Arkham Horror: The Lurker at the Threshold

xxxxxxxxxo hodnoceno 31x (Seznam vlastníků)

Arkham Horror: The Lurker at the Threshold - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Arkham Horror
Počet hráčů: 1 - 8
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Galakta
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

DD
DD - avatar

Prozatimni info

Tak nez rozsireni vyjde a budeme vedet vic tak zatim info z FFG.
http://www.fantasyflightgames.com/edge_news.asp?eidn=1107
17.2.2010 10:27:37

ale notak!
Nesliboval někdo, že žádný další rozšíření nebude???? Já se tak těšil, že zbejvá přeložit jen tři rozšíření a oni začínaj plánovat další! Grrrr!

17.2.2010 12:14:20

Merlin
Já jen čekám, kdy oznámí standalone The Mountains of Madness a celé se to rozjede na novo :D

17.2.2010 12:19:21

:)
Eh, uz ted mam pul skrine jen arkhamu :)

17.2.2010 12:39:10

to sydo
Nestraš ... mimochodem, včera jsem to znovu dočetl (Hory šílenství ... po kolikáté už? :-) A zjistil jsem, že tohle dílko je asi nejlepší informační zdroj o Shoggothech :-)

17.2.2010 13:12:06

to Siaron
Tak to jseš na tom ještě dobře, já mám půl skříně originál Arkhamu, půl skříně vyrobenejch CZ kartiček a komponent a pak ještě pořádnou hromadu kartiček Call of Cthulhu CCG :-)

17.2.2010 13:14:02

merlin
No mozna sem to i trochu prehnal .. v podstate se mi vsechno vejde do tech 4 velkych krabic, aniz bych musel zatim vytahovat ty umelohmotny streva :)

17.2.2010 14:12:29

to Merlin
Spekulovalo se jen o tom, že Innsmouth Horror je poslední VELKÉ rozšíření, nikoli poslední rozšíření vůbec. A ta spekulace byla hlavně kvůli tomu, že už došla města, ze kterých by šly udělat rozšiřující desky. Podle mě (a jak vidím, tak nejen podle mě) tam ale stále ještě chybí antarktická expedice (která zatím vyšla jen jako fanouškovské rozšíření). Klidně bych si taky zašel zašílet v Horách šílenství :-)

17.2.2010 14:53:24

rbx

...
stejne je skoda, ze ten Arkham jednou proste skonci :-))

17.2.2010 15:02:22

Pravidla online
Tak nám štědří kluci a holky z FFG konečně vystavili pravidla k tomuto rozšíření na net:
http://new.fantasyflightgames.com/ffg_content/Arkham_Horror/the_lurker_at_the_threshold/latt-rules.pdf
A navíc velmi pěkná zprávička o tom, že by Lurker měl strašit na prahu obchodů už příští týden.

8.7.2010 00:54:01

Kadaver
Vypadá to zajímavě ... ale jako každé rozšíření to vypadá že to bude těžší vyhrát ... ale co bysme chtěli, holt jsme to měli až moc jednoduché :)

8.7.2010 10:06:10

DD

obtiznost
Tak s Heraldem je vzdycky tezsi vyhrat.
Ale i bez nej jsou tam veci ktere to ztezuji - jako Gate burst, zase na 2. stranu treba relation ship cards pridavaji vlastnosti ktere to troska zjednodussi.

8.7.2010 10:19:41

Nové věci v rozšíření
Hlavně devour a doom brány jsou obzvláště nechutné. Teď už to na nestabilních lokacích nebude takové krásné a bezstarostné.
Další problém vidím v tom, že při použití nových bran bude ve hře o 4 žetony bran míň (jen 12), kvůli split branám. Tak abychom nedojeli na to, že bude málo trofejí na rozdávání.
Akorát mě mrzí, že když nebudeme hrát s Heraldem, tak polovina rozšíření je nepoužitelná. To mě třeba v porovnání s BGotW překvapuje.

to DD: Gate Bursty jsou ve hře už od Dunwiche, takže žádné překvápko. A u Relationship bude záležet na tom, jaké budou mít efekty.

8.7.2010 10:42:06

Kadaver
A jsou stejné jak v dunwitchi ? tam třeba píšou že se vždycky hýbou lítači při tom. nevím jestli jsme to tak hráli ale mám dojem že asik ne :)
horší bych řekl že bude ta "cestovací brána" tam se snad ani neoplatí chodit, projdeš bránou, vylezeš, nepovede se ti to a ona uhne a můžeš tam jít znova. Při nepovedeném zavírání to monstrum taky nepotěší. Devour nebo doom se zase tak často nestane si myslím, to je riziko povolání prostě :).
Ale taky škoda že bez heralda to je poloviční ... zvlášt když to bude docela maser podle všeho ...

8.7.2010 10:52:07

to Raziel
Gate Burst je stejný, akorát na to pravidlo vždycky zapomenu :-)
Cestovací brána je celkem v klidu, jenom ji prostě musíš zavřít na první šup. Bude záležet, jaké budou mít zavírací modifikátory.
A díky tomu Heraldovi si budeš moct posilovat hrdinu, akorát za cenu toho, že se Ti díky tomu může stát něco zlého (Reckoning karty). No uvidíme, až zahrajeme.

8.7.2010 11:39:53

...
mam jen zakladni hru a tohle rozsireni bude asi moje prvni :-D. Podle popisu to vypada moc dobre, snad to i v realu bude bez problemu...

23.7.2010 13:56:34

to TeCZko
Pokud chceš hrát i s Heraldem (který bude podle mě výrazně ztěžovat hru), pak to je určitě dobrá koupě. Pokud ne, tak bych šel z malých rozšíření raději do Black Goat of the Woods.

23.7.2010 14:07:21

Vybíráme z Bazaru

Jak se trollí princezny (CZ)
Jak se trollí princezny (CZ)
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 19 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas