Churchill - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 3
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 300 min
Herní svět: 2. světová válka
Herní kategorie: válečná
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Fox in the Box
GMT Games
Autoři: Mark Herman
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Chybějící komponenty

To že tam úplně chybí nálepka/ žetonek pro Trumana asi je u všech (to byl záměr tam nedat schválně jeden komponent?!) Mě v krabici navíc chybí i desetistěnka...
4.2.2021 22:27:24

Desetistenka
Desetistenka chybi nepletuli se ve vsech krabicich a David ji pribalovsl zvlast do bedny i omluvnym/vysvetlujicim dopisem. Polud jsi hru bral primo od foxu, tak mrkni jeste jednou do bedny jestli nekde nezapadla. Pokud mas hru od jinud kontaktuj obchod nebo primo vydavatele. Kostku jiste doposlou.

4.2.2021 22:36:37

kelderek
Jestli se nemýlím,tak samolepka pro Trumana nebyla ani v originále.
Jo a kam bys ji lepil?

4.2.2021 23:17:32

IN

re
Ano je to tak. Bohužel jsme přišli až po kompletaci na to, že ve hře chybí desetistěnná kostka. Přibalujeme ji zvlášť. I obchody od nás tyto kostky dostávají. Nicméně chápu, že je to nepříjemnost a může se stát, že ji zapomenou přibalit.

Samolepka (ani žeton) Trumana ve hře není a nikdy nebyla (používá se stále žeton/kvádr Roosevelta). Je matoucí, že bonusový prezident svou samolepku má. Přidali jsme ji pouze jako bonus (protože byla i v časopise C3i z kterého je tato varianta převzata).

----------------------
Majitel liščí krabice

4.2.2021 23:19:32 | Upraveno autorem (porovnej)

Truman

Aha, OK, no napsal jsem prodejci, kostka je prý na cestě. S tím Trumanem, je to spíš škoda - ve hře je hromada náhradních kvádrů - stejně si asi vytisknu někde malý obrázek Trumana a na jeden modrý ho nalepím...

7.2.2021 19:35:00

Vybíráme z Bazaru

Nisei (Android Netrunner): Ashes cyklus
Nisei (Android Netrunner): Ashes cyklus
Akt. cena: 1150 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas