nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Black Orchestra

Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 75 min
Herní svět: 2. světová válka
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: REXhry
Game Salute
Ludonova
Autoři: Philip duBarry
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Vydání v CZ

Zdravím,

Neví někdo jestli se tahle hra plánuje vydat v CZ s lokalizací?? :)

25.7.2018 21:42:56

Tož jak?

Už se ví něco bližšího o termínu vydání? Stihne se to ještě letos?

---
Zarytý odpůrce figurek, který zastává názor, že hromada plastu ze špatné hry dobrou hru nikdy neudělá.

2.8.2020 13:34:38

Termin

Uz se vi cca termin vydani? Tiskne se to v EU nebo v Cine? Diky

14.5.2020 07:35:52

Vydání

Taky už na Black Orchestru čekám a čekám :) a moc se těším. Talisman mě taky nebere :D to radši místo něj další Divukraj a Břinky :)

14.1.2020 13:19:59

Edison!

Přesně! Blbě nastavené priority ;-)

14.1.2020 11:49:01

Aneken

No radost mi zrovna neděláš, ale nic mi nezbejvá než čekat, kdybyste to aspon přeskočili něčím zajímavým, ale ani jedno ze zmiňovaných není muj šalek kávy. K Talismanu dokonce mám negativní vztah :)

14.1.2020 11:41:15

Edison

Příštího Ježíška ti slíbit můžu určitě ;) Ale vážně, musíme se do toho pustit, nejsme úplně dobří ve vydávání her, kdy na nás někdo netlačí termínem, protože se pak objeví někdo, kdo tlačí a nové projekty tyhle hry předskočí, protože je třeba jednat rychle...

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

13.1.2020 11:12:43

aneken

Hmmm, takže to vypadá na "kdovíkdy" a já to měl připravený jako ježíška, takhle si to asi mužu nechat až na dalšího...

13.1.2020 08:57:44

BB

Bohužel, vlezli to toho noví Settleři, Talisman a předělávka Pottera, takže tohle ještě pořád není v grafice... :(

17.12.2019 20:48:12

Vydání

Q1 2020 stále platí ? Díky

17.12.2019 13:11:16

:-)

Super Rexíci díky. A CyberAlex super! Taky je mám na cestě :-)

5.9.2019 17:24:27

Vydání

Bohužel to fakt vypadá na Q1 2020, máme komplet hotový překlad, ale sázely se jiné věci a na toto z hlediska grafiky dojde řada až tak v říjnu/listopadu. I tady platí, že jsme letos přepjali svoje síly a příští rok to musíme trochu osekat, personálně teď trochu nestíháme...

5.9.2019 14:37:42

Vydání

Na FB v komentářích odpovídali někomu na dotaz ohledně data vydání - že by hru vydali rádi do konce roku, ale to bylo chvilku po oznámení. Já si myslím že hra vyjde spíš, až tak Q1 nebo Q2 2020 (no snad se mílím :).

Dnes mi přišlo oznámení, že Conspirator Packs 1 & 2 a promo karta jsou na cestě. Dorazí mi do 14 dnů. Překlad budu dělat, ale až po vydání CZ verze hry. Abych se mohl držet termínů které Rexíci v překladu použijí.

5.9.2019 11:50:24

Vydání

Někde jsem zahlédl že snad do konce roku, ale v plánu tady na ZH je to bez upřesněného termínu, tak uvidíme, taky se moc těším.

5.9.2019 10:28:41

Vydání CZ

Zdravím. Jak to vypadá s vydáním české lokalizace? Nějaký odhad kdy?

4.9.2019 20:35:15

Neviem sa dočkať

Ak budete vedieť nejaké bližšie info vydania dajte vedieť! :)

22.3.2019 16:40:34

CZ

Moc jste me potesili REXici. Uz se tesim a 100% kupuju! Diky.

3.3.2019 23:01:51

aneken

Nevadí. Hlavně že bude základ - těch pár postav navíc už se dopřeloží neoficiálně. Osobně jsem nevěřil tomu že tuhle hru u nás někdo vydá a opět jsem mile překvapen (jako u HPHB). Za dosavadní letošní oznámené hry u mě máte velké bezvýznamné + :D

3.3.2019 19:15:09

CyberAlex

Tak rychle to nestihnem, teprve jsme začali pracovat na překladu. A Conspirator Pack bohužel česky nebude, nutná velikost printu a cena, kterou za to GameSalute chtěli, bohužel nedávaly moc smysl...:(

3.3.2019 18:39:25

GeneralX

Třeba nás Rexíci překvapí a vydají i Conspirator Packs :)

3.3.2019 18:16:47

CyberAlex

To přeložení packů a proma by bylo moc fajn. Taky mám ks verzi objednanou...

3.3.2019 18:09:14

CZ vydání

Vzhledem k oznámení od Rexíků - ukončuji práci na překladu. Podle toho co bude CZ vydání obsahovat bych příležitostně přeložil třeba jen KS - Conspirator Packs 1 & 2 a promo kartu Resistance Broadcast.

Jinak pro mě je to také skvělá zpráva, jen škoda že nepřišla o něco dříve mohl jsem se věnovat jinému překladu.

Docela by mě zajímalo kdy se bude CZ verze vyrábět? Protože teď v blízké době by měl probíhat dotisk EN Black Orchestra 2nd Edition + tisk KS - Conspirator Packs 1 & 2. Podle informací od výrobce by se mělo pravděpodobně nejprve tisknout rozšíření (mohlo by být už v dubnu) a poté někdy v průběhu června a července by mohl být hotový i dotisk hry. Takže tenhle print by se dal teoreticky ještě stihnout.

3.3.2019 18:02:58

Tak se to povedlo

Už několik měsíců čekám jestli to někdo vydá u nás. A je to tady. Velká radost.

3.3.2019 15:42:28

To CyberAlex

Jo, plný souhlas. Hlavně je potřeba to dělat s radostí.

Ty eventy jsem zkoušel. Na výsleších a kartách spiklenců jsem se naučil nějaké fígle s Corelem a ty eventy byly výzva. Postahoval jsem fonty, vyčistil první kartu od textu a pak jsem to vzdal :), protože jsem v tom již necítil nezbytnost. Mimochodem ty výslechy byly můj první počin, tak to má menší rezervy, ale je to použitelné. Odzkoušeno v praxi.

Tak za rok uvidime

1.8.2018 09:08:46

To Dooby

Je dobře, že ses do toho pustil. Alespoň tu bude něco k dispozici, hráčům to jistě pomůže a rychlost se cení. To že se budeme v něčem dublovat nevadí - lepší víc překladů než nic.

Navíc já svůj překlad dokončím nejdřív na jaře roku 2019. Jelikož se u překladů snažím co nejpřesněji držet originálního designu hry bývá to dost pracné a časové náročné. Obzvlášť karty událostí vypadají že budou docela grafická lahůdka :D
Ale mě tohle prostě baví a dělám to hlavně proto abych si "vylepšil" hry ve sbírce.

1.8.2018 02:33:28 | Upraveno autorem (porovnej)

To CyberAlex

Hra mi došla a ihned jsem se spontánně rozhodl, že ji upravim tak, abych ji mohl hrát v cz kolektivu. A funguje to.

Karty událostí jsem nakonec zavrhl. Co kus to originál a textu poskrovnu. Tak aspoň v něčem se "nedablujem" :). Je pravda, že mým cílem bylo zahrát si co nejdříve a moc jsem se s tím neparal. Ale myslim si, že je to naprosto dostačující.

Mam to dělané tak, že by karty měly lézt z tiskárny o nepatrny kousek menší, aby po vložení do obalů nepřesahovaly original.

1.8.2018 00:07:27