AT-43 - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: strategická, válečná, sběratelská
Čeština: není
Vydavatelé: Rackham
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2006
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Jaké to je?

Svého času ještě na střední jsme s kámošema ujížděli na Warzone, i když na nějaký větší hraní nebyly peníze ani lidi. A protože jsem nějak dostal chuť zavzpomínat na lezení po kolenou mezi panďuláky, padlo mi do oka AT-43. Takže obligátní otázka zní, jaké to je? Na první pohled to vypadá docela chudě, není tam nijak moc jednotek, když to srovnávám třeba právě s Warzone (i když to může být výhoda, aspoň to člověka tolik nezruinuje)... Kdyby to vypadalo aspoň trochu dobře a bylo čas od času s kým hrát, tak bych snad i ty pravidla přeložil ;)
19.3.2009 10:48:48

Pavel
To že je Red Blok nejlépe namalovaný je skvělá zpráva! Osobně jsem se nejvíce zabýval otázkou zda budou mít maskáčové kalhoty a jestli bude mít Dragonov oba okuláry od helmy modré, nebo jeden modrý a druhý červený :-) staty už znám tak se nějak zabavit musím ?:-). Jsem plný očekávání a doufám že mě AT-43 nezklame. Army Boxy máme díky ctihodného The Hammera objednány (i s Army Booky) a už se těším na první 2000 a.p. řežbu, jen doufám že jsou Red Blok a COGsové vyrovnaní.

22.9.2009 19:41:57

Pavel

To Speedy and Voloda
Určitě se Ti budou líbit. Nevím nakolik budou obě soupeřící frakce vyvážené, ale i kdyby příliš nebyly, nevěš hlavu. Bude Tě to nutit přemýšlet jaký postup při další bitvě zvolíš. Když jsem hrál první bitvy na 2000 bodů za Opičáky, dostal jsem pěkně na prdel. Pochopil jsem že moje skladba armády se bez dostatečného počtu překážek za něž by se kryla nemůže na bojišti ukázat. Pochopil jsem cenu "Drillů" s ůctou se sklonil před sílou frakce UNA a zamiloval si svoje Karmanské odstřelovače. Tipnul bych si, že Tvůj RedBlock se bude z počátku více vyhrávat. Myslím že COGs budou těžší na hraní.
Volodo, za chvíli Ti posílám pravidla na mejl.

22.9.2009 20:57:51

super
naky datum kdy neco spachame? v brne su nastalo od prvniho /plus minus. ale snad bych i zaskocil, kdyby to bylo drive

22.9.2009 21:28:53

ONI korporace Zombáků
Já jsem hodně zvědavej na tu frakci ONI - nemrtvý, který by měly vyjít za pár dnů, když se dívám na ty fotky a na ty schopnosti tak je to překrásný. Doufám, že to Mechiane koupíš, ať se to v Brně dá hrát.

20.11.2009 09:06:45

rbx

Jedi
Oni už jsou venku.

20.11.2009 09:33:55

ONI
jakoze je je jde koupit?
oficial release je 25. listopadu.

20.11.2009 10:04:19

rbx

Jedi
Jsou proste urcite zdroje mezi nebem a zemi ... :-)

20.11.2009 10:08:31

routiny
No jo, to si je nekdo vyvolava ze vzduchu jako Hekaty.

20.11.2009 10:17:19

ONI
No, ja porad jeste nevim, co nakoupit. Puvodne jsem si rikal, ze mozna az vyjdou ONI, ale prozatim mi ONI pripadaji az moc orientovany na nemrtvy. Jasne, jsou to nejaci zoldaci a maji nejake pokrocile technologie "opravovani" poskozenych vojaku, ale bez znalosti flufu mi to pripada divny. Takze si potrebuju nejdriv koupit ONI ArmyBook, abych se mrknul, o cem to je.
Jinak prozatim inklinuju k nakupu Zubounu (Cogs). Vypadaji zajimave, nejsou to klasicky lidi, jako Rudy blok, nebo UNA, ale zase nejsou uplne ulitli jako Theriani.
Karmani me nakonec az tak moc nelakaji, ale rozhodne nejsou nezajimavi. Obavam se, ale ze jsou staveni az prilis k boji nablizko, coz neni zrovna muj salek kavy.

21.11.2009 18:37:28

rbx

Peca007
Já si teda AT-43 kupovat nebudu, ale z toho všeho atecka, co mi prošlo rukama, tak se mi řemeslné nejvíc líbí provedeni Karmanu a Therianu.

21.11.2009 18:40:24

rbx
Ja mam rad neco zvlastniho a pritom ne moc uchylnyho. Theriani jsou na me proste moc ulet. Samozrejme Predpokladam, ze sane nekomu jinemu vyhovuje neco jineho :-)
Opicaci vypadaji taky pekne, to jo, ale kdyz jsem si prohlizel modely, tak UNA je mala takove (pro me) asi nejhezci. Ala jak rika, kazdy mame jiny vkus.

21.11.2009 18:47:58

nakup ONI
pro ONI nejdrive nakoupim armybook.
Pak se rozhodnu o jejich koupi a nakup provedu az jak jim vyjdou vsechny jednotky.

21.11.2009 19:30:01

PECA
Mam tedka Cogs book v ruce, a kdyz se podivas do Easy AT-43, tak zjistis, ze krome jedne stealth jednotky, jsou orientovani na ultra mega dalku.
Sniper s nejvetsim dostrelem 12. To znamena autohit skoro pres cele pole :-) Jinak maj hodne kostek na zasah, hodne rerolu,
kryjou se tak, ze nemaj normalne kryt, ale musis jim dat dril a pak maj 3+. Pokud se v kole nehybou tak maj automaticky 3+ bez drilu. Jinak kryt nedostanej.
Muzou si vyrabet vozidla kdyz jsou v kontaktu s objectives. A maj dost hrdinu a muze se tam jako hodne moc kombinaovat. Az 3 hrdinove v jednotce najednou. Jinak jsou vtipny.
Karmani jsou dle me dost zajimavy... ono to neni na prvni pohled videt, to jsem pak videl ve hre, co mi vyvadeli za psi kusy. teda spis opici.

kdyz jsem vcera koukal na modely pavouku od therianu, tak se daj otacet kolem vlastni osy a jsou hrozne roztomily a vypadaj jak jezek v kleci s velkejma drapama.
Theriani jsou fakt ulet. to si clovek musi zamilovat. Ja jim z pocatku, taky nemoh prijit na chut, ale kdyz se ve fluffu clovek docte, ze se tam do sebe nejaky stroje zamilovany. A pak ze jeden kdyz byl umrelej, replikoval do druhy, ze byl ten samej a ze to vubec s vesmirem myslej dobre, jen dycky musej hvezdu vyhodit do povetri, aby zahranili celej vesmir.

Mechian: uz te vidim, kdyz budes mit armybook v ruce, jak to vydrzis.

Jo a prozradim vam maly tajemstvi.
Theriani maj Hvezdu smrti. Karmani maj hvezdu smrti, ale maj problemy s napajenim. Cogove chtej taky hvezdu smrti. A lidi? ti s poflakujou po theriansky hvezdce smrti a vubec jim to nejde do palice. Jedni rikaj znicit a druhy zabrat a pouzivat.
A tvurci Atčka moc čumej na hvězdný války.

21.11.2009 21:21:22

JEDI
Joj, uz se tesim, az mi dorazi ArmyBooky. Nevim, nevim, jak tu skolu ted dodelam :-) Ale hned jak ji dodelam dam se do budovani armady.

24.11.2009 22:17:09

JEDI
Atcko je pro mne natolik atraktivni hra, ze ji asi pojmu i sberatelsky. Ono se to da rici uz ted, protoze normalni clovek by asi tak velky RED Blok nemel. :)

24.11.2009 23:04:02

Mechian
No, ja mam vlastne vetsinu her spise sberatelsky :-) Casu je malo a jsem rad, kdyz si tu a tam s dcerou (10 let) zahraju nejakou oddychovku. Syn (13 mes) ma na AT-43 jeste dost casu, tak mu to zatim "nasbiram" :-)

1.12.2009 13:44:37

Ty Brďo
Tak teď se všichni podržte. Rackham spustil své oficiální stránky v novém kabátě. Jak AT-43,Confrontation tak i Rush and crush. Všechny armybooky jsou volně ke stažení v PDF, v angličtině, včetně nejnovější ONI. A můžu vám říct, že co jsem viděl v armybooku ONI mně dostalo. Celkový obraz armády na bojišti je impozantní. Jsem zvědavý zda pravidla budou stejně pecková. Dále je ke stažení poslední Errata. Neváhejte ani minutu a běžte zkontrolovat jejich oficiální stránky.

26.2.2010 21:45:14

Vybíráme z Bazaru

NA KŘÍDLECH DRAKŮ - NOVÉ
NA KŘÍDLECH DRAKŮ - NOVÉ
Akt. cena: 1300 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas