Arkham Horror: The Card Game

xxxxxxxxxo hodnoceno 180x (Seznam vlastníků)

Arkham Horror: The Card Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Horror, Současnost
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Autoři: Nate French
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

neda se sehnat

Chtel jsem si poridit do zacatku core a alespon jeden cyklus, ale vypada to, ze mimo core boxu se neda sehnat skoro nic. Ani kdyz poskladam dostupne veci ze tri eshopu, nedam z tech cyklu dohromady ani jeden. Je to kvuli covidu, nebo je to politika hry, ze se uz starsi baliky nedaj sehnat?

Kdyby mel nekdo nahodou na prodej nejaky full-cycle, at mi napise do posty ;)
22.9.2020 10:42:33

Cena
To nelze tady takhle verejne vypocitavat ty ceny.. dostal sem 3mental traumata...

22.9.2020 14:50:56

Sethseth
Ale můžeš zaplatit za každé trauma 3XP a vzít si jednu basic weakness :D aby jsi ho vyléčil.

22.9.2020 15:08:38 | Upraveno autorem (porovnej)

...
Za mě se Dunwich deluxe vyplatí už jen kvůli investigatorům, přijdou mi skoro všcihni (sorry Jime) zábavní.

A karty jako Fire Axe, Strange Solution (i když to je k ničemu bez Where Doom Awaits), Peter Sylvestre 0 a 2, Rite of Seeking... skoro si neumím představit některé balíky bez nich :-)

22.9.2020 15:36:49

Borghal
No i kolem Jima se daji postavit fajn baliky :)

22.9.2020 15:47:38

Dunwich
Dunwich jsem poskládal cca 2 týdny zpět. Kombinace CZ + Dánsko. V CZ jsem bral nějakým zázrakem asi poslední Blood on Altar a v Dánsku sehnal Essex Express a Undimensioned and Unseen. To byly taky poslední kusy.
Poštovné z Dánska bylo docela v pohodě 15.55 EUR přes GLS

Dávám pro info

https://www.vengefulgames.dk

22.9.2020 17:49:35

JirkaSirka
To jsi měl kliku, teď už tam není kompletní nic :) Ale mají tam základní box Circle Undone, takže by se to pak nějak dalo poskládat. Ještě zkusím bazar na BGG.

22.9.2020 19:36:37

re : Dansemacabre
Hmm, hele já bych radil rozvahu a trpělivost. FFG ty balíky kontinuálně dotiskuje a obchody co tu zazněly je berou stabilně skladem když můžou, takže je jen otázkou času než se zase objeví. Možná ne všechny najednou a ne ve správném pořadí, ale s téměř jistotou budou. Objednávání z EU jsem vzdal potom co jsem svého času koupil nedostupnou Carcosu (k Eldritchi) za snad dvojnásobnou cenu odněkud z Holandska a za měsíc byla všude v čr normálně skladem. Je to sběratelská karetní hra, tak sbírej ;-)

22.9.2020 21:04:26

louza
Jasný, chápu pointu a nespěchám zas tolik, abych utrácel dvojnásobek za zboží ze zahraničí, jenže kdybych to sbíral jen po ČR, tak seženu více méně pouze core+jeden dva deluxe boxy, ale už žádný navazující mythos packy pro kompletní kampaň. A já bych rád před nastávajícím lock-downem měl na hraní alespoň jeden full cyklus, což při sběru po ČR naprosto není možný a dostisk nebo naskladnění (případně příchod nových rybáků) se současnou situací bude za 2-3 měsíce nejdřív. Současná situace říká "koupit v ČR mythos packy, ale nemít k nim deluxe box", nebo "mít deluxe box a k němu jeden dva mythic packy". Není to úplně ideální :)

22.9.2020 21:28:51 | Upraveno autorem (porovnej)

...
ja som kupoval nedostupne packy od portugalca na bgg markete. Postovne asi 8€ zavisi od velkosti zasielky. Dorucenie za tyzden. helioa sa myslim vola

23.9.2020 09:04:38

*
Ta situace teď je taková chaotická, máme objednané vše co není, ale sem tam přijde jeden dva balíčky. Snad se to postupně zlepší

Dobrá duše v domovher.cz

23.9.2020 09:22:41

re : Dansemacabre
No to není ideální. Ale stejně bych nakoupil to co je, protože za měsíc bude to co není a nebude to co je :-)

23.9.2020 09:42:52

Tabletop.cz
Na Tabletop.cz mají něco málo k této hře skladem...základ, Dunwich legacy plus nějaké balíčky

J

23.9.2020 10:17:13

BGG market
Helioa na BGG marketu byl super tip! Má skladem skoro všechno za ceny jen o malinko vyšší než v ČR a s poštovným 8 EUR. Celkem se mi teda v kombinaci dvou CZ a tohoto shopu podařilo seskládat kompletní cycle a k němu vyprodané stand-alone scénáře za cenu v podstatě stejné vyššímu průměru v ČR (už včetně pošty).
Budu jen doufat, že tomu nepropadnu moc a nestihnu během covidu vše dohrát než se naskladní dotisk :D

23.9.2020 12:48:22

re : Dansemacabre
A už si něco z AH card hrál, nebo si jen myslíš, že se ti to bude líbit?

23.9.2020 12:51:04

BGG martket
Tak teda díky za doporučení toho prodejce. :D

23.9.2020 13:02:54

louza
Z mythosu jsem zatím hrál snad všechno a tohle je první, co se dá docela snadno a kvalitně hrát i solo (což bude asi primární vyžití). Core box mě docela bavil. https://playarkham.azurewebsites.net/

23.9.2020 13:12:00

re : Dansemacabre
Pokud jsi hrál core a líbil se ti. Tak to počítej, že u jednoho cyklu asi nezůstaneš. Spíš v dohledné době poukážeš na účet FFG tak pětadvacet klacků :-) Z vlastní zkušenosti si dokážu představit, že bych třeba Eldrich neměl komplet. U Marvelu cíleně přeskakuju některý balíky a prostě je nechci. Pána prstenů rozhodně nemám komplet ani zdaleka. Ale tohle mě zatím vždycky zlomilo i když jsem řekl, že už ne.

Ta solo hratelnost. Ano i ne. Rozhodně to není nutný hrát two handed. Ale je pravda, že solo je v AHC trochu jiná hra, než ve více hráčích. A jsou tam jistý limitace a zvýšená obtížnost (kterou si ale snadno nastavíš chaosbagem). Stejně ale počítej, že si solo nezahraješ určitě za všechny postavy, některý scenáře budou trochu těžší. Některý možná trochu lehčí, nebo rychlejší. Ten design mechaniky u AHC neni tak dokonalej jako u Marvelu, kterej solo funguje úplně rovnocenně jako u normální hry.

23.9.2020 13:27:14 | Upraveno autorem (porovnej)

reprint
stále doufám v dotisk, mám core a dunwitch legacy rozšíření. Podle zpráv by dotisk měl být v běhu

23.9.2020 13:38:09

solo
Teda mě to solo nějak extra těžký není. Komplet Dunwich včetně rozšíření s vlkodlaky jenom s Wendy celkem bez problémů.

23.9.2020 14:41:35

bgg market
Tak na tom BGG dávejte bacha, Helioa co měl mát vše skladem si nechá potvrdit objednávku a pošle pokyny k platbě, ale o dvě hodiny později napíše, že to vlastně nemá... Přitom to dál vystavuje. Pochopím to u eshopu, ale na geekmarketu je to smutný.

23.9.2020 21:43:58 | Upraveno autorem (porovnej)

BGG martket
A jak jsi to sním nakonec pořešil?

24.9.2020 11:04:57

Miscatonic Museum
Hele co jsem našel! Je to za moc příjemnou cenu a poštovný skoro zdarma. KOnkrétně tenhle pack se nedá sehnat už nikde v Evropě.
https://www.ebay.com/itm/The-Miskatonic-Museum-Mythos-Pack-for-Arkham-Horror-LCG/254741616405?hash=item3b4fc89715:g:nXwAAOSw5gNffW~v

(doufam, že se nenajde spekulant, kterej to začne přeprodávat za litr... a jestli jo, ať mu ruka upadne a z chaos bagu do konce života tahá jenom chapadla)

7.10.2020 13:10:18 | Upraveno autorem (porovnej)

aukce

Rozhodl jsem se svou sbírku prodat na bazaru. Ať slouží dobře .

7.10.2020 14:22:09

Dansemacabre
Nikde v Evropě? Ve Světě deskových her mají nově komplet Dunwich cyklus ;)

10.10.2020 10:16:53

Barkham
Hele, když takhle pátráte po těch starých mythos pacích, nenarazil při tom někdo někde na Barkham Horror? Oficiální release to mělo někdy koncem září, prodejci přitom unisimo pějí, že nebylo a nebude. Viděl to vůbec někdy někdo, nebo jen FFG pokračují v tom aprílovém vtipu, kterým tenhle balík původně byl?

12.10.2020 15:32:02

Vybíráme z Bazaru

Hra o trůny: Karetní hra
Hra o trůny: Karetní hra
Akt. cena: 1500 Kč
Končí za: 1 hodina

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas