Blood Rage - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
CMON Limited
Guillotine Games
Autoři: Eric M. Lang
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

BR digitální verze na Kickstarteru


Od 3.12. bude spuštěna kampaň digitální verze BR. Pro předplatitele budou k dispozici i nové figurky do deskové hry.
25.11.2018 03:10:57

Beta

Jak jsem četl tak 27 by měla být spuštěna beta verze. Neměl by někdo na prodej klíč ?

24.2.2020 18:39:38

Klíč
Jak Vám přišel klíč na digitální hru? Já ho zatím nedostal


EDIT: vyřešeno, CMON psal "sledujte email GeekFunder" a přitom klíč posílal CMON v rámci propagačního letáku, což jako spamy nečtu :-) zjistil jsem z komentáře na KS, tak tu píšu, pokud někdo hledá jako já.

1.3.2020 10:15:07 | Upraveno autorem (porovnej)

Korenar

Díky moc za info, dohledal jsem přesně dle tvých instrukcí. .)

1.3.2020 19:07:22

Nic
Ja porad nedostal nic...

1.3.2020 23:23:04

...
tak jsem dostal kód, nainstaloval a odehrál asi 5 her (2-5 hráčů, nejvyšší obtížnost) se skóre 5-0.

Moje dojmy z apky:
+ rychle to odsejpá (vč. draftu)
+ grafika, API - upřímně, čekal jsem to o dost horší
+ hudba hezky podkresluje atmosféru

- AI - selhává v základních aspektech hry. V první věku nechá hráče "zabrat" zadarmo celou provincii, v draftu ve třetím věku nechá projít Frigga kartu na nájezdy z Valhaly a kartu, co umožní zničit dvě figury a zvednout si stat klanu, přestože mám Sea Monster a 8 bodů za mrtvou loď. Tohle by neudělal průměrný hráč, natož "hard" :)

Celkově jsem mile překvapen, protože jsem očekával odbytou apku od firmy, která s vývojem her nemá až tak zkušenosti. Já to bral čistě kvůli krabici z KS, protože na hraní her PC her není moc čas a raději si zahraju deskovou verzi. Nicméně když není protihráč, asi bych si zahrál i PC verzi za předpokladu vylepšení AI

2.3.2020 06:48:13 | Upraveno autorem (porovnej)

Blood Rage: Digital Edition
Hodil som do bazáru aukciu na kód pre Blood Rage: Digital Edition od 1Kč, ak by mal niekto záujem. Bral som kvôli dodatočnému KS obsahu, digitálnu verziu nevyužijem.

https://www.zatrolene-hry.cz/bazar/114796/

4.3.2020 13:42:15

sekání
Ahoj, koupil jsem si digitální verzi BR - PC mám vysoko nad minimálními požadavky a i na při nejslabším nastavení hry se mi seká, neběží plynule a odpočet času tahu u jednotlivých hráčů trvá zhruba 2x déle (1 vteřina trvá v realu 2 vteřiny), dělá to ještě někomu?

13.6.2020 19:59:40

Vybíráme z Bazaru

Scythe Vzestup Fenrise - krabice
Scythe Vzestup Fenrise - krabice
Akt. cena: 370 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas