Barrage - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Novověk
Herní kategorie: strategická, ekonomická
Čeština: undefined
Vydavatelé: Cranio Creations
Autoři: Simone Luciani
Tommaso Battista
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kickstarter

Tento mesiac skončila veľmi úspešná KS kampaň pre túto skvelú eurovku:
https://www.kickstarter.com/projects/craniocreations/barrage
22.11.2018 10:01:51 | Upraveno autorem (porovnej)

preklad
Ak sa nemylim, hra je jazykovo nezavislá, osobne sa na nu velmi tešim, páči sa mi téma ako aj vizuál. Snád sa niekto ujme previdiel :)

Mia san mia...

22.11.2018 13:43:59

preklad
Je to ako pises, je jazykovo nezavisla. Asi prelozim aj pravidla, ked vyjde finalna EN verzia. Momentalne som prelozil popis, caka na schvalenie.
Tiez sa na nu velmi tesim, mam objednanu KS Deluxe verziu. Je tam aj Tesla solo mod, zatial moc neprezradili, ale co som videl, vyzera zaujimavo a premyslene, ako cela hra.

22.11.2018 14:04:48 | Upraveno autorem (porovnej)

retail
Mne neostava nic ine, ako pockat na retail ak vôbec bude..

Mia san mia...

22.11.2018 14:26:40

Pravidlá
Určite budeme robiť videonávod. :)

----------------------------------
herný klub NITHRANIA z Nitry

22.11.2018 14:48:15

Pravidlá
Určite budeme robiť videonávod. :)

----------------------------------
herný klub NITHRANIA z Nitry

22.11.2018 14:48:15

retail
Retail verzia bude, pisali ze po Essen 2019, takze to vidim takto o rok. KS verzia, ak vyjde na cas, bude o pol roka skor, to bol aj ich ciel v kampani.

Videonavod? Super!! :)

22.11.2018 14:59:42

cmerry
Diky cmery za info, budem cakat, alebo kupim od niekoho niekde KS ver. ak bude ponuka .


Mia san mia...

22.11.2018 15:14:14

zásilka na cestě
Ta a teď doufat, že to dojde v pořádku.
******
účastník JOUOB.castu

23.8.2019 16:53:20

KS
Dneska mi vše dorazilo. Bral jsem all in a vše doputovalo v pořádku. Možná se ty rondely na vzduchu ještě zkroutí, ale zatím to vypadá, že je vše ok.
******
účastník JOUOB.castu

27.8.2019 12:07:15

KS
Hra mi tiež dnes prišla, pekne zabalená a bez poškodenia. Komponenty sú kvalitné až na tie mrňavé kvapky, kolesá sú použiteľné, ale budú potrebovať vylepšiť.

27.8.2019 16:12:34

videonávod
Už je hotový, zajtra bude na TyTrubke :)

----------------------------------
herný klub NITHRANIA z Nitry

28.8.2019 00:45:38

Cardinalle

Super,
Veľmi pekne ďakujem za tvoje snahu

28.8.2019 08:03:05

KS
No tak ja jsem bohuzel jeden z tech co dostal zkroucene rondely :( 2 ok, ale 2 jsou v podstate nepouzitelne, jak jsou prohnute, no zkusim to dat pod knizky a snad se to trochu srovna... jinak nezbyva nic nez cekat jestli bude a kdy replacement :/

28.8.2019 09:29:50

videonávod
Už je uploadovaný, tu je link:
https://youtu.be/EP4aGkzvotU

Video som samozrejme zadal aj sem na ZH, uvidíme, ako dlho bude trvať, kým bude schválené.

----------------------------------
herný klub NITHRANIA z Nitry

28.8.2019 10:09:46

videonávod
Dííky
******
účastník JOUOB.castu

28.8.2019 11:23:12

mikro
Marku plánujete hraní? Tohle bych rád zkusil...

28.8.2019 11:25:16

Pelly
máš sz.

******
účastník JOUOB.castu

28.8.2019 12:07:00

Hate na BGG
Ahoj, může mi někdo vysvětlit, proč je ten šílený hate na BGG? Nepoužitelné rondely, hnusné kapky, které jsou tak nechutné, že si hráči musí objednat dodatečně komponenty jinde... S Craniem tam spousta lidí skončila a fakt používají silná slova.
Na druhou stranu: hodnota hry je 100EUR a za to jsme dostali 3 krabice plné materiálu. Kvalita komponentů mi přijde přiměřená, chápu že někdo ty rondely asi bude mít rozbitý, ale to se stává a náprava bude. Kapky vody.. no tak jako voda to vypadá, některé jsou lehce odřené.. ale shánět nové?
Zatím jen louskám pravidla, ale přijde mi to jako super nářez.. to jsou ty lidi fakt tak šáhlí, že hodnotí jedničkami a hru vlastně ani nikdy nehráli?

28.8.2019 15:32:33

Polda
V druhej vete si si hned aj odpovedal. Navyse podla obrazkov aj podla nazorov ludi aj tu v tomto vlakne su kvapky moc male, ked clovek vysoli 100€ chce mat poriadnu hru v normalnej kvalite, darmo mas dve krabice plne obsahu :).

28.8.2019 16:16:34 | Upraveno autorem (porovnej)

Kvalita..
..komponentov je dosť dobrá, až na tie kvapky a kolesá. Kvapky sú nielenže malé, ale vyzerajú skôr ako nejaká bižutéria, vôbec sa mi nepáčia. Problém s kolesami je, že kartón použitý v základni kolesa a v ramenách rotačného mechanizmu je dosť tenký a preto sa to prehýba. Oba komponenty sa budú meniť, kvapky za modré drevené a kolesá budú mať nový rotačný mechanizmus. Páči sa mi tá 3D herná mapa, trochu ju vylepšujem a pridám tam aj magnety, aby sa horizontálne neodpájala, to tam malo byť. Kovové mince sú tiež pekné a tematické. Toho obsahu je tam za 100 EUR (KS verzia základná hra + rozšírenie) adekvátne. Cranio tento KS spackalo a tie náhrady budú posielať možno iba vďaka tomu hejtovaniu..

28.8.2019 20:00:36

komponenty
Hezky o tom mluví Paul v tomto videu

https://www.youtube.com/watch?v=V3KMwHeFxRE&t=475s

zhrubaod poloviny videa mluví o produkci počínaje grafikou, přes ikony až ke kvalitě a provedení komponent

29.8.2019 13:58:47

Komponenty-hate na bgg
Je to hrozna skoda. Hejtit hru nizkym hodnocenim za to ze nektere komponenty nejsou dobre nebo jim dopravce rozmlatil krabici s KS je spatne. Zvlast kdyz je to herne dobra hra.
A podle nekolika videii si myslim ze to je skvela hra.
Na druhou stranu si za to muzou autori sami protoze nadesignovali neco co nefunguje a pak to pustili ven pres KS.
Ovem pokud to napravi a vsem (jak KS backerum tak i kupcum retailu) zaslou funkcni a lepsi kola a kapky vody, tak je to super a doufam ze pak ti hateri sve hodnoceni opravi.

29.8.2019 19:27:17

Beholder
Su pripady, kedy su krabice neporusene, ale kola su pokrutene, to asi nebude dopravcom :) proste ten karton je na pikaču. Dopravca s tym nic nema, je to vyrobou.

29.8.2019 20:34:37 | Upraveno autorem (porovnej)

to ale
Beholder nenapsal...

29.8.2019 22:17:41

JAHMANsvk
Zkus si precist jeste jednou co jsem napsal.
Zahrnul jsem ve svem prispevku oba pripady, tedy romzlacenou krabici od dopravce i spatne komponenty od vyrobce.

Btw mas nejaky problem se psanim ze mi pravidelne komolis muj nick nebo to ma neco znamenat?

Zkus na me prosim priste radeji nereagovat vetsinou je to totiz dost bezpredmetne.

Diky

29.8.2019 22:21:03 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Legendy země Euthie
Legendy země Euthie
Akt. cena: 520 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas