Beast: Shattered Isles

oooooooooo hodnoceno 0x (Seznam vlastníků)

Beast: Shattered Isles - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Bestie
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní
Čeština: není
Vydavatelé: Studio Midhall
Autoři: Aron Midhall
Assar Pettersson
Elon Midhall
Rok vydání: 2024
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Gamefound s možností vzít rovnou v CZ

Tak už to běží, do čeho půjdete? Ty figurky sice vypadají hezky, ale k téhle hře mi vůbec nepasují, takže já půjdu do Shattered Isles: Standard + Acrylic Bundle + obaly.

20.9.2023 06:41:09

Ja este cakam na info, ako to bude s tymi zmenami, ktore urobili v porovnani s povodnou verziou. Rad by som si objednal nejaky upgrade pack, kde by to bolo komplet… 

No a som trosku na pomedzi… Figurky vyzeraju velmi pekne, ale ako si pisal, nie su do tejto hry az take vhodne… 

20.9.2023 07:38:15

Rád bych backnul. Jen mě zajímá, jak moc se liší základní KS hra od retail core hry verze 1.0. Píšou tam, že bude k dispozici pdf se změnami. Ale to už není ono - mít zastaralou hru a k tomu nějaké vytisklé pdf. 

VAT bývá 21%: Abych si udělal obrázek o ceně. Taky mě zajímá, jestli akrylové žetony a figurky budou k dispozici v retailu, protože pak bych šekal, až to naskladní tlamagames.

 

20.9.2023 08:14:00

@černý vlk tak ty změny jsou 

- vyšší krabyce o 1,5cm a lepší insert

-drobné změny ve vyvážení pravidel a optimalizace krajních případů (bude ke stažení v pdf)

-lepší stabilita dřevěných meeplů

o textu na herních materiálech se nic nepíše, já inser neřeším, s meeply jsem spokojen tak jedině ty pravidla, myslím že kvůli tomu nemá cenu brát novou krabici, i když upgrade pack typu pravidla + meeply bych asi bral (krabici neřeším a zbytečně by se to prodražilo)

20.9.2023 09:38:54 | Upraveno autorem (porovnej)

Vypadá to moc hezky, a lákají mě figurky, ale už se standees jsou ty žetonky blbě vidět a jednou se mi stalo že jsem přes watchtower neviděl ikonku lokace. Ale zrovna watchtowery bych z plastu uvítal, ty stávající jsou dost takové vachrlaté :D. Za deluxe 162 + vat a shipping je na mě moc. Nevíte jestli jsou v těch akrylových i watchtowery?

20.9.2023 09:43:11

@MortZ za mě je ten Deluxe Shattered zbytečný, pokud nechceš platit za premium insert, artbook a deluxe zástěny. Já vzal Shattered standard za 45 a Acrylic bundle za 43, ano píšou 39 ale když to dáš do košíku tak ti vyskočí přidat watch tower a ancient power za další 4.

20.9.2023 10:05:16

V retailu ty akrylové stojánky nebudou. Bude všechno kromě exclusive věcí z gamefoundu.

20.9.2023 10:27:16

@totalpan Díky za rozbor. 

Custom contracts si přeloží tady komunita asi. Vypadá to zajímavě a cena je taky OK. Co myslíte? 

Kovové mince neberu, přijdou mi předražené. 

Playmaty - nemám negativní zkušenost s herní deskou, neošoupává se nijak, tak playmaty asi nebudu řešit. 

20.9.2023 10:37:10

Vím, že je třeba anglicky, ale možná by bylo zajímavé se kouknout na rozbor co někdo udělal na BGG. 

https://boardgamegeek.com/thread/3156259/shattered-isles-bundle-breakdowns

Taky bych ještě počkal na nějaký update ohledně toho kde vlastně budou uložené ty figurky, jestli nějaký další box a jak moc místa to zabere a taky jak je to vlastně se změnami u základní hry a jestli teda bude nějaký reprint Varjy nebo tak. 

Jen škoda, že asi společný shipping se tady úplně nedá řešit kvůli tomu bonusu Great Hunt…

20.9.2023 10:45:04 | Upraveno autorem (porovnej)

když chci jenom základní verzi obou rozšíření, nevyplatí se počkat až to bude mít Tlama? Když např. porovnám cenu základní krabice tak je tam dost rozdíl. Na gamefoundu to mají bez DPH, že? 

21.9.2023 10:03:32

Určitě vyplatí. Navíc tlama určitě bude prodávat i figurky a akrylové žetony. 

21.9.2023 10:08:21

@Moknik Ak si sledoval kampan pred spustenim, tak je Great Hunt zadarmo, cize to by sa mohlo vyplatit. Ak Ti vsak naozaj ide len o zakladne verzie oboch rozsireni, tak Tlama bude rozumnejsia (dan a postovne tu cenu totiz naozaj navysia). 

Pripadne sa mozes pridat k niekomu, kedze Great Hunt aj tak platis (ten druhy si ho moze pridat ako add-on). 

21.9.2023 10:11:30

Dnes končí na tuto hru kampaň. Kdo by to chtěl ještě stihnout ,má na to pár hodin.

16.10.2023 12:16:10

Ahoj,


ke kampani jsem se dostal pozdě a mezitím koupil hru, což mi nevadí, pac ji mužů hrát hned. Jenom jsem se chtěl zeptat jestli bych se k někomu nemohl přidat a hodit si tam mince+upgrade pack pro returning backers? Pokud se tam platí velké VAT a poštovné možná bych přidal i rozsireni at už t beru vše s tím větším postivnym. Jinak bych ty rozsirka vzal až z tlamy.


Diky za případnou odpoved 

Jeff

4.3.2024 10:45:31

Vybíráme z Bazaru

Rococo: Deluxe edition + Expert Tailors Expansion
Rococo: Deluxe edition + Expert Tailors Expansion
Akt. cena: 1650 Kč
Končí za: 8 dnů

Offcanvas