Bohnkick - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Amigo Spiele
Autoři: Uwe Rosenberg
Rok vydání: 2006
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

Góóóóó! Zkušený německý fazolový tým střílí v poslední minutě utkání branku a zřejmě tak rozhoduje o svém vítězství!

Fazole tentokrát vyrážejí na fotbalové trávníky! Samostatná karetní hra s názvem Bohnkick vyšla v roce 2006 k příležitosti mistrovství světa ve fotbale, které pořádalo Německo. Hra nemá vlastně s původními Fazolemi nic společného kromě toho, že místo normálních fotbalistů proti sobě hrají dva týmy složené z fazolí. První z nich je německý, druhý mezinárodní a oba mají svůj vlastní barevně odlišený balíček karet. Hráči si tedy vyberou, za který tým budou hrát a napínavý fotbalový souboj může začít.

Hráči se střídají v útoku, takže vždy jeden brání a druhý útočí až do chvíle, kdy útok selže nebo padne branka. Pak si hráči role vymění. K bránění je určený třetí balíček karet, který obsahuje například karty brankářů nebo také karty rozhodčích, které mohou bránícímu hráčí pořádně zavařit. 

Ve chvíli, kdy první hráč dobere svůj balíček s fotbalisty (fazolemi), ještě si jej obrátí a hra pokračuje. Jakmile však balíček dobere i druhý hráč, hra končí. Vyhrává samozřejmě ten, který vstřelil více branek, a podobně jako ve fotbale může nastat i remíze.

Autor: Matthew

Vybíráme z Bazaru

Merchants & Marauders - EN
Merchants & Marauders - EN
Akt. cena: 555 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas