Android: Netrunner LCG

xxxxxxxxxo hodnoceno 92x (Seznam vlastníků)

Android: Netrunner LCG - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra, sběratelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Richard Garfield
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Tourney á Prague

Ahoj,

vetsina z nas uz ma svou krabici doma, karty obaleny, tokeny rozhazeny po stole a na jeho pocitadle skacou kazdy tyden XP bodiky. Pojdme se hromadne sejit a pomerit sve sily! At vyhraje ten nejrychlejsi runner a nejzkorumpovanejsi corporace.

Price pool: Dragon Shield Obaly, Game's Night Kit, byly prislibeny dalsi ceny - Data Pack 1, a dalsi.
Podle ucasti a podle poctu cen bude vstupne asi 50kc.

Opet, podle poctu budeme hrat bud v Tomovkach, kde Jenda prislibil moznost hrani pro 12 hracu. Nebo, pokud pocet bude prilis velky, tak zajistim jiny prostor.

Nazory, pripominky ,navrhy?

Protoze jsou hraci spise pro ARENA mod, tak jsem na gdocks vytvoril tabulku, do ktere necht se zapisi participanti. Necham to tu nejaky patek viset, pak bych to uzavrel, hrace sparoval a do tydne, necht si sparovani hraci zahraji obe hry za corp i runnera a doplni do tabulky vysledky. Podle vysledku se udela dalsi kolo... proste klasicky pavouk.

Necht se tedy zapisi hraci.

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AtZk3rgwetOJdDdKX29hU2hzVXBMNG1RbWp5TlV3S2c
6.11.2012 10:14:58 | Upraveno autorem (porovnej)

Aréna
To se fakt nikdo nechce zapojit do organizovanějšího hraní? Mně se ten nápad arény líbí, ale zatim jsme tam přihlášený jenom 4, což je dost smutný (určitě je v Praze daleko víc hráčů).

23.11.2012 11:16:09

>> Coewolf
Já bych raději nějakou jednorázovou sešlost/turnaj, ale tedy především proto, že nejsem z Prahy. Otázkou zůstává, kolik lidí z Prahy co si koupí nového Netrunnera chodí na zatrolenky - lidí co aktivně hrají Magic apod. sem určitě také nechodí...

23.11.2012 12:47:26

JayDee
Jednorázovej turnaj je taky možnost, ale myslim, že okruh lidí, co chodí aspoň někdy do Tomovek a maj Netrunnera je docela slušnej, takže ta aréna by taky šla. A turnaj by šel zorganizovat, ale kde případně ty, co nechodě na ZH sehnat? U Tomovek by to třeba možná šlo dát na stránky obchodu.

23.11.2012 13:03:26

ceowolf
Jako, ono, idealni je situace hrat pravidelne v tomovkach a nalakat lidi na nejaky vetsi turnaj skrz to. Hacek je, ze ne kazdy muze treba kazdy ctvrtek hrat v tomovkach. Proto jsem chtel udelat nejaky pekny turnaj, sejit se a tak. Treba Andre se taky zucastni, jen proste je porad pro nej priorita AGOT, ale NR ma a turnaj by si zahral, aby poznal vetsi meta, nez me a Mortuse:)

23.11.2012 18:05:48

aqwarty
prosimtě, víme že pokud budu na turnaji hrát já tak andre strachy nedorazí :)

Každopádně to vypadá že budeš muset zvolit lepší propagaci, takhle ve 4 si klidně zahrát můžem ale všichní víme jak to dopadne :P

28.11.2012 08:33:29

Mortuss
No, propagace je treba zvolit jinou. Ted mi skoncili v utery tanecni, takze budu chodit asi na hodinu a pul hrat do tomovek, abychom te hre jednak udelali reklamu a pak, abychom zpropagovali nejaky pekny turnaj. Hacek je... kdo bude chodit se mnou hrat v utery od cca 17:30 do 19h NR?:)

28.11.2012 08:58:16

Vůbec vám tu do toho nebudu kecat :-)
ale jen takový postřeh k propagaci. Co tak udělat nějaký motivační leták o organizovaném hraní s kontaktem, buď na stránky ZH nebo přímo na Tomovky, pokud se tam budou odehrávat akce kolem Netrunnera a tenhle leták by kluci mohli přidávat ke koupi Coresetu, pokud by jim to nedělalo potíž.
My máme takhle třeba domluvený Fantasyobchod v Ostravě ohledně Agotů, nemáme teda leták, ale dávají kontakt na nás pokud by si chtěli zahrát v rámci Ostravy.

28.11.2012 09:05:58

Turnaj
Nechystáte nějaký turnaj teď?

26.2.2013 18:34:11

turnaj
zdravim,
jen bych navázal na předchozí dotaz...

Lze si v současnosti někde v Praze zahrát Netrunnera? Existuje něco jako pravidelné hraní nebo případně turnaj?

18.3.2013 13:16:42

kolibrik
Každé úterý a čtvrtek od 18:00 v Tomových hrách (ulice Ladova 5) jsou vždy herní dny. Chodí tam dost lidí, co hrají A:NR. Není problém se s někým dohodnout.

Pro jistotu napiš do následujícího fóra a uvidíš tu odezvu.

http://www.deskozrout.cz/forum/340-tomovy-hry-prodejna-s-hernou/

18.3.2013 13:44:51

Turnaj
A co takhle nějaký větší, jsem s Teplic takže na hraní se moc nedostanu co je v úterý a čtvrtek

18.3.2013 14:07:03

VitekS
Napiš tam, jak jsem psal v předchozím příspěvku. Na Zatrolenky hráči A:NR z Prahy už moc nechodí.

18.3.2013 14:10:53

@Havelock: A kam chodí? :-)

18.3.2013 19:03:15

...
..já sem chodim, ale od secese je to bída..

18.3.2013 21:58:14

dik
dik za rychlou odpoved. Mrknu na to.
Každopádně pokud by byl turnaj tak bych se určitě snažil dorazit...

19.3.2013 07:49:39

Vybíráme z Bazaru

Mars: Teraformace
Mars: Teraformace
Akt. cena: 600 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas