Black Rose Wars

xxxxxxxxxo hodnoceno 10x (Seznam vlastníků)

Black Rose Wars - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, karetní hra
Čeština: undefined
Vydavatelé: Ludus Magnus Studio
Autoři: Marco Montanaro
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

KS - dopslání zbylých částí

Netuší někdo, kdy přijdou "bonusové" věci ze hry? Má toho být totální tuna, moc si nedovedu představit, jak to budou posílat, ale přecejenom, už je to cca půl roku, co mi přišla "základní" hra, ale zbytek nic. Neví někdo?
Díky:-)

28.4.2020 16:53:39

Mike
Ani zbla :-D

15.12.2020 19:49:40

Je to doma
a je to absurdni mnozstvi obsahu navic...

18.12.2020 23:42:41

Také doma
Bylo to rychlé, před 2 dny od DHL avízo a dnes v sobotu česká pošta doručovala :-)
Hra je monstrózní ;-)

19.12.2020 09:27:14

+1
Taky doma, jen sem to teda ani nerozbalil. Nějak mě uplně opustila chuť.

19.12.2020 09:45:11

Fuška
Jó on se člověk raduje, když mu něco novýho přijde, ale pak místo zábavy přijde dřina. Zrovna jsem několik hodin kontroloval obsah do poslední karty (a našel jednu anglicko německou), měnil jsem opravené věci z 1. vlny a v neposlední řadě mě strašně štvalo to množství krabic, z nichž některé byly poloprázdné. Hrál jsem si se skalpelem a vyřezával části insertu a dával tam, kde byl jen vzduch. Úplně jsem vyrušil Crono a Hidden thorns. Obsah z Crona jsem dal do Inferna, kromě velké figurky Crona, tu jsem dal do Sator boxu k drakovi. Do sator boxu se ještě vešly obsahy všech 4 familiars. Do základní hry jsem dal Hidden Thorns. Jo a všem těm plastovým deklům jsem sestřihl boky na polovinu, aby šly lépe vytahovat. Teď už to vypadá poněkud lépe ;-)

20.12.2020 00:12:35

Korenar
Hele Inferno stopro ne, protoze to pridava novy gameplay a hodne tematicke prostredi. To same plati pro Crona a Thornes je prima, ze pridava barvy navic. Sator holt kdyz uz tak si ho necham.

Asi opravdu udelam mega box a pak se mi pod nik propadne kdyz ne podlaha, tak police urcite :D
______________________________________________________________
Kalkared: Precizní inserty, které pomáhají hry hrát i připravovat.
https://www.zatrolene-hry.cz/diskuse/koutek-kutilu-5/3d-tisk-insertu-21039/

20.12.2020 20:11:02

Khalashnikovf
Jo tak to sem si myslel :D

21.12.2020 09:28:50

Khalashnikovf
Bohužel mám takhle v plánu udělat i Dark Souls a Lord of Hellas a to jsou tak masivní projekty, že nemám kdy bych to realizoval :(

Takže pomalu a jistě... někdy! :)
______________________________________________________________
Kalkared: Precizní inserty, které pomáhají hry hrát i připravovat.
https://www.zatrolene-hry.cz/diskuse/koutek-kutilu-5/3d-tisk-insertu-21039/

21.12.2020 11:51:03

Khalashnikovf
I Dark Souls? Já teda skočil na Blooborne, ale vzal jsme jen Core + SG....říkám si, že to bohatě stačí / u hěr tohoto typu mě právě přijde, že další expanze jen přidávají nové nepřátele atd, ale to se dá oželet.

Lords of Hellas byl můj kámen úrazu...strašně moc mě chytl vizuál, ale ty expanze docela slušně mění základní prvky hry a přidávají na složitosti....nakonec jsem prodal City of Steel, Atlas, Lord of the Sun a nechávám Core Box + SG + terrain

Black Rose Wars zase nemá tolik expanzí a jak právě píšeš.....Crono (zajímavý herní mod + medusa), Thorne nové barvy a 2 hrdiny, Inferno je prostě mega krásná expanze...komplet nová herní mapa, nové prostředí, skvěle propojené téma a nový herní mód.

Ta hra se nijak moc nekomplikuje a jen se dodávají herní možnosti (hrdinové, evokace, školy magie) které se využijí i v základní hře.....je to prostě taková MTG bitevní aréna...tvorba balíku ale řešena zase podobně, jako Sorcerer // až překvapivě zajímavá hratelnost, ze které si prostě nechceš ukousnout ani prd.

PS: Jak vidíš Solomona? :D co odkrojíš z něho? :D

21.12.2020 12:03:14

Korenar
Do Solomona jsem nešel :)

Bloodborne budeu krabicovat a Horizon taky ... teda... celé je to vlhý sen, potíž je, že takový mega bedny budou stát klidně i 10K ... ouch...

21.12.2020 13:09:13

ks
BRW jsem 2 dny tridil. Mam feldherry a celkem se mi povedlo napcpat vsechno ze zakladu a stretch goalu do krabice od zakladu a Crona (ten sel do vitrinky. Krabice jsou teda nedovrene, ale figurky jsou jak v bavlnce a nemusim s sebou tahat to obri rakev). Jsem z te hry nadsenej, jak pisete, MtG na mape, nove skoly, kampan. Proste nejlepsi bitva magu na mape, a nejak se mi nechce zbavovat ani jedne figurky.

Bloodborne mam bohuzel komplet a az to prijde, tak nevim, kam to dam :-) Jak mi chodity kickstartery, ktere jsem si pred 2 roky objednal, tak nejak ztracim chut backovat dalsi veci. Taky zacinate strizlivet z toho, ze jste zahlceni hrama, na ktere nemate cas? Btw, pristi rok se celkem tesim na Sankokushina :-D

21.12.2020 14:41:04

Pepsson
Tos do těch 2 krabic narval i Inferno, nebo to jsi nebral ?
Sator box je sice rakev ale tak nějak se mi to z toho líp vytahuje než z ostatních, tím že je to všechno širší. Polepil jsem si ji zepředu a z vrchu tím přebalem co poslali aby to nevypadalo tak ošklivě ;-)
Já to taky jednu dobu s kickstarterama přehnal a teď střízlivím ;-) Něco půjde rovnou do bazaru... Hlavně to ale není s kým hrát, každý známý má her několik přepravek a chce hrát hlavně to svoje. A v mém okolí o tyhle velké hry moc zájem není. Takže pokud se nechci odstěhovat do Prahy, Brna nebo Ostravy (kde už lze nějakého podobného nadšence najít) musím ještě pár let počkat na děti. Tak trochu jsem procházel co má příští rok vyjít a z toho velkého mě zatím zaujalo jen Kingdoms Forlorn...

21.12.2020 15:07:02

Mike
Zaklad a stretchgoals...inferno zustalo ve sve. Zkusim zrecyklovat nejakou krabici, takze i Crono bude mit zpet svoji. Jinak, ty feldhery jsou super. Mam zaklad a Crona a dokoupil jsem vrstvu k Bloodrage, kam se krasne vesly vsichni magove s malym podstavcem a familiarove. Kdo maluje, tak myslim, ze idealni.

21.12.2020 15:44:39

Pepsson
Já přestal kompelt brát figurkové hry. Mám na cestě samé monstrozity a třeba Dawn of Madness už sem vzal jen karton verzi a od AR už například neberu ani ISS a Etherfields sem vzal bez minies (konečně). Jakmile dorazí Blooborne, musim se stěhovat ... to je jistý ...

21.12.2020 16:09:11

Vybíráme z Bazaru

Dědictví
Dědictví
Akt. cena: 600 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas