru

Jak se trolí primcezny
Jak se trolí primcezny
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 7 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas