Android: Netrunner LCG

xxxxxxxxxo hodnoceno 92x (Seznam vlastníků)

Android: Netrunner LCG - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra, sběratelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Richard Garfield
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Tourney á Prague

Ahoj,

vetsina z nas uz ma svou krabici doma, karty obaleny, tokeny rozhazeny po stole a na jeho pocitadle skacou kazdy tyden XP bodiky. Pojdme se hromadne sejit a pomerit sve sily! At vyhraje ten nejrychlejsi runner a nejzkorumpovanejsi corporace.

Price pool: Dragon Shield Obaly, Game's Night Kit, byly prislibeny dalsi ceny - Data Pack 1, a dalsi.
Podle ucasti a podle poctu cen bude vstupne asi 50kc.

Opet, podle poctu budeme hrat bud v Tomovkach, kde Jenda prislibil moznost hrani pro 12 hracu. Nebo, pokud pocet bude prilis velky, tak zajistim jiny prostor.

Nazory, pripominky ,navrhy?

Protoze jsou hraci spise pro ARENA mod, tak jsem na gdocks vytvoril tabulku, do ktere necht se zapisi participanti. Necham to tu nejaky patek viset, pak bych to uzavrel, hrace sparoval a do tydne, necht si sparovani hraci zahraji obe hry za corp i runnera a doplni do tabulky vysledky. Podle vysledku se udela dalsi kolo... proste klasicky pavouk.

Necht se tedy zapisi hraci.

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AtZk3rgwetOJdDdKX29hU2hzVXBMNG1RbWp5TlV3S2c
6.11.2012 10:14:58 | Upraveno autorem (porovnej)

Az bude core set opet k dispozici
Tak bych o tom zauvazoval. Ale nevim, turnaje v kartickach mam z minulosti spojene s asocialnima existencema pachnoucima potem, musel bych prekonat podmineny davivy reflex :)

6.11.2012 10:32:45

To Sydo
Asi bych to nehrotil az do extremu. Nektery karty si muzeme vzajemne pujcit. Pripadne bych se nebal aspon u nekterych udelat kopii. Mit 3x ice carver znamena 3x coreset. A vzhledem k tomu, ze Amerika ma mensi problemy (jedna jaderna elektrarna ma prerusene vedeni a trafa a druha ma porouchana a zatopena cerpadla), tak se coresetu nemusime hned tak dockat.

6.11.2012 14:30:02

To Sydo
Double post

6.11.2012 14:30:32 | Upraveno autorem (porovnej)

Proxiny
Bych nepovoloval, pokud jde o turnaj. Ale karty klido zapujcim, tak by to slo resit.

6.11.2012 15:23:24

to aqwarty
ffg pred nedavnem psali, ze dalsi varka coresetu je uz na ceste, nae?

6.11.2012 15:29:24

ndru
Jo je na ceste na trajektu z Chiny... ale, co rikal Jenda, tak je pozdrzena dodavka deskovek z ameriky, kvuli pomerne velkym skodam. A krome toho, kdyz ti pulka New Yourku v noci nesviti, tak deskovky je to posledni, co budou resit.

6.11.2012 16:17:58

I'm so in!!

Klidně přijedu rozsekat pár pražáků :-))

6.11.2012 16:50:58

Zvážím. Pokud půjdu, slibuju, že se předtím umeju ;)

6.11.2012 19:29:44

Doodle
http://www.doodle.com/2n6aazn28kxm2at6

6.11.2012 19:51:42

Sydo
No, jestli ti brani nehrat jen nedostatek coresetu, pak bych to radeji pujcovanim, pripadne proxinama. Myslim si, ze je lepsi proxina nez nehrat vubec.

6.11.2012 19:52:37

to aqwarty
kdyz nejde proud, tak prave ze budu hrat deskovky. na telku se nepodivas, k siti se nepripojis

7.11.2012 11:06:10

Aquarty
Myslim, ze je lepsi hrat bez proxin s jednim setem nez nehrat vubec. Proti proxam nic nemam, alena turnaji mi neprijdou vhodne.

7.11.2012 12:15:48

Proxy
Osobně bych taky řekl, že z jednoho core setu jdou postavit slušný balíky. Já osobně mám v balíku jenom minimálně pujčených karet z druhého core setu a připadá mi, že ty balíky jsou slušně hratelný.

Edit: Navíc bych řekl, že Netrunner má core set docela dobře složenej, takže dobrý balíky postavit jdou (oproti třeba AGoT, kde prostě core set byl o ničem).

7.11.2012 12:20:13 | Upraveno autorem (porovnej)

tak nejak
v podstate proti proxovani nic nemam a trvani na kartach zavani snobarnou, ale sic mit plny cardpool je docela prijemne, turnajove hrani neni o kartach, ale o hrani (a u NR to plati obzvlaste). muzu mit extra nadupany balicek, ale porad muzu hrat jen pulkou mozku

7.11.2012 12:20:51

to Coewolf
imho z core setu se nic slusneho postavit neda a je docela jedno kolik kterych karet kdo bude mit (e; ale to se s pribyvajicimi kartami rychle spravi

7.11.2012 12:22:51

ndru
Je jasný, že s dalšíma rozšířeníma se bude kvalita decků zvyšovat, ale já za sebe musim říct, že i v core setu je docela slušná variabilita a ta úroveň balíků mi připadá rozumná. Určitě po pár rozšířeních budou core setový balíky slabý, ale já osobně jsem si v core setu svoje balíky našel a nemám s nima problém.

7.11.2012 12:26:13

to Coewolf
jj. kazdy si urcite neco najde. je to hratelne. variabilni. vymazlene. jen proste pro mne ne slusne. imho zakladem strategie (pruvodni melodii uchylim li se k filmarskohudebni metafore) korporace (bezci mi k srdci nejak neprirostli) by mely byt ve velke mire agendy a ty v core setu teda moc moznosti nedavaji

7.11.2012 12:30:02

Doodle
V tom pripade, proc jsem porad jedinej prihlasenej na Doodle?:)

7.11.2012 13:25:37

qwerty
A nebyla by lepší nějaká ARENA, jako se to dělalo v MtG? Hráči dostatnou záznamovou tabulku a postupně, podle toho, kdy se jim to hodí, odehrají 2 partie (corp+runner) se každým účastníkem soutěže. Na celou akci je stanoven nějaký časový úsek (třeba 14 dní, měsíc...) a na konci se vyhodnotí, kdo je vítěz.
Představa, že jedna partie je stanovena na 65 minut (+/-10) a hrajou se 2 s každým, a aby to mělo smysl, tak je potřeba hráčů víc než pár, tak mi to přijde docela strašidelná dávka času.

7.11.2012 14:03:33

to aqwarty
tak se prihlas vickrat

7.11.2012 14:04:07

Havelock
To se mi líbí... přimlouval bych se za nějaké takové řešení.

7.11.2012 14:16:28

Turnaj
Hmmm... to je taky zajimava varianta, ktera se bude Sydovi libit taky:)

Ale podle mne, hlavni vyhoda toho turnaje je, ze se potka parta lidi, ktera se jinak nepotka. Ma to stmelujici efekt na komunitu a je z toho vetsi udalost, nez vecerni zahrani jedne particky. Krome toho, je pritomen nejaky judge, a netreba pravidla resit na kolene.

Kazdopadne, pokud bude o ARENU vetsi zajem, proc ne.

7.11.2012 15:35:01

aqwarty
ja bych ty vase nelegalni stmelovani zakazal.

Osobne si myslim ze nebude snad udelat sync o nejakem vikendu, ale s vetsi akci bych pockal pozdeji. Take se prikladnim k arene.

(O stmelovani komunity bych se nebal)

7.11.2012 16:42:13

falco
Ja se treba tesil, ze poznam a zahraju si tema, s kteryma bych se jinak nepotkal. Ve ctvrtek ucim cely den a vecer jdu tancit a v utery jak by smet. Takze v dobe ,kdy se vetsina schazi na NR v Tomovkach, ja nestasten mladim do prvaku algebru:)

8.11.2012 12:13:53 | Upraveno autorem (porovnej)

Gdocs
Takze vytvorena tabulka pro zapis hracu... viz uvodni prispevek vyse.

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AtZk3rgwetOJdDdKX29hU2hzVXBMNG1RbWp5TlV3S2c

10.11.2012 11:55:42 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Settlers: Zrod impéria - Atlantida
Settlers: Zrod impéria - Atlantida
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas