Black Rose Wars

xxxxxxxxxo hodnoceno 10x (Seznam vlastníků)

Black Rose Wars - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, karetní hra
Čeština: undefined
Vydavatelé: Ludus Magnus Studio
Autoři: Marco Montanaro
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

Zahajuji tradiční sekci diskuze. Neboť základní krabice už se pohybují mezi námi...zajímalo by mě a ostatní jistě také, jaká ta hra vlastně je?

Zážitky, téma, dojmy ze hraní, balanc, hratelnost, zábavnost, reálná herní doba či chuť hrát znovu :-)
28.7.2019 14:51:15

$15
A já je poslal. Vlastně poprosili, že i tak SG pošlou, takže jsem jim to dal. Toho contentu je tam opravdu hodně.

8.9.2020 19:41:06

KS postovne

Ja to taky poslal:-) sdilim stejnej nazor. Mozna dali neuvazene moc materialu do ks a necekali, ze se jim to tak strasne rozjede a presne to vnimam stejne - napsali, ze to i tak poslou.... z tu cenu je toho materialu fakt strasne moc....

8.9.2020 20:43:34

...
Já nic neposlal. Ten insert je slušně řečeno úplně na houby. Figurky z něj nejdou vydělávat. Jedna figurka mi došla s ulomenou pochvou meče a u druhé figurky se mi stalo něco podobného při vydělávání. Když jsem jim zkoušel psát, jestli by alespoň tu první mohli vyměnit (a zaslat s 2. vlnou) nebo mi poradit jak to korektně slepit (potřeboval jsem znát složení plastu kvůli lepidlu) tak se ani neobtěžovali odpovědět. Takže nevím, proč bych jim měl něco posílat navíc.

8.9.2020 21:10:08

M.dundee
Tak mozna jsi na to sel moc silou :-) Ulomene veci se daji slepit vterinakem. Kazdopadne doporucuju poridit feldherr.

Jinak, psali, ze meli nejake vypadky systemu, ale moc jim to nezeru

8.9.2020 21:36:35

MikeDundee
Mě chyběla deska jednoho mága v krabici. Sice byl opruz vyplňovat ten jejich formulář (jasně psali, že na nic jiného reagovat nebudou), ale do 14 dnů mi ho v poho poslali.

8.9.2020 21:37:55

Mizy + Pepsson
Já vyplňoval právě ten formulář a přikládal i fotky.

Slepení zatím stále odkládám, problém je že lepím úzkou věc na velice malé ploše (meč), tak to možná bude chtít vystužit nějakým kouskem špendlíku, bude to drbačka a když se dívám na lepidlech na plast tak každé je na trochu jiný plast. Figurky BRW jsou pevné a nekroutí se, ale zase snadněji křupají, takže nějaký mix ABB s PVC... ? 3 figurky mi fakt nejdou vytáhnout vůbec aniž bych použil velkou sílu. Budu si za zimních večerů hrát s tavnou pistolí a koušet ten plast insertu nějak roztahovat. Ale bude to drbačka a sejří mě to, protože to evidentně podělal výrobce a já za něj budu ztrácet čas a řešit problémy (včetně tisku nových pravidel atd.)
Feldherr by asi problém řešil, ale nechce se mi do toho rvát další prachy (koukám jen za základ 33 euro + poštovné)

8.9.2020 21:52:15 | Upraveno autorem (porovnej)

Unboxing
Holy!!! ty figurky jsou bozi!.....

https://www.facebook.com/jesus.thesavior1/videos/3799656313433663/

13.9.2020 19:29:28

Dojmy

Ahoj, dá se to nějak rozumně hrát i ve dvou?

Díky

J.

29.12.2020 18:15:11

Jilut
Já se ptal asi o 15 příspěvků níže na to samé :-)
Než odpoví někdo ze zdejší komunity, můžeš se podívat na pár odpovědí z BGG:
https://boardgamegeek.com/thread/2230402/2-players-how-has-experience-been

29.12.2020 18:55:42

Hra ve dvou

Pořád žádné dojmy ze hry ve dvou?

J

25.1.2021 19:01:23

Vybíráme z Bazaru

Praga caput regni: minirozšíření
Praga caput regni: minirozšíření
Akt. cena: 50 Kč
Končí za: 7 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas