Arena: The Contest – Tanares Adventures

oooooooooo hodnoceno 0x (Seznam vlastníků)

Arena: The Contest – Tanares Adventures - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Arena: the Contest
Počet hráčů: 1 - 8
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, RPG
Čeština: undefined
Vydavatelé: Dragori Games
Autoři: Alexandre Aboud
Danilo de Alcantara
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dodanie hry z Ks

Keďže už po Európe hlásia ľudia dodanie hry,ale bez akéhokoľvek upozornenia,chcem sa opýtať ,či obdržal niekto hru na Slovensku a od ktorej kuriérskej spoločnosti?

22.8.2021 14:23:58 | Upraveno autorem (porovnej)

je tady v cechach jeste nekdo kdo hru nedostal?

12.7.2023 19:41:14

Já kromě základní krabice pořád nic dalšího nemám.

12.7.2023 19:59:34 | Upraveno autorem (porovnej)

tak nějak jsem žil v domnění, že tu novou kampaň dělaj pro to, aby si lidi mohli dokoupit to co jim chybí z těch předchozích…to oznámení v posledním updatu, že v PM bude omezenej počet věcí, resp kopií věcí z předchozích kampaní je celkem podpásovka…

já si chtěl dokoupit Elder Dragona kterej mi jedinej chybuju, tak schválně esli se na mě dostane…

15.8.2023 12:33:43

To jsem pochopil, že se týká hlavně Tanares Ultimate. Zvlášť, co se týče Elder Dragona, tak tam se počet bude určovat podle PM, když nebyl ani v nabidce v kampani.

15.8.2023 23:08:05

Jaktoze je u takto obri hry takto nulovy feeling, dojmy a diskuze na bode.mrazu?

 

4.11.2023 23:39:41

My napríklad stále čakáme na svoju kópiu, ktorá sa niekde stratila.. Takže je ťažké písať dojmy.

5.11.2023 12:54:08

@Korenar Přišlo to až v půlce léta a necelý měsíc potom začala nová kampaň s update packem. Takže si asi všichni chceme počkat, až to příští rok přijde. 

5.11.2023 12:57:32

Aha….podle kampane jsem nabyl dojmu, ze je to X let stara hra a toto je takovy ten navoneny KS reprint v deluxe provedeni 🤦‍♂️

To ale chteji dost penez za v podstate neznamou hru. Ale ty malovane verze mi prijdou bozi a za prijemny doplatek

5.11.2023 14:28:24

ja jsem refundoval svoji podporu v posledni kampani. a to jsem si bral jenom standee verzi. co pak nastrelili za ceny za dopravu a dph (vcetne navyseni za early bird "zdarma") bylo nesnesitelne. sice refundovali jen 80%, takze jsem vyhodil $20 jen tak do luftu, ale stejne mam z toho dobry pocit, ze jsem se nenechal a dalsi vypalne jim nedal.

6.11.2023 07:34:58

Vybíráme z Bazaru

Tainted Grail: Věky minulé a budoucí
Tainted Grail: Věky minulé a budoucí
Akt. cena: 1900 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas