Blood Rage - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
CMON Limited
Guillotine Games
Autoři: Eric M. Lang
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

BR digitální verze na Kickstarteru


Od 3.12. bude spuštěna kampaň digitální verze BR. Pro předplatitele budou k dispozici i nové figurky do deskové hry.
25.11.2018 03:10:57

Někdo ze Zlína
Ahoj. Má někdo, prosím, pledge ze Zlína či okolí?
Zda by mi byl ochoten vzít plastové tokeny za 8 doláčů.
Mám vše od Rexíků, takže bych to stejně musel rozprodat.
Děkuji moc všem.

7.12.2018 21:35:49

yodle
Díky moc...abych to tedy shrnul...když si koupím základní pledge + 60$ Core Box (součástí jsou i ty tokeny) + 25$ Mystick of Midgard, tak mám ALL-IN, je to tak?

K čemu ale je ten add-on 12$ za desky hráčů....v základní krabici nejsou?

Pak ten nový klan "STAG" je úplně nový, tedy hra bude až pro 6 hráčů? Nebo je to jen další klan pro výběr, ale hra zůstane 2-5?
-> chápu tedy správně, že pokud bych chtěl mít na výběr i původní 5.klan, musel bych dokoupit expanzi pro 5.hráče? I když je to zbytečné...jen se ptám

Dále mě mate, k čemu je add-on 25$ za Bohy, když jsou jako KSE ve slibu? To je pro ty, co chtějí jen digitální hru a nové minis bohů pro svou hru, co už mají?

7.12.2018 22:51:21

Korenar
první dva řádky jak píšeš budeš mít ALL-IN.

12 USD za desky hráčů - budou pravděpodobně z lepšího materiálu "asi" odolnému vodě. ( desky v základu jsou kvalitní - tvrdý papír - dostačující)

Hra lze hrát max v 5 hráčích. Expanzi pátého hráče nepotřebuješ. Dostaneš asi 24 karet v angličtině.. ale mohu ti je naskenovat v češtině jestli bys později projevil zájem. Text je ale jednoduchý.
Ale můžeš si koupit a vybírat z 6 klanů. Pozor všechny klany mají stejnou startovací pozici. Nikdo nemá v ničem výhodu takže se liší pouze figurkou. Proto je to zbytečné.

Určitě se vyplatí ty Sculpted tokens za 8 USD

S těmi bohy za 25USD je to pravděpodobné, že si je můžeš přikoupit k digi hře jak píšeš. Protože v podpoře za 60 USD jsou.

7.12.2018 23:11:49 | Upraveno autorem (porovnej)

yodle
Tak jsme přečetl všechny aktualizace...v této kampani tedy chybí WILDBOAR klan, který byl jako KSE u první kampaně a RAM klan, který je jako 5th expanze.

Takže vlastně po zakoupení této KS verze budu mít pár věcí na vyhození, když dodávají i figurky tokenů pro RAM klan a v případě desek i pro WILDBOAR klan :-)

Pak asi chybí nějaká extra monstra, co jsme pochopil z komentářů a zřejmě i původní 3D tokeny

7.12.2018 23:33:10

Add-on bohů
... není nabarvený - zlatý, zatímco ti bohové v 60$ pledge jsou.

8.12.2018 00:01:15

Korenar
původní 3D tokeny nahrazují nové tokeny. (důležité je aby byl hezký Sculpted Doom Token který je pořád na očích a tokeny hráčů s kterými budeš často posouvat a to jsou)
V základu máš 9 Monster + 4 z KS
Wolfmana nahrazuje wolfwoman
mystic trolla nahrazuje seer troll
fenrira nahrazuje garm
mountain giant je nahrazen moutain giantess


navíc bude jedno monstrum navíc (Lokiho kočka) ten Jormunga.....

dohromady tak 13 monster + 1

8.12.2018 08:57:09

...
Ja som si zohnal všetky promo figurky z prvej kampane a tak som najskorej nechcel ísť do tohoto ale potom som nad tým rozmýšlal a aj v komentoch to rozoberali že tie 4 promo figurky majú iné mená aby sa dali použiť v hre spolu s pôvodnými promo figurkami. Fenrir a Wolfman majú také vlastnosti že som si nevedel predstaviť ich mať nejako logicky v hre po dvoch. Ale potom niekto v komentoch písal že ak niekto nasadí fenrira do hry a potom niekto nasadí toho nového vlka tak sa ich špeciálna vlastnosť neguje. Tak isto s Wolfmanom. Mountain giant a troll sú v pohode aj po dvoch v hre. A konečne začali pridávať aj niečo nové tak super :)

8.12.2018 10:23:57

TRIBALL66
To mě chyběly právě jen fenrir a wolfmann takže jsem do toho šel... navíc jsem se poohlížel po tokenech co nabízí... každopádně pokud se někdo dostane ke kombu, kdy bude mít tři jednotky jako vůdce a pak si přidá nějaké vylepšení pro vůdce tak to bude solidní síla.
Nicméně pokud se tak stane, tak se stane nepozorností protihráčů. Pro mě je Horský obr vždy prioritou pokud ho dostanu na ruku.

8.12.2018 10:37:51

Sculpted tokens

Ahoj, mohl bych se k někomu přidat? Měl bych zájem jen o Sculpted tokens za 8 USD, jinak vše už k Blood Rage mám. Někdo z Pardubic, Chrudim, HK nebo Praha? Rád prispěju dotyčnému na poštovném. Napište mi PM. Díky.

8.12.2018 12:49:11

Tribal66
Tohle pro me zacne byt zajimave az s SG, ktery prida 6. hrace.

Jinak souhlas.

9.12.2018 00:41:06 | Upraveno autorem (porovnej)

gods of asgard - zlaté
Zdarec, měl by někdo zájem o zlaté bohy Asgardu?
Cena cca jako normální v obchodě?
Bohy nechci , tak často to nehraji.

9.12.2018 19:30:37

PM
Je otevřený PM, kdyby se někdo chtěl přidat a ušetřit na poštovném tak pisnete. Nejlépe Plzeň, ale lze zaslat za 80kc kamkoliv po cr.

23.12.2018 11:48:36 | Upraveno autorem (porovnej)

3d zetony
Muze mi nekdo vzit ty 3d zetony pro hrace za 8$? Praha. Piste do zprav. Dik
___
redaktor Deskofobie

23.12.2018 12:47:04

PM
Pokud se nekdo chcete přidat tak se ozvete do zpráv. HK/PCE/obcas Praha

25.12.2018 12:14:58

3D zetony

Yedle: bude ti brat nekdo ty zetony? Mohl bych se taky pridat?:)

26.12.2018 12:01:29

Mel bych zajem
Do kdy se muzu k nekomu pripojit?
Kdy maji vyjit ks veci?

26.12.2018 13:03:02

KS
PM je otevren do pulky unora. Digitalni verze BR bude dodana mailem jako steam klic. Fyzicke propriety zacnou rozesilat cca. za 10 mesicu. Pokud se nekdo bude chtit pridat, jsem schopny za 80kc zaslat po Cr nebo osobne Plzen. Da se ve vice lidech dosti usetrit na postovnem, protoze s pridanymi addony nebo pledgemi navic uz roste cena velice malo.

Jen doplnim, ze tou usporou na postovnem myslim desitky dolaru, CMON ji nema zrovna levnou :-(

26.12.2018 13:29:38 | Upraveno autorem (porovnej)

....
Nic jsem nerekl :-)

Bohuzel nic neberu.

26.12.2018 14:18:08 | Upraveno autorem (porovnej)

Awast
Nabidl se mi uzivatel XoreX, ze mi je vezme. Zkus :)
___
redaktor Deskofobie

26.12.2018 14:39:25

Siki p
Plastove co?

26.12.2018 20:19:00

Pepson
No myslel jsem ze je tam jen jedna polozka za 12 dolaru a ze jsou to ty plastove organizery na desky hracu.

Ale kdyz se na to divam tak jsou to jen papirove desky hracu :-)

26.12.2018 23:37:04

3D žetony

Ahoj, vzal by mi někdo, prosím, ty 3D žetony klanů za těch 8 doláčů? Náklady uhradím. Děkuji moc.

2.1.2019 13:24:52

PM
Příští týden budu dělat shrnutí a finišovat objednávku. Pokud by se ještě někdo chtěl přidat. Napište mi PM do konce týdne. Osobně Plzeň nebo kamkoliv po ČR za 80,-. Stále se snažím vyjednat dopravu v rámci ČR zdarma, ale nezaručuji.

24.1.2019 07:51:56

LNF

PM
Pokud se bude chtít někdo přidat, tak prosím pm do konce týdne. Východní a Střední Čechy. Jinak zasilkovna.

4.2.2019 16:48:36 | Upraveno autorem (porovnej)

PM
...nechcete se někdo z Brna a okolí přidat? (do zpráv)

6.2.2019 14:11:39

Vybíráme z Bazaru

Manila: The Savage Streets, 1945
Manila: The Savage Streets, 1945
Akt. cena: 1350 Kč
Končí za: 10 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas