Blood Bowl - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Sport
Herní kategorie: desková hra, vývoj postavy, strategická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Games Workshop
Autoři: Jervis Johnson
Rok vydání: 1986
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Zatroliga

Výsledky, komentáře, ....
http://paladin91.webnode.cz/zatroliga/

paladin - nurgle
sydo - human
jarmuk -dwarf
marvin - skaven
dex - skaven
grom - human
johnyczech - orci
Kosibratr - goblins
Olaf - norsca
Bordelmama - chaos
falco - chaosdwarf
andy - orci
1.6.2011 20:04:17 | Upraveno autorem (porovnej)

johny
no mezi svatkama to je stale do konce roku .... takze radeji hned napis sydovi a domluv se.

2.12.2013 16:58:20

jarmuk
ja abych to s tebou mohl odehrat tak budunmuset prijet do prahy tak si to poradne rozmysli kdy mas cas.

2.12.2013 16:59:53

marvin
marvine s tebou je potiz
jednak jsi jedinej kdo potrebije na zapas dve setkani
dvanak posledni prispevek je ze jedes na kamsi do ameriky a vratis se nevim kdy....
navic co jsem napsal byl muj navrh , klidne muzes rozpoutat bourlivou diskuzi zr0e to vidis jinak.
noma nakonec dost mozna ze ne vsichni co jsem uvedl o to pokracovani v plaay of stoji

2.12.2013 23:27:24 | Upraveno autorem (porovnej)

play off
Tak já bych to za sebe nejraději dohrál normálně, ale na druhou stranu je potřeba přihlédnout k realitě a v tom má paladin pravdu. Jen bych tedy stanovil nějaký termín do kdy to 1. kolo play off odehrát. Chytil jsem Dexe a ten s tím zatím moc nepohnul a nechce se mi na něj čekat do jara.

3.12.2013 12:09:53

grom
tel číslo na nej más na webu, tak zkus sms, kdyz to nikam nepovede, pořešíme to jinak.

3.12.2013 17:16:31

paladine
určitě to dáme,
grome, dex se mi na zápas ozval hned zpět a nehráli jsm jen proto, že jsem musel hodit tchýni do nemocnice.
Pak vypokli ty blbý svátky klidu a míru, kvůli kterým sedím do noci u kompu a celý den si honím šaška na krámě.

3.12.2013 23:03:00

Dex

.
Ahoj,
nebudu pokračovat v lize. Navíc, pokud si dobře vzpomínám, jsem odehrál pouze dva zápasy, tak by bylo asi spravedlivější kdyby hrál místo mě někdo jiný.
Mějte se fajn.
D

4.12.2013 00:06:13

dex marvin grom
no a je to takze grome odehrej to s marvinem

4.12.2013 10:35:40

Playoff
pff tak jsem nejak zapomnel na blodbowl, ja to tady na zatrolenkach uz nectu :D. Jestli chapu sprave dostal se moji porezove do playoff a muzu si nechat od Bordelmamy dat nazadek?

4.12.2013 22:30:07

whine
a proc vubec musim hrat zase proti tem blbejm chaosakum? fnuk

4.12.2013 22:30:42

To paladin
Ok, odstupuji z ligy.
Měj se fajn.

P.S.: A nedá mi to, můžeš mi napsat, kdy jsem v této sezóně potřeboval dvě setkání, když už rýpeš? Možná se optej těch s kým jsem hrál a i Olafa, kolik jsme měli času a jak dlouho jsme hráli v tom zápase, který máme dohrát.

A otevřeně, s Tebou a Tvým vedením ligy je taky někdy dost potíž:)

5.12.2013 07:02:06 | Upraveno autorem (porovnej)

A jeje, tady zase z toho delate Dopis pro tebe. Jsem myslel ze jsme se chteli pobavit u hry.

5.12.2013 16:36:44

falco
no jo emoce strikaji :))
uz to tak vyslo, ale muzes mu to oplatit :))

5.12.2013 19:57:37

to paladin
Nestříkají, jen nemám rád, když mi někdo něco vyčítá jen proto, že neumí dodržet vlastní nastavené pravidlo:)

5.12.2013 23:12:51 | Upraveno autorem (porovnej)

play off
Když už mi tedy vzdali dva soupeři můžu to brát jako kontumační postup do další fáze play off? Zápasů mám za sezónu nahráno i tak dost :P :D

16.12.2013 16:36:49

to grom
nic jinyho ti nezbyva :) ale je fakt ze ty mas nahrano nejvic ...

16.12.2013 21:34:24

Goatse vs. Da Bluzz 2:1
Goatse:
TD - 1, 4
MVP - 3
winnings + 60.000
MNG - 7
Skills - 1, 3 oba dostali Guard
FF +1
Po zápase nákup kozičky, v pokladnici zbývá 10.000

Da Bluzz:
TD - 13
COMP - 37
CAS - 99
MVP - 99??? (johnny upřesní)
Winnings +60.000
Skills netuším, myslím, že 99 postoupila
FF +0

Aktuální soupisku pošlu, s kým hraju dál?

Orci vyhráli hod mincí a rozhodli se vykopávat. Jeden z Black orků se nešikovně postavil 2 čtverce od sideline a minotaur Shub Niggurath ho hbitě vyfrenzoval do diváků. První polovinu tedy kozičky hráli přesilovku. Warrior Zagam po několika neúspšných pokusech konečně sebral míč a spolus klecí se přesouval po levé straně hřiště. Stejným směrem se posouvala i masa orků. Minotaurovi se podařilo prorazit středem a izolovat asi 4 orky na levé straně. Zagam tedy spolu s Ukobachem a dvěma kozama vyběhly přes střed a hnali se k TD zóně soupeře. Orkové se nevzdali a hrdinný lineman srazil Zagama 3 kroky před čárou. Zagam upustil míč, který však naštěstí zachytil Ukobach a s pomocí Shub Niggurath a kozičky donesl v 8. kole míč do TD zóny.

V druhé půli se na tým Goatse usmáli bohové chaosu i Nuffle samotný. Nejprve kozička Bhuj vykopla až na samý konec orčí půle a pak proběhl Quick Snap. Shub Niggurath rozvrátil line of scrimmage a zbytek týmu se rozhodl, že nejlepší obranou je útok a natlačil se dopředu. Nervózní orčí thrower nesebral míč a chaos se dále hnal kupředu a udělal před throwerem ofenzivní linii. Chudák thrower upadl při dodgi, Zagam sebral mičudu a v 11. kole to bylo 2:0 pro Goatse.

Při dalším výkopu se orkům podařilo prorazit a jeden z blitzerů doběhl až k TD zóně Goatse. Tam byl sražen zápasnickou kozičkou Kiko, která stála ve vlastní TD zóně a nervózně držela míč. Bránil ji warrior i další kozička, přesto se orčíkovi podařilo vstát, dodgnout, srazit Kiko, sebrat míč v TD zóně a snížit v 16. kole na 2:1. Epický touchdown! Zápas byl jinak mírumilovný a až na pár KO se nic moc nestalo, jen kozička Kanálie má zlomenou nohu a do příštího zápasu nenastoupí.

31.12.2013 10:47:17 | Upraveno autorem (porovnej)

Goatse vs. Da Bluzz
Je to tak jak říká sydo, Ovani (znamená Zlozvyk), orčí lineman s nelichotivým číslem 99 dostal MVP a Block jako skill. Ne že by na tom moc záleželo. Jinak pěkný zápas, gratuluji sydovi a držim palce do semifinále.

1.1.2014 15:29:11

OFF TOPIC
Ahoj, předem se omlouvám za spam, ale prodávám některé ze svých teamu: Chaos dwarves: 1600, norsca 2900, khemri 2900, goblini 1600, chaos/nurgle 1600, lidi nabarvený 350. Ceny se odráží od pořizovací ceny modelů, kvality nabarvení, která je až na team lidí velmi dobrá a další práce na modelech (konverze a začišťování). Foto: http://boss302.rajce.idnes.cz/BB_prodej_detail/
Tak kdybyste někdo něco chtěl, tak mi dejte vědět do pošty. Oldík

15.2.2014 19:21:03 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Soudek na ex! 2 Párty hra
Soudek na ex! 2 Párty hra
Akt. cena: 100 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas