Chaos in the Old World

xxxxxxxxxo hodnoceno 105x (Seznam vlastníků)

Chaos in the Old World - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, strategická, intriky
Čeština: není
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Autoři: Eric M. Lang
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Oprava kultistů (vlaječek) - návod

Chaos jsem poprvé viděl v Korunce a brzy se z něj stala moje srdcovka. Bylo mi hrozně líto, že ty symboly chaosu jsou tak domršené. Později jsem viděl další 2 hry ve stejném stavu a i moje vypadala podobně. Pročítal jsem tady diskuze a všichni to buď nechávají tak, nebo je odstřihnou. "Vymyslel" jsem si tedy jednoduchou opravu. Špendlík jsem zkrátil na adekvátní délku, na dvou místech přivázal nití a vše lehce přelil vteřinovým lepidlem. Po zaschnutí ty nit odstraníte. Přitom doporučuji, aby špendlík sahal zhruba do poloviny znaku samotného - kvůli zpevnění. Bylo by asi na nic mít pevnou žerď s tím, že vršek se ulomí :)
Asi se mi nepodařilo objevit Ameriku (určitě to tak někdo má), ale třeba to tady někomu pomůže.
Samozřejmě to má i své mínusy - špendlík prostě je vidět. Je pak na každém, jestli chce mít pevný symbol chaosu (figurky hážu normálně do pytlíku a prostě drží), nebo se mu to nelíbí a ustřihne ho. Ale už alespoň máte možnost volby :)

Jak to vypadá viz. obrázky ke hře.
Na kultistovi - Khorne - vidíte ještě pár vláken lepidla, které by bylo dobré začistit.
Nurgle - ještě není dobarvený, ale pro ukázku, že se naše "berlička" hezky schová, to myslím stačí.
27.11.2012 11:47:48

PS
"Vlaječky" jsem samozřejmě narovnal pomocí hození figurky do horké vody (cca. 30s), poté vyrovnal a nechal zchladnout. Ale to je myslím notoricky známá věc, tak jsem jí nijak blíže nepopisoval.

27.11.2012 12:12:18

Vybíráme z Bazaru

Imperium: Dějiny + doplňky
Imperium: Dějiny + doplňky
Akt. cena: 850 Kč
Končí za: 13 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas