Axis & Allies Pacific 1940

xxxxxxxxxo hodnoceno 16x (Seznam vlastníků)

Axis & Allies Pacific 1940 - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: 2. světová válka
Herní kategorie: strategická, válečná
Čeština: není
Vydavatelé: Avalon Hill
Autoři: Lawrence H. Harris
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

figurky

chci se jen zeptat jak je to nakonec s počtem figurek pro global. bude jich znatelný nedostatek? rozmísťuje se jich víc než jich tam je?
uklidněte mě alespoň trochu :-)
17.2.2011 18:25:39

boldrick
Tak zalezi co cekas ... rozhodne se bez zetonku neobejdes :) Otazkou je, zda jich budes mit dosta, abys mel pro kazdy stack jeden ... dle vyjadreni WOTC, byla v pacifiku chyba a japonci by meli mit 9 taktickych bombarderu (stejna jako treba nemci) ... a vzhledem k revidovanemu setupu maji japonci v alpha+2 jen 8 taktickych bombarderu a pak by tech 9 stacilo ... ale stejne me drti ze ti dokazou napcat pro kazdy narod 3x tolik bitevnich lodi nez kolik kdy postavis, ale tanky, mechanizovanou pechotu a jine drobne figurky abys prej radsi moc nepouzival :)

17.2.2011 19:20:36

presna cisla
pokud by te to zajimalo: http://www.boardgamegeek.com/filepage/58327/axis-allies-europe-1940-and-global-parts-list?

a jinak uvidis sam v sobotu

17.2.2011 19:23:58

díky
právě chci alespoň jednu pro štoček, ale jak píšeš v sobotu uvidim :-)

17.2.2011 19:42:41

Siaron
prosimtě, psal jsi na Avalon Hill, že ti chybí TB nebo že jich máš málo k alpha 2 setapu?
díky

22.2.2011 14:07:00

Boldrick
jeste ne, ale mam to v planu .. jen jsem jeste cekal, az prepocitam jestli nechybi i neco jineho (a chybi .. dvoum italum nozicky).

22.2.2011 14:37:14

Siaron
to není chyba, ale ranění :-)

22.2.2011 14:55:53

Boldrick
aha, tak ja jim napisu, jestli je to zamer, at nic neposilaj :)

22.2.2011 15:08:21

boldrick
napsal jsem si o ranene italy, japonske tac bombery, battle strip k pacificu a dalsi replacement chipy .. uvidime co dorazi :)

25.2.2011 17:37:00

boldrick
Tak posilaji 6 bombarderu, battle strip do pacifiku i ranene italy ... chipy prej poslat nemuzou, pokud jich mam tolik kolik jich ma v krabici byt .. vyslovene se me teda zeptal jestli me nejake nechybi ... asi bych mu mohl odepsat ze chybi, mozna me k tomu i sam navadel aby byl kryty kdyby v tom nekdo stoural ... ale zase je nechci zneuzivat. Jo a chtej po me telefonni cislo ... dammit :)

2.3.2011 09:45:22

battle strip do pacifiku
Teď si nemůžu uvědomit, co je vadného na battle stripu z pacificu ? Nebo tam chybí? Je fakt, že já používám ten z Evropy, ale tak se jen ptám.

Jo a cos jim napsal ohledně těch japonských bombardérů? Chci jim taky napsat a nevím jestli se mám odvolávat na nějaké diskuze, nebo na co?

2.3.2011 09:48:39 | Upraveno autorem (porovnej)

kren
No v pacificu je naprosto spatnej battlestrip z 1942 edice ... ten v evrope je v pohode, ale ja na to nechci myslet, kdybych vezl nekam jen pulku, ze to musim prehodit.

Napsal sem jim, ze v krabici je jen 6 japonskych taktiku, zatimco uz uvodni setup obsahuje 10 a tudiz ze to neni dost ani pro prvni kolo, pokud stacky rozdelim ... a ze Larry Haris na svych strankach psal, ze je to chyba, a ze pokud clovek napise na support, poslou mu dalsi (posilaji dalsich 6, co je fajn)

EDIT: tak prej to dorazi za 3-5 tydnu ... to s tim jdou asi pesky :)

2.3.2011 10:04:14 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Prodám karty Scratch Wars
Prodám karty Scratch Wars
Akt. cena: 115 Kč
Končí za: 8 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas