Battles of Westeros

xxxxxxxxxo hodnoceno 43x (Seznam vlastníků)

Battles of Westeros - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2–2
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Autoři: Robert A. Kouba
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

BattleLore x Battles of Westeros

Ahoj, přemíšlel jsem nad koupí jedné z těchto her, ale nemůžu se rozhodnout. Poraďte prosím.
6.4.2015 12:23:26

Preference
Pokud máš rád game of Thrones není co řešit, pokud ne, tak vol Battlelore 2nd. Je trošku vyspělejší a jednoduchší pravidlově.

7.4.2015 07:54:45

Moje volba
Mozno pisem uz neskoro, ale snad to niekomu pomoze rozhodnut sa co zahrat.

Hral som oboje a musim povedat, ze battles of westeros sa mi paci viac. Dam dva najzakladnejsie dovody. Po 1.: V battlelore mas mapu rozdelenu do 3. casti a nasiel som tam jeden zasadny neduh, ktory sa mi strasne nepacil a to, ze ak mas jednotky napriklad v pravej casti mapy a nemas kartu ktorou ich ovladat tak nimi nepohnes. V BoW musis mat jednotky pod kontrolou niektoreho velitela a je zapeklite ak ti velitela zajmu, ale takto vies ze to je tvoja chyba a nie chyba nahody!!! Po 2.: U BoW su kocky osemstenne, ale je s nimi lahsie trafit ako u battlelore. S tym ze v BoW sa s lukostrelcami lahsie striela.

9.4.2016 22:52:50

Rhaedolk
ad 1: To není úplně pravda. V BL se můžeš rozhodnout nevyhodnotit text Command karty a místo toho si vybrat jednu libovolnou (svou) jednotku kdekoli na plánu a té udělit rozkazy.

11.4.2016 12:12:40

Vybíráme z Bazaru

Res Arcana - CZ + obalené karty
Res Arcana - CZ + obalené karty
Akt. cena: 690 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas