Battlestar Galactica: Exodus

xxxxxxxxxo hodnoceno 48x (Seznam vlastníků)

Battlestar Galactica: Exodus - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Battlestar Galactica: The Board Game
Počet hráčů: 3 - 6
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, strategická, intriky
Čeština: není
Vydavatelé: Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Autoři: Corey Konieczka
Tim Uren
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Pravidla ke stažení

Tak nám kluci (a holky) šikovní z FFG přichystali pěkný předvánoční dáreček v podobě pravidel k tomuto rozšíření. Můžete si je stáhnout a nechat si zdát krásné Cylonské sny.
http://www.fantasyflightgames.com/ffg_content/Battlestar_Galactica/exodus/rules/bsg-exodus-rules.pdf
22.12.2010 18:47:21

Kadaver
Teda to je dáreček. Asi oslintám celý vánoční stromeček. :)

22.12.2010 20:25:13

Exodus
Tak dočteno.. První dva přídavky se mi fakt líbí, k třetímu jsem zatím trochu skeptický :) Dost mě vyděsila věta o kompletní eliminaci ze hry.. :)

22.12.2010 22:21:59

>pravidla
paráda.
teď už jen aby se to začalo prodávat u nás

22.12.2010 23:19:28

Exodus
No pravidla dočtena, první přídavek super, ke druhému mám absolutní odpor, ale třetí se mi líbí... možnost vypadnout úplně ze hry bude vytvářet novou motivaci pro hru, lidé nebudou moci pomáhat, ikdyž budou chtít, paranoia bude vládnout... muhehe... navíc se otvírá prostor pro lidi, kteří se rádi obětují za ostatní :-D

27.12.2010 16:27:40

to Kamba
Co se Ti nelíbí na Cylon fleet? Tahle možnost řeší jednu zásadní nevýhodu Galacticy a to tu, že je v balíku krizí málo Cylon Attacků a tak se piloti hodně často nudí a kolem Galacticy se nic moc neděje. Teď to bude úplně jiná, teď to bude maso :-)

28.12.2010 00:34:54

Souhlas
Souhlasím s Kadaverem. Cylon fleet hru rozhodně oživí. A vzhledem k tomu, že jsem si všechny lodě hezky nabarvil a nejradši hraju za Starbuck, tak pro mě je to možná ten nejlepší přídavek:)

28.12.2010 09:54:22

Cylon fleet
Piloti byli zatím docela podceňovaní-nevyužití, taď teprve se ukáže..
Hm, na druhou stranu - ve většině her, co máme za sebou, se ukázalo, že pilot je Cylon, takže :)

28.12.2010 11:49:12

Vybíráme z Bazaru

Souboj generací
Souboj generací
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas