Bossin' Space - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Jindřich Pavlásek
Petr Vojtěch
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

PnP

Odkaz na stažení PnP je zde :
http://timeslugstudio.com/bossin-pnp/?fbclid=IwAR0kgyqqaUBwcnMDn8Fwt71sv6xx-JKLLRkbGDw3zx4O3pNjxVNA8j0_vfg
3.4.2020 11:00:56

maximum bodů?
Zkusil jsem sólo hru a na sedmý pokus dal 49 bodů (byť na konci se štěstím dvou hodů s přesným číslem které jsem potřeboval - výzkum za 3 XP). Myslím že o moc víc se asi nahrát nedá.

21.4.2020 02:48:58

mezi 30-40 body
ale hrál jsem to zatím jen pár krát, takže po dalších hrách může být skóre ještě vyšší...

* * * * *
Board games klub, Trenčín

21.4.2020 10:25:41

Roll & Write
Díky, že jste to zkusili. Pokud máte nějaký feedback, budu za něj rád. Sám jsem si napsal pár věcí, které bych ještě rád upravil, takže bych mohl udělat nějakou druhou verzi.

A ještě bych jen pro formu upozornil, že se jedná o Roll & Write hru využívající téma Bossin' Space. BS sám je jinou hrou :)
---
Time Slug Studio

21.4.2020 10:47:36

Feedback
Hele docela mě to i bavilo. Sedl jsem v jednu v noci vytiskl si jeden papír že si to jednou zkusím. A jak to u těchto R&W her bývá hned člověk vidí co by udělal líp. Takže nakonec 7x
Ohromná výhoda - rychlost, těch 8 tahů to přímo vybízí hrát znova.
Nevýhoda - ale značná, podle mně jediná jednoznačně nejbodovanější strategie - rakety na 10 výbuchů, chlazení full, dolet full a ufoni od nejvzdálenějšího (první řada všichni, druhá řada odprava + ten za 4b na začátku). EXPy šetřit aby na konci byly kostky navíc (a ty pak musí padat).
Jediný co by tomu postupu možná mohlo konkurovat je hrát na EXPy (jako + vítězný body), nevím nechtělo se mi to propočítávat každopádně pak by to muselo ale fest padat celou hru.

Už to hrát nebudu, ale fakt docela rychlovka zábava - znova zapnout tiskárnu a ještě poslední papír :-) Taková jednohubková chytlavá výzva.

21.4.2020 13:58:28

Vybíráme z Bazaru

Mozzaroller
Mozzaroller
Akt. cena: 101 Kč
Končí za: 17 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas