Arkham Horror: Karetní hra (revidovaná edice)

xxxxxxxxxo hodnoceno 38x (Seznam vlastníků)

Arkham Horror: Karetní hra (revidovaná edice) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Horror, Současnost
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: MJ Newman
Nate French
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Další CZ rozšíření

Je šance na další rozšíření v češtině?

 

3.1.2023 21:46:06 | Upraveno autorem (porovnej)

Pro lcg jsou rozšíření naprosto klíčová, bohužel BF si to sám zabijí nejasností ohledně budoucnosti tohoto produkt, vyjádření typu “možná někdy vydáme jedno rozšíření” spoustu lidi odradí a koupí si ENG verzi…sám to nosím cca rok v hlavě a taky dám přednost ENG verzi

10.8.2023 00:48:37

Díky za pochvalu, je pro mě příjemnou motivací do další práce. I přes veškerou snahu se však i tak do výsledných produktů dostávají chyby, což mě vždy velice mrzí. V této hře je chyba na kartě Wendyin amulet (viz vedlejší vlákno). Lokalizace DL se blíží do poslední fáze.

S pozdravem

--------------------------
IN HOC SIGNO VINCES

10.8.2023 08:26:06

No mě zase to čekání nějak nevadí, těch her co máme na hraní je spoustu a navíc čekám z KS hry odost delší dobu.  Na Frosthaven už se těším od minulýho roku a tento rok to taky nevyjde, na čekání v řádech měsíců až let sem si nějak zvykl :D

10.8.2023 09:43:57

Her je samozřejmě dost, a čekání na KS hry dobře znám, ale tohle je trochu něco jiného. Kupuju si hru, abych ji mohl hrát, pokud možno plnohodnotně.

Přijde mi to spíš jako kdyby ti hned přišla Frosthaven krabice, ve které by bylo prvních pět scénářů a čtyři classy s kartami do třetí úrovně. Ty by ses naučil pravidla, odehrál to, možná dvakrát, max. třikrát, a pak bys to musel zase uklidit a čekat. Za půl roku, možná za rok, bys dostal dalších deset scénářů a nějaké nové classy. A potom zase čekání. Možná se dočkáš zbytku, možná ne.

Samozřejmě to jsou problémy prvního světa, a možností máme spoustu. Jen prostě mi to připadá jako lose-lose situace, které by se dalo předejít :)

10.8.2023 11:49:21

@Pelly S tím se asi musí počítat, nakonec i v anglických originálech se najdou chyby, překlepy a nesrovnalosti.
Poslední fáze zní dobře, tak snad vše půjde hladce a kdo ví, třeba se dočkáme dřív než ke konci Q1 :)

13.8.2023 14:36:04 | Upraveno autorem (porovnej)

Ví se kdy výjde rozšíření? Díky

29.12.2023 11:11:06

@Michal-BF Víme prosím kdy dorazí dalčí přložené rozšíření ?

Díval jsem se na Hraj, ale tam je info jen TBC.  To by znamenalo, že ještě není vyrobeno / nebo není odesláno. Pak do toho vstupuje Čínský nový rok. Takže můj odhad nejdříve Duben 2024 ? Díky

16.1.2024 19:55:05

Předpokládané doručení je podle informace z logistiky z minulého čtvrtka 26.2., jen jsem ještě neaktualizoval tabulku na hraj.cz
Jenže to datum doručení je odhad založený na průměrné době přepravy, a tak nějak nepočítá s ostřelováním Suezu z Jemenu, které odklání lodě kolem Afriky. Ale třeba už je to v takové fázi dopravy, že to na to nebude mít vliv. Uvidíme. Každopádně Čínský Nový rok už to nijak neovlivní, je to v přepravě. 

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

17.1.2024 09:27:17

Zdarec. Jen se chci poptat jak to vypada s tim rozsirenim? :) Koupil jsem zaklad pro nasi skupinu a koukam ze rozsireni by melo bejt brzo tak bych mozna do nej rovnou sel :) A moc dekuji prekladatelum a blackfiru ze mame aspon neco cesky pro burany jako jsem ja :D

4.3.2024 01:21:25

@DodgethisCZ  Vždy je nejlepší vydavatele označit :) @Michal-BF 

20.3.2024 20:24:45

Prozatím to vypadá na druhý planovany termín, tedy duben. Včera jsem mluvil s Abem a prý zatím o dalším odkladu neví. Tak uvidíme.

---------------------------------------------------------------
překladatel deskovek na volné noze a ZOD club member

20.3.2024 22:48:27 | Upraveno autorem (porovnej)

Mělo by to tu být během pár dní, akorát nás teď čeká 14 dní inventura a novinek během ní dorazí víc, takže jsme je museli na duben trochu rozložit. Release je stanovený na 19.4.

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

21.3.2024 09:12:56

Vybíráme z Bazaru

Království Valerie
Království Valerie
Akt. cena: 600 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas