Bestie - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra
Čeština: vydání ohlášeno
Vydavatelé:
TLAMA games - logo
Autoři: Aron Midhall
Elon Midhall
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Vek 10+

Ahoj borkyne, borci a borčata. 

Trúfalá otázka, ale ak niekto Beštiu už zahral, neskúsili by ste mi poradiť? Plíz.

Mám 10 ročnú dcéru. Chcel by som pred objednať Beštiu v CZ. A viem že na hre sa uvádza 14+ , lenže to aj na Evendžeroch a z rôznych miest som už počul, že je to detská hra, pokojne 10+. Viem, že Beštia je témou, nie až tak pre decká, ale aj tak ma zaujíma Váš názor. 
Trošku priblížim situáciu. Dcéra s nami hráva bežne Carcassonne , Catan, Ticket to Ride, HP: Boj o Bradavice, Útulná doupata a s miernou pomocou dáva napríklad Clans of Caledonia. Taký Catan a Carcassonne dokáže novému hráčovi vysvetliť úplne sólo a 7 divov sveta, ktoré zahrala pred týždňom prvý krát vďaka Pecovi pochopila za 6 minút. Keď pozerá so mnou na herné novinky, tak pri tituloch ako sú Parky, Duchovia ostrova, Tindaya hýka, že to by chcela. Toto nie je dáke chvastanie sa, iba približujem jej úroveň. 
Od Vás ak máte s týmto titulom dáku skúsenosť by som chcel vedieť či si myslíte, že 10+ ročné dieťa by zvládlo pravidlá (mechaniky) a nebolo by to pre ňu príliš hororové - update teraz som jej pustil video upútavku a tvárila sa nadšenejšie ako ja a vraví, že toto musíme mať. Ok jedna otázka je teda zodpovedaná. 

Prosím ak môžete, napíšte mi názory či to pravidlovo pochopí podľa vás aj 10 ročný človek. 
A ešte jedna. Preklad bude úplný, teda nie iba návod?
Ďakujem každému kto odpovie.

26.4.2022 19:06:00

Nedokážu říct jestli hra chodí se přeloženým návodem, protože jsem ji hrál v angličtině. Ale ta hraje je dost temná, slizká, má horrorový design karet a stvůr. Myslím si, že po této hře Vám malá v noci neusne.
https://youtu.be/vNhBNPJwLHU

4.6.2022 21:19:06 | Upraveno autorem (porovnej)

@KoviQQ Práve toto video sa jej neskutočne páčilo :) keď ho vtedy videla, tak povedala, že toto musíme mať. Ja sa nebojím o vizuál. Skôr o pochopenie pravidiel, ale na toto mi neskôr odpovedali chlapci z Tlama games

9.8.2022 15:41:29 | Upraveno autorem (porovnej)

Co vím, tak ve dvou hráčích ovládá hráč z lovce více postav, aby to fungovalo. 

11.8.2022 12:16:46

Vybíráme z Bazaru

Warhammer Underworlds – Zarbag's Gitz (modely)
Warhammer Underworlds – Zarbag's Gitz (modely)
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas