Automobile - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 5
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: ekonomická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: 999 Games
IELLO
Lookout Games
Mayfair Games
Treefrog Games
Warfrog
Autoři: Martin Wallace
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

hral niekto?

nazdar.kazdy den tu citam o fantasy hrach,hrdinoch,priserach atd.to sa tu fakt nenajde jediny chlap,ktory ma rad autaky???:-)
napise mi niekto mechanizmy tejto hry??vdaka.
6.9.2009 18:38:05

DC

kent
jo jo počítání je tam spousty. Já to hrál ale tak, že jsem si vždy řekl, že snad nějaká auta prodám, že mám fabriky celkem vepředu apod. Ostatní to počítali, na kolik je vyjde výroba a jaký bude zisk z jednoho prodaného vozu a podle toho to také dopadlo. Ale jak jsem psal, užil jsem si to pěkně, ostatní byli rádi, že vyhráli, takže všeobecná spokojenost. Je to fakt zvláštní hra. Ačkoli určitě vím, že ji nikdy neovládnu, tak mě nějakým zvláštním způsobem láká. Je ale jasné, že JÁ bych se tedy rozhodně výrobou a prodejem aut živit nemohl :-)

15.5.2011 14:42:11

DC

automobile
Tak co, hrajete to někdo?? Taková krásná hra a není zde o ní ni řádku :-(

22.9.2012 08:52:29

První krok
No já jsem si alespoň Automobile koupil ve výprodeji :-) Určitě si to rád zahraju.. Nejsi třeba z Prahy?

22.9.2012 09:03:16

DC

polda
Naštěstí ne :-) :-) Hru fakt doporučuji, mě úplně uchvátila, ale pravdou je, že jsem ji téměř neviděl nikde hrát:-(

22.9.2012 09:08:43

dc
A odkama jsi? :-) Musím na to přemluvit kluky, tyhle eura od Wallace za to stojí.. Naposled jsem si koupil Brass, taky ve výprodeji za 480kč. To je údajně taky nářez

22.9.2012 10:08:15

DC

polda
Jsem z Liberce :-). Brass je myslím ještě lepší hra. Já mám Wallace také rád, i když přiznávám, že spousty jeho her je nad mé možnosti - prostě to nedokážu spočítat. ale i tak je to můj oblíbený autor ( s Chvátilem)

22.9.2012 13:23:04

Počet hráčů, znovuhratelnost, zábava?
Mám doma Brass a líbí se mi. Hrál někdo vícekrát Automobile? Dá se nějak porovnat? Je dobře hratelné již ve 3 hráčích? Zábava? Dá se něčemu přirovnat? Díky.

6.3.2018 09:22:03

Vybíráme z Bazaru

Ovčí orchestr Ukradená nota
Akt. cena: 380 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas