Bang! Duel – Odpadlíci

xxxxxxxxoo hodnoceno 28x (Seznam vlastníků)

Bang! Duel – Odpadlíci - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Bang! Duel
Počet hráčů: 2 - 3
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Divoký západ
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Emiliano Sciarra
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Big Steve

Jaky je vas nazor na postavu Big Steve? Ceska pravidla hovori o "dobrani" az sesti karet na konci kola, coz z postavy s peti zivoty a schopnosti pouzitelne, i kdyz je ZP, dela extremne silnou. Zacali jsme to hrat tak, ze muze "mit" na konci kola az sest karet v ruce (nikoliv dobirat) a kdyz jsem si pak laicky prelozil (google translate) originalni italska pravidla, zda se, ze tak to ma byt spravne a prekladatele trochu uleteli.
5.1.2021 22:24:47

Re: Big Steve
Rozšíření tedy ještě nemám, ale ze zvědavosti jsem se podíval do pravidel v AJ (https://www.dvgiochi.com/giochi/bang-theduel-renegades/download/Bang_ItaEng_TheDuelRenegades_Rules-ENG.pdf) a máš pravdu - i tam se píše:

Big Steve: At the end of your turn, you may hold up to 6 cards in your hand.This new hand card limit applies regardless of your current life point total.

Tedy že díky vlastnosti Big Steve má hráč na konci tahu limit max. šest karet v ruce - nezávisle na jeho počtu zbývajících životů (což je jinak pro tento limit rozhodující kriterium). Žádné dobírání karet...

6.1.2021 08:33:36 | Upraveno autorem (porovnej)

Big Steve
Podíval jsem se do českých pravidel co mám a opravdu se tam píše o dobírání karet do 6ti. Dále se píše že je to také limit pro počet karet v ruce bez ohledu na aktuální počet životů. Takže z českých pravidel jasně vyplívá že si karty na konci kola můžeš dobrat. A stejně je to uvedeno ve slovenských pravidlech. Což tak být asi ale nemá. To by byla moc silná postava když by zvyšovala maximální počet karet který může mít hráč v ruce a ještě si mohl na konci každého kola dobrat plnou ruku karet. Je to dost nešťastně formulované. Dobírání karet tam nemělo být vůbec zmíněno a v podstatě tam měl být pouze uveden ten maximální počet karet v ruce.

6.1.2021 10:58:22

Big Steve

Při překladu Big Steva došlo k omylu (špatně jsem to přeložil). Karty si na konci tahu nedobírá do 6, ale může jich mít až 6.
Opravy (i přelepka karty) se brzy objeví v souborech.
Omlouvám se všem za způsobené potíže.

30.1.2021 11:39:48

Vybíráme z Bazaru

Dice throne Santa vs Krampus
Dice throne Santa vs Krampus
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas