Bestie - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra
Čeština: vydání ohlášeno
Vydavatelé:
TLAMA games - logo
Autoři: Aron Midhall
Elon Midhall
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Nove scenare

Ahojte,

tak uz sa nam objavuju aj nove scenare na oficialnej stranke hry tvorcov hry.

Aktualne tam vidim 8 scenarov, 4 zakladne co su aj v krabici plus 4 nove. Vyzera to tak ze sa do tvorby scenarov zapaja aj komunika. Je tam napriklad scenar Bestia vs Bestia a mnohe ine. Tipujem ze casom este nejake pribudnu.

Link: https://contracts.studiomidhall.com/home

 

9.12.2022 15:30:35

Neplanuje nekdo preklad?

 

 

 

 

 

"I want to play a game." Jigsaw

7.1.2023 19:50:34

U všech scénářů tam je dokonce tlačítko “translate” kde vyberete jazyk a google se to pokusí přeložit. Použitelné to sice je …. mno …. ale je to pořád jen translator. Pokud by si s tim někdo vyhrál tak bych byl též velice vděčný :-D

10.1.2023 14:20:00 | Upraveno autorem (porovnej)

Keď budem mať čas, môžem niektoré poprekladať, tiež mám o to záujem.

25.2.2023 02:16:02

Aktuálně máme přeložené a nasazené skoro všechny online smlouvy. Budeme to oznamovat tento týden spolu s oficiální českou upoutávkou.

27.2.2023 12:50:45

neuvažuje někdo nad profi tiskem?

28.3.2023 09:10:02

Mirda-ta: Už je to připravené, kde se to dá prosím stáhnout?

3.4.2023 07:34:34 | Upraveno autorem (porovnej)

@ony-flyboy nebudu mluvit za @Mirda-ta , ale na https://contracts.studiomidhall.com/home můžeš najít některé originální kontrakty. Ano, většina není v češtině, ale pár co jsou se tam dají najít. Co je v angličtině se dá zhruba přeložit přes google překladač, který mají zabudovaný přímo v jednotlivých kontraktech. Ale kdybys našel jakýkoliv kontrakt co tě zajímá a překladač ho překládá divně, tak klidně napiš a já ti to přeložím.

3.4.2023 11:59:15 | Upraveno autorem (porovnej)

@Axelaxe a @ony-flyboy tak právě že na té stránce je již přeložená většina, přesně 9 ze 17, je to těsně ale to jsem nechtěl zmiňovat :), mě šlo jak jsem psal níže jestli by nešlo domluvit nějaký hromadný profi tisk, já bohužel nemám šanci cokoliv zorganizovat, ale rád bych se k někomu přidal :)

3.4.2023 12:16:59

@totalpan já osobně o profi tisku neuvažuji, protože přece jen základní hra má takovou variabilitu, že není úplně třeba mít kontrakty navíc. A když už bych chtěl nějaký vyzkoušet, tak měkký papír mi postačí. Na druhou stranu, pokud by někdo přišel s tím, že má možnost profi tisku a chtěli byste mít těch kontraktů více, tak mi klidně napište nebo mě někde zmiňte v příspěvku a já poprosím Assara nebo Arona aby mi dali povolení ty kontrakty popřekládat do češtiny a za jedno nebo dvě odpoledne bych to měl. To není takový problém.

4.4.2023 12:17:40

Vybíráme z Bazaru

Tang Garden anglicky
Tang Garden anglicky
Akt. cena: 200 Kč
Končí za: 10 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas