Barrage - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Novověk
Herní kategorie: strategická, ekonomická
Čeština: undefined
Vydavatelé: Cranio Creations
Autoři: Simone Luciani
Tommaso Battista
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kickstarter

Tento mesiac skončila veľmi úspešná KS kampaň pre túto skvelú eurovku:
https://www.kickstarter.com/projects/craniocreations/barrage
22.11.2018 10:01:51 | Upraveno autorem (porovnej)

nové kolesá
Ja si nemyslím, že tie nové kolesá niečo vyriešia. Podľa toho, ako som videl nový dizajn na videu, tak základňa kolies je úplne rovnaká a z rovnako tenkého kartónu, takže sa to bude rovnako prehýbať. Zmenili iba rotačný mechanizmus, ktorý je teraz celý vložený do základne a ak sa ten bude otáčať na zvlnenej základni, tak hejty budú pokračovať. Ďalšie mínus je, že na spodku kolesa vyčnieva tá plastová vec, ktorá to celé drží pohromade. Takže, ak je koleso položené na stole, tak balancuje na tom výstupku. Hmm..

Riešenie: tie súčasné kolesá si nechám a vytlačím na 3D tlačiarni čierny ? mm vysoký kruh o priemere zakladni a ten nalepím zospodu kolesa. V strede kruhu bude otvor na skrutku (to ešte musím vymyslieť, akú použijem) a tá bude vsadená v tom kruhu. Ďalej vytlačím ramená a tie kartónové nalepím na vytlačené zhora. A ak budem chcieť ísť do extrému, tak na spodok vytlačených ramien nalepím nejaký flic, aby pri otáčaní plast nedrel o základňu a na spodok kolies nalepím dajakú tenkú gumu, aby sa pri otáčaní nemuselo koleso pridržiavať.. Čo si neurobíš, nemáš :D

29.8.2019 22:26:25

Beholder
"nebo" som si prelozil ako "lebo", uskalie cestiny. Ak ti to spôsobilo velku ujmu, tak sa za nick ospravedlnujem. O reagovani, naposledy si myslim ty reagoval na inzerat z bazosu od joxa kt. daval do pozornosti pre ostatnych, zhejtil si ho ze .... ved vieš. Takze to bola tiez ukazka bezpredmetnosti . Takze vodu kazes vino piješ :) . Tolko k tomu.

30.8.2019 08:36:02 | Upraveno autorem (porovnej)

Jinak
jsme OT jak sviň...

30.8.2019 08:53:02

Vybíráme z Bazaru

Alhambra 3. rozšíření
Alhambra 3. rozšíření
Akt. cena: 200 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas