AT-43 - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: strategická, válečná, sběratelská
Čeština: není
Vydavatelé: Rackham
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2006
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Jaké to je?

Svého času ještě na střední jsme s kámošema ujížděli na Warzone, i když na nějaký větší hraní nebyly peníze ani lidi. A protože jsem nějak dostal chuť zavzpomínat na lezení po kolenou mezi panďuláky, padlo mi do oka AT-43. Takže obligátní otázka zní, jaké to je? Na první pohled to vypadá docela chudě, není tam nijak moc jednotek, když to srovnávám třeba právě s Warzone (i když to může být výhoda, aspoň to člověka tolik nezruinuje)... Kdyby to vypadalo aspoň trochu dobře a bylo čas od času s kým hrát, tak bych snad i ty pravidla přeložil ;)
19.3.2009 10:48:48

nehrál jsem
ale existuje tu nějaká komunita: http://www.at-43.cz/

19.3.2009 10:51:02

rbx

Morthe
Zeptej se samotneho Dia.

19.3.2009 10:54:30

Jsem tak nějak doufal, že se hromovládce ozve, když už jsem ho tam v té komunitě našel ;) ... a třeba že přihodí zkušenosti i někdo další.

19.3.2009 10:59:06

jo táák
on to hraje Zeus, to jsem nevědel. Nicméně ty bitevní opice mě zaujaly :) Jako když byl v jakési karetní hře Battlechimp Potemkin :)

19.3.2009 11:01:42

rbx

Sydo
Me se to AT-43 strasne libi, kdyz meli FFG vyprodej veci od Rakhamu, tak jsem mlsne pokukoval, ale zabrehnout do miniatur by byla moje smrt, vsak vis :-)

19.3.2009 11:02:59

all
nechcete o tom někdo něco napsat, já mám mini pajďuláky rád. A tohle je docela zajímavý

19.3.2009 11:03:11

rbx
a to ten vyprodej zase ted nedavno zopakli :)

19.3.2009 13:21:11

rbx

Siaron
Ja vim, ale prece jen...jit do miniatur, at uz krasne nabarvneych...ja bych jen sbiral panacky, nikdy bych si to nezahral. A co me nebavi uz tuplem, tak to je tvorba terenu pro miniatury. Maximalne ze bych synkovi sebral Duplo a z toho neco sestavil :-) I proto se me libil ten Heroescape, z tech sestiuhelniku sestavis cokoliv, treba Katan :-))

19.3.2009 13:32:05

Překlad
Tak mě jeblo v palici a pustil se do překladu... hned z kraje jsem samozřejmě narazil na specifickou terminologii a jakožto člověk ne úplně znalý reálií universa AT-43 mám docela bobky, že něco přeložím úplně v jiným významu...
Tudíž kdyby se našel někdo, kdo by chtěl na tomhle spolupracovat co se týče správné terminologie (nejlépe kdyby o tom něco věděl), bude vítán.

20.3.2009 07:38:06

Pravidla
Nevíte někdo jak to vypadá s překladem pravidel? ty co jsou na stáhnutí už znám. nevíte jestli Morthe už nějak pokročil se svou prací?

8.5.2009 19:44:53

překlad
Víme úplně přesně... z absolutního nedostatku času je to zatím uloženo k ledu, nejdřív se k tomu dostanu zase v srpnu =(

10.5.2009 11:49:44

Pavel

Jaké to je?
Hra se hraje výborně. Navíc od počátku Srpna Rackham začne prodávat ArmyBoxy dvou frakcí. Obě v hodnotě 2000 herních bodů a v reálné ceně 70 Euro. Budou to Red Block a Cogs. Žádné terény nepotřebujete protože jsou ke hře přibaleny i s pravidly, nabarvenými miniaturami, Codexem armády, herní mapou, herním metrem i měřítkem rozptylu. Prostě jen rozbalíš a hraješ.
Jo a herní svět AT-43 má zajímavý a neotřelý "fluf". Kdo má rád miniatury, stolní bitvy, sci-fi prostředí, a nemá čas se piplat stavěním a barvením modelů, tak tohle je jasná volba. Nic lepšího na trhu není.

6.7.2009 21:45:44

Pavel
Děkuju za info.

7.7.2009 06:17:02

Morthe
Překládáš ještě ty pravidla? Ne že bych chtěl prudit, ale zrovna se rozhodujeme jestli koupit nebo nekoupit a překlad pravidel by nám určitě hodně pomohl

4.8.2009 17:10:14

speedy
No zrovna teď je to odsunuto do pozadí a je to odloženo k ledu. Až nebude nic důležitějšího, tak se k tomu vrátím). Nicméně na netu jsem našel stránku, kde je valná většina jakž takž přeložena - překlad sice nikterak brilantní, nicméně pochopit se to z toho dá. Kdyžtak PM.

5.8.2009 07:30:47

Pavel

To Speedy
Jestli mohu poradit tak si nekupuj startovni baleni Operation Damocles. Vyčkej na vydaní frakce jež tě zaujme a kup si její ArmyBox. V něm je vše co potřebuješ k hraní. Je to jenom jedna frakce, ale soupeře jistě najdeš snadno. Momentálně vyšli RedBlok a Cogs. Chystá se Karmans a Oni. Jistě vydají i UNA a Therians. Damocles má sice dvě frakce ale hraní je to komorní a jenom na rozkoukání.

20.8.2009 00:01:54

Dotaz za novacka
Ahoj lidi,

chci se zeptat, jak to vypada s komunitou AT-43. Kamaradka narazila na to, ze AT-43 existuje a hra ji zaujala. Zkousela hledat na netu ceskou komunitu, ale moc toho nenasla. Ja jsem si dovolil podivat se na stranky http://www.at-43.cz/, ktere mame na Zatrolenkach dole v odkazu, ale priznam se, ze prilis informaci o poctu hracu a jejich umisteni jsem tez nenasel.
Pavel pise, ze "soupeře jistě najdeš snadno", chtel bych se optat na nejaky link, kde se zdrzuje aktivni komunita hracu AT-43.
Taky bych se rad optal, jak je to s tou Operation Damocles. Doporucujete jako uvodni sadu pro uplneho novacka? Nedoporucujete jako uvodni sadu pro uplneho novacka?

Dekuji a pekny vecer!

16.9.2009 22:55:19

Jedi

O AT-43
Hru hrajeme v Praze, v Brne, pak tusim Ostrava - Frydek Mistek.
Jednotek je tak akorat, aby to cloveka nezruinovalo. objednavame v Americe - 70 procentní slevy.

Mechanismus hry je zajimavejsi nez WH40k alespon dle meho nazoru,.

stranky www.at-43.cz a www.at43.cz a klub na hofylandu...
jukni tam...

18.9.2009 00:08:25

Jedi

damocles
Dohráli jsme Damocles a začínáme Frostbite. Kdo se chce pridat muze. Miniatury nejsou potreba.

vice info na http://www.at43.cz

18.9.2009 00:11:40

Pavel

TO Stevenson Junior
Podivej se na Hofyland.cz, sekce hry, sekce deskove hry, sekce AT-43. Tam se nejvice diskutuje. Osobne si myslim ze komunita v CR neni moc velika. Aktivnich hracu muze byt kolem 20ti. Ale je dost lidi kteri AT-43 znaji a radi si ho zahraji, pokud je cas a figurky.
V posledni dobe ale pribyvaji lide kteri o AT-43 zacinaji uvazovat.
Pokud jsi z Prahy nebo Brna, tak by nemel byt problem domluvit si zkusebni hrani na ukazku, aniz bys mel AT-43 porizene. Rozhodne je zajimave ze o hru projevila zajem divka. Myslim ze by si s ni chtel kazdy zahrat (To neni dvousmysl) a bylo by to prijemne zpestreni AT-43 komunity.
Damocla nekupuj. Domluv si (nebo kamaradka) hrani s lidma na AT-43.cz nebo na Hofylandu. Hra na 2000 bodu ma uplne jine koule nez Damocles kampaň v zakladni krabici s osmi figurkama a jednim strojem. Proste to nejdriv zkus.

22.9.2009 07:26:49

další hráči
Brzy k těm 20 hráčům přibudou další dva - speedy a Balduin, neboť argumenty, prosbami, slzami a toužebným výrazem v očích přesvědčili nebohého Hammera a nezbytnosti této hry a již mají objednány army boxy Red Bloku a Cogsů...........

22.9.2009 07:56:21

a muzu
teda nekde mrknout na prelozene pravidla? at se trochu uvedu do hry a zistim jestli by mne bavila, sci-fi neni u mne az tak moc oblibena... 2ww nebo fantazy dam vsak v brne v deskovce nebo miniaturach temer kdykoli!!

22.9.2009 08:56:57

Pavel

To Hammer and Voloda
To je skvele. Cim vic lidi bude hrat, Tim lepe. Zatim je komunita AT-43 spise underground v dobrem slova smyslu. ArmyBoxy jste podle mne zvolili skvele. Z toho co jsem videl kdy z AT-43 na stole, tak uplne nejlepe vypadal RedBlock. Mira detailu, mnozstvi figur a jejich pozice. Fakt Super. Cogs jsem nazivo jeste nevidel. Jsou fakt SCI-FI.
Volodo dej sem mejla a poslu Ti cast prelozenych pravidel ve wordu.

22.9.2009 14:39:39

nejde mi klepnout na jmeno
asi nejsi registrovanej... takže voloda16@yahoo.ca dik

22.9.2009 14:49:44

To The Hammer:
Na někoho jsi zapomněl. Já chci taky hrát!

22.9.2009 19:34:44

Vybíráme z Bazaru

Pantheon
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 2 hodiny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas