Arctic Scavengers

xxxxxxxxoo hodnoceno 22x (Seznam vlastníků)

Arctic Scavengers - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Driftwood Games
Rio Grande Games
Ystari Games
Autoři: Robert K. Gabhart
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Joe
Joe - avatar

Arctic Scavengers na BGA

Zdravíčko, Beta verzia Arctic Scavengers práve uzrela svetlo sveta na BoardGameArene, a keďže ma hra vždy tak nejak zaujímala (ale nie natoľko, aby som ju bežal kúpiť, keď ešte bola dostupná), tak som sa do nej pustil.

A rovno ju aj prekladám do slovenčiny :)

Dojmy sú vcelku pozitívne, aj keď už v dnešnej dobe silnej konkurencie (Star Realms napríklad) nie je AS pre nového hráča ničím výnimočné, ale aspoň je celkom tematické a boje na konci 3. a ďalších kôl tomu dávajú trošku iný nádych.

Postupne sa chystám aj na rozšírenia (na BGA sú implementované všetky), tak možno sa tá variabilita prejaví na ešte lepšom zážitku z hry.

Škoda, že onoho času u nás hra nevyšla v lokalizácii…

-------------------
Prekladateľ Joe

25.5.2022 11:58:49

Star Realms? To mě po pár hrách přestalo bavit, hodně jednoduchoučká a rychlá hra, nic pro mě. Arctic Scavengers jsou daleko lepší..

25.5.2022 12:12:33

Joe

Každému, čo jeho jest!

Star Realms základnú hru by som porovnal s AS základnou hrou. Keď začneš do SR a AS pridávať rozšírenia, tak to určite hru rozšíri.

Osobne ma SR zatiaľ baviť neprestalo, a to mám odohratých zo 50 hier (väčšinou v digitálnej forme).

-------------------
Prekladateľ Joe

25.5.2022 12:52:25

Joe

Dokončil som slovenský preklad na BGA, zajtra by už mal byť naloadovaný v hre, takže to otestujem a prípadné chybičky upravím :)

-------------------
Prekladateľ Joe

25.5.2022 22:40:51

Vybíráme z Bazaru

Oath - obaly na karty (vyprodané)
Oath - obaly na karty (vyprodané)
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas