Combat Commander: Europe

xxxxxxxxxo hodnoceno 7x (Seznam vlastníků)

Combat Commander: Europe - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: 2. světová válka
Herní kategorie: válečná
Čeština: není
Vydavatelé: GMT Games
Autoři: Chad Jensen
Rok vydání: 2006
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

hrál to někdo?

Docela bych chtěl vyzkoušet tuhle hru. Ale zaráží mě trochu její cena. A proto bych se raději zeptal má někdo odzkoušeno??
A po čem spíše sáhnout Europa, nebo pacifik?

Co jsem tak koukal, tak jsou 3 národy a každý má svůj balík karet. Docela by mě zajímalo jak se tyto karty hrají a co přesně znamenají ty symboly kostek na kartách. Neočekávám, že by se z toho stal nějaký dicefest, ale byl bych nerad zaskočen těma kostkama.
28.8.2010 12:01:10

andik007
CC jsme nehrál, ale co jsem četl, tak ty kostky na kartách suplují normální kostky - místo házení otáčíš karty myslím. Spíš než zaskočen kostkami budeš v této hře zaskočen kartami - pokud ti nepřijde karta útoku, tak si tvá jednotka nevystřelí ani kdyby jim Hitler dělal před bunkrem stojku. Prý to má symbolizovat chaos na bojišti, pro mě je to v taktické wargame celkem nepřijatelné :) A absence vozidel také nepotěší. Já po tom také hodně dlouho pokukoval, když jsem se rozhodoval, jakou taktickou WWII hru pořídit a právě výše zmíněné faktory mě od toho odradily. Nicméně je to hodně dobře hodnocená hra a jsem přesvědčen, že stojí za to, pouze ta cena celkem znemožňuje "koupit a vyzkoušet". Na druhou stranu,je to nabitá krabice, takže cena si odpovídá, můžeš si tvořit vlastní scénáře, to je vždycky plus. Ad Evropa vs. Pacific - tam bych vybíral podle toho, která scéna tě láká víc, k té Evropě jde třeba dokoupit i Stalingrad.

28.8.2010 12:09:31

...
vozidla mě nevadí, že tam nejsou. cena je tada příšerná! a snad ten chaos na bojišti vyváží něco jiného. Přeci by nebyly obě hry v TOP 10 wargame na BGG, kdyby tam něco sakra skřípalo. Zkusím se poprat s pravidly a uvidím jestli si po státnicích udělám radost :-D

28.8.2010 12:43:33

andik007
Tak já jsem přesvědčen o tom, že to bude skvělá hra, propracovaná a bez tun složitých pravidel, takže to bude určitě zábavná věc. Ale říkám, já jsme nehrál, mám jen reference od kamaráda, který se teď vrátil do USA a tam to pořídil a říkal, že je dost zklamaný. Myslím, že se nebude zlobit, když mu napíšeš SZ a zeptáš se, je tu pod nickem Iggyspoon.

28.8.2010 13:07:55

Vybíráme z Bazaru

Mars Teraformace - Expedice Ares vč. promo
Mars Teraformace - Expedice Ares vč. promo
Akt. cena: 430 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas