Antike - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Starověk
Herní kategorie: desková hra, strategická, budovatelská, ekonomická
Čeština: není
Vydavatelé: Eggert-Spiele
Rio Grande Games
Autoři: Mac Gerdts
Rok vydání: 2005
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

ako sa vám páči

včera som si antike zahral prvý krát v piatich hráčoch, čoho som sa trošku obával, lebo som si myslel, že to bude trvať trošku dlho. to sa však nestalo, čo bolo veľmi dobré. hra ubiehala veľmi svižne. samozrejme, že relatívne krátka doba hrania súvisela aj s tým, že sme to všetci pri stole hrali prvý krát a teda sme len hľadali cesty k víťazstvám. každopádne mne osobne sa táto hra veľmi zapáčila, určite si ju zahrám kedykoľvek ak budem mať s kým a vrelo ju odporúčam aj ostatným. avšak si myslím, že hrať ju v počte troch a dvoch ľudí nemá veľmi zmysel, ale to si ešte budem musieť overiť. v mojich očiach ale isto hodnotenie 9 z 10 :-)
24.12.2010 17:33:08

monkeyml
To je zatiaľ iba môj sen, zahrať si Antike vo viacerých hráčoch. Doteraz som ju hral iba vo dvojici, ale použili sme variant pre dvoch z BGG stránky, inak by to naozaj nemalo tú šťavu. Ten variant je ale prudko hrateľný a my sme sa zatiaľ vždy veľmi dobre bavili. Teraz, keď je k dispozícii aj Almanach, tak si vždy prečítame zopár slov o mestách, ktoré zakladáme a hra dostáva nový rozmer.

28.12.2010 12:01:39

Vybíráme z Bazaru

Gaia Project
Gaia Project
Akt. cena: 1200 Kč
Končí za: 13 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas