Arena: The Contest – Tanares Adventures

oooooooooo hodnoceno 0x (Seznam vlastníků)

Arena: The Contest – Tanares Adventures - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Arena: the Contest
Počet hráčů: 1 - 8
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, RPG
Čeština: undefined
Vydavatelé: Dragori Games
Autoři: Alexandre Aboud
Danilo de Alcantara
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dodanie hry z Ks

Keďže už po Európe hlásia ľudia dodanie hry,ale bez akéhokoľvek upozornenia,chcem sa opýtať ,či obdržal niekto hru na Slovensku a od ktorej kuriérskej spoločnosti?

22.8.2021 14:23:58 | Upraveno autorem (porovnej)

Ahoj nic mi neprislo, len kurier zazvonil. K baliku nebolo ani telefonne cislo ani mail adresa pridana. Takze ak by som nahodou nebol doma ani neviem ze mam balik.  Rozvazal to SPS. ( slovak parcel service)

22.8.2021 18:52:45

Dorazilo to někomu do Česka? Píšou, že 90% rozvezli, ale tady ticho po pěšině…

31.8.2021 12:03:31

Pokud někdo stejně jako já přemýšlíte nad tím, jestli to, že hru stále není nějaká chyba, tak není - na dotaz odpověděli, že rozesílali jen pledge s nějakým speciálním addonem a ty “běžné” půjdou někdy koncem jara. 

8.1.2022 11:01:15

oznámeno sledovací číslo od UPS, balík má podle nich jen 6kg, vzhledem k tomu že sem bral skoro celý all-in tak počítám že by měl přijít ještě další

1 x Class Pack

1 x Medusa Miniature

1 x Madness Box (unpainted)

1 x Board Game Kit 01 - Scenarios 1

1 x Replacement Rings

1 x Character Pack

1 x Gold Dragon Box

1 x Scenario Pack

1 x Villains Pack

1 x Legendary Box

1 x Mystical Pack

1 x Dragon Collection Box (unpainted)

1 x Penumbral Tarrasque

1 x UPDATE Dragon Collection

1 x Hero Pack 2 - LG Mini

1 x Arena the Contest Core

1 x Penumbral Pack Box (unpainted)

1 x Tanares Adventures

1 x Board Game Kit 02 - Scenarios 2

 

16.2.2023 06:18:39 | Upraveno autorem (porovnej)

Co jsem viděl různá unboxing videa, tak rozbalovali 2, někde i 3 balíky :-) I na facebooku byly k tomuto různé dotazy a lidé dostali další balík až s např. týdenním zpožděním.

A ten All-in bude mazec:

https://www.facebook.com/photo/?fbid=10158725474141790&set=gm.1240988566852232&idorvanity=264684814482617

16.2.2023 08:06:22 | Upraveno autorem (porovnej)

dorazila první krabice…Tanares Adventures, po prvním skouknutí ulomený ruce s kosou na figurce Reapera…

 

překvapivě doručovali další krabici do vedlejšího města…a prej jich rozvažel dohromady víc :)

22.2.2023 13:39:30

Nám dorazila taky, je to pořádnej macek. Jen škoda, že v ní není herní plán. Ten je v Arena Core boxu, tak snad i ten přijde brzo. My máme ještě draky a Madness Box, doufám, že to nebude vypadat jako na té fotce :D

22.2.2023 13:46:36

Taky dorazila první krabice… Jsem zvědav jestli ten zbytek pošlou v 1 nebo 2 krabicích…

23.2.2023 13:31:36

MikeDundee - myslim ze sem nekde zahlid ze all-in je v peti balicich :)

24.2.2023 17:41:42

Tak ve čtvrtek dorazil druhy balik se zbytkem naseho pledge - Arena the contest, dragon collection a madness box. Meduza byla zvlast, ale byla :) Tanares adventures uz jsme meli doma.

14.4.2023 21:41:32

Mně dorazilo stále jen Tanares adventures - jedna krabice. Zbytek stále nic. Podle updatů by to ale už mělo chodit ne? Má také někdo backnuto? Mám i ty rozšíření plus to mám painted :-)

30.5.2023 09:59:28 | Upraveno autorem (porovnej)

Mne taky pred X mesici Tanares box only a od te doby nic. Byt jsem toho bral docela dost..

30.5.2023 12:01:21

stejné, dotaz na Dragori podporu 25.5.2023…

odpověď

Soon you will receive the rest of the ordered items. Some items were out of stock due the delivery process, but now all the items are available for pick up by our logistic partner in your region. 

30.5.2023 12:23:21

Mně také zatím přišel jen Tanares. Řekl bych, že čím větší objednávka, tím to posílají později. Distribuuje to V-games z Řecka, zjevně to není jejich hlavní priorita, rozesílají to už několik měsíců.

30.5.2023 13:06:05

Tak shodou náhod mi dnes došlo info od DHL. A přemýšlím, co to je :-). Chvíli jsem podezříval, že to bude Zaklínač - podle info z KS taky mají touto dobou doručovat první vlnu. Po chvíli pátrání jsem ale došel, že to jsou dvě krabice z Řecka. To moc nezavání Polskem :-) … tak nevím, teď mám skoro za to, že to bude tohle. Tak uvidíme.

30.5.2023 13:33:10

Witcher se má k nám rozesílat až začátkem června. Tak to gratuluji, že ti to stihnou doručit do konce května, snad to přijde brzo i nám ostatním.

30.5.2023 13:49:06

Termín doručení je 5.6. A to je začátek června :-). Takže stále nevím s jistotou, co to je :-). Ale bylo by fajn, kdyby mi došel teď druhý tracking a tam bylo to druhé :D

30.5.2023 13:55:25

@Derecho

 

u Zaklínače máš počítám českou mutaci…nemělo by to bejt doručovaný pozdějc než anglická kterou distribuujou teď?

 

jinak ten Tanares vypadá čím dál hůř, jestli to chápu dobře tak noví backeři dotanou nově oznámený obsah (silver dragon, boxy, karty, stretch góly…) za cca stejnou cenu jako my co sme to sponzorovali dřív…

pořád nic přesnějšího o chybějících dodávkách (to že u distributorů na lokacích chybí objednané věci pro doručení není podle mě chyba samotnýho distributora, ale výrobce(Dragori) který neobjednal/nezaplatil u výrobce a dopravce potřebné množství kopií…)

s informací od Derecha snad světlo na konci tunelu…

 

pro mě to začíná vypadat na další firmu, který se vyhnout….

30.5.2023 19:54:02

@Hmota No zjevně má anglickou, česká bude až v září/říjnu.

Novy backeři hru dostanou později a bude to dražší minimálně o DPH.

Co se týče chybějících dodávek, to záleží na tom, jak to mají sjednané. Dragori tvrdí, že všechno předali Gamerati – ti mají tady v EU subdodavatele V-Games – a oni si podle adres měli sjednat, co kam musí přijet. Pochybuji, že toho bylo vyrobeno málo, to by se nestihlo dodělat, ty továrny už dělají na něčem úplně jiném. Navíc v Evropě/UK ty potřebné hry už nějký měsíc jsou. Taky kdyby jim chyběly peníze, tak by to byl konec, oni nemají jiný zdroj příjmů. Minimálně by nedotovali doručení do Brazílie.

Každopádně teď přijali do firmy člověka na logistiku, aby to měli víc pod kontrolou.

31.5.2023 10:45:33

@Hmota @UmmA : Pardon, mám českou - ta bude později, moje chyba. Ano, spletl jsem si to s anglickou, která má být doručována nyní. 

Jinak hlásím doručení - dojely dvě krabice, kde byl zbytek mé objednávky. Legendary box, Madness box, Dragon collection + nějaké další věci pochopitelně se základní hrou Arena: The contest. Mám painted verzi. Draky možná dnes rozbalím a vyfotím, na ty jsem zvědavý. Tak snad již brzy i další dostante své pledge.

2.6.2023 11:31:57 | Upraveno autorem (porovnej)

@Derecho 

kdo doručoval?

2.6.2023 13:50:35

@Hmota DHL. Už jsem to myslím psal. Tanares adventures přitom doručovalo UPS. Zvláštní.  Ale mě je asi jedno kdo.

2.6.2023 15:04:55

počítám že pouštěj ven pledge podle celkovýho obsahu, tagže když mám all-in příjdu na řadu naposled…

 

trochu mě překvapilo že ten kurýr v lednu se mě ptal co to rozváží že to je asi osmej balík od stejný firmy, a to počítám že jezdil jen místní region východní čechy

2.6.2023 22:30:49

Tak mi taky dorazil zbytek, DHL. Měl jsem poměně komplikovaný pledge, tak mě to ani nepřekvapuje.

22.6.2023 15:22:09

DHL dovezla pred pul hodinou, bez predchoziho oznameni…

chvili to da nez to skouknu s TA dohromady 19 polozek na seznamu….

23.6.2023 15:01:33

Vybíráme z Bazaru

Rone
Rone
Akt. cena: 750 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas