Arkham Horror - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 8
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Nexus
Autoři: Kevin Wilson
Richard Launius
Rok vydání: 2005
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Třetí edice je tu

https://www.fantasyflightgames.com/en/news/2018/8/1/arkham-horror-third-edition/

https://www.fantasyflightgames.com/en/products/arkham-horror-third-edition/

Tak konečně jsme se dočkali :-)

Na první pohled nemám radost z modulárního plánu a scénářů. Čekal jsem spíš že se zjednoduší soubojový systém a plán se pročistí. Tohle vypadá na hodně velké změny. Ale uvidíme... třeba to budou změny k lepšímu.
2.8.2018 07:50:52 | Upraveno autorem (porovnej)

česky

Tak vydá to ten Blackfire česky nebo ne? Všichni tak nějak předpokládají, že ano, ale nic oficiálního jsem nezaznamenal. Víte o tom něco???

21.9.2018 13:34:44

...
Ve videu 12ve12 řekl Michal, že opustili od snahy o Death May Die a půjdou do třetí edice Arkhamu. Takže oficiálně to asi není, ale já bych s tím už tak nějak počítal. :D

Každopádně se na tom ještě nedělá. Čeká se snad na fyzický produkt a další okno pro tisk lokalizovaných verzí.
...................................................................
Redaktor Deskofobie a blogu Kubrt vs Deskovky

21.9.2018 14:20:31

...

Díky, to je vlastně dobrá zpráva! Až na to, že to bude tak zhruba za rok a to už budu mít doma pravděpodobně anglickou verzi....

21.9.2018 21:54:25

Olney
Ta se dá naštěstí vždy prodat :). Docela se na to těším, ale na druhou stranu mě mrzí, že předchozí edice rozšíření už nejsou k sehnání a nové budou bůhví kdy.

12.10.2018 08:30:47

xDante1986
No spíš bych řekl, že už nebudou, vypadá to že už FFG další reprinty dělat nebude, což je vzhledem k nové edici celkem pochopitelné.

12.10.2018 09:00:49

má cenu?
má ještě cenu dnes kupovat druhou edici když je třetí? U trojky bych musel čekat na lokalizaci. Z tohoto světa mám jen panství Hruzy a to nás baví dost.

6.11.2018 21:38:37

Zdenek
Když se podívám na tvojí sbírku, tak ti musím bohužel napsat, že pro tebe to spíš mít cenu nebude. Druhá edice Arkham Horroru je sice skvělá hra, ale je pravidlově poměrně náročná a navíc je dost složitá i na obsluhu. A pokud nejsi na tohle zvyklý, může se ti stát, že se ti ho ani nepodaří rozběhnout. Třetí edice by v těchhle ohledech měla být přístupnější.

---
Zarytý odpůrce figurek, který zastává názor, že hromada plastu ze špatné hry dobrou hru nikdy neudělá.

6.11.2018 21:47:33

má cenu?

hry doplněny :)
jsem lajdák,mám jich o dost víc než bylo uvedeno.
baví mě příběhové hry.

6.11.2018 21:57:37

Stále spíš ne
I po doplnění seznamu si myslím, že ta druhá edice může pro tebe být dost náročná. Na druhou stranu, stáhni si odsud pravidla, mrkni na nějaké video na YouTube a jestli to bude v pohodě, tak za těch pár stovek ta hra určitě stojí. Když už nic jiného, ve druhé edici aspoň budeš mít pocit, že osvobozuješ od monster město Arkham a ne vesmírnou stanici či kanalizační síť (mrkni na mapu Arkhamu ve druhé a ve třetí edici a pochopíš, o čem mluvím).

---
Zarytý odpůrce figurek, který zastává názor, že hromada plastu ze špatné hry dobrou hru nikdy neudělá.

6.11.2018 22:04:26 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Shadows of Kilforth: Kickstarter pledge
Shadows of Kilforth: Kickstarter pledge
Akt. cena: 3850 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas