Anachrony: Exosuit Commander Pack

xxxxxxxxxx hodnoceno 12x (Seznam vlastníků)

Anachrony: Exosuit Commander Pack - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Anachrony
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 15 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Sci-fi, Post-apokalypsa
Herní kategorie: strategická
Čeština: undefined
Vydavatelé: Mindclash Games
Autoři: Dávid Turczi
Richard Amann
Viktor Peter
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

CZ

ahoj, chci se zeptat jestli bude dostupné počeštění pravidel k rozšiřujícím modulům? Exosuit Pack jsem koupil od prodejce planetaher, kde ji prezentovali jako lokalizovanou do češtiny ale k mému zklamání samozřejmě česká není a navíc mi prodejce ani neodepsal na mail, proč tomu tak je. Za mě podvod ale co už. Díky
10.2.2019 14:08:56

Pravidla
Ahoj,
na štítku s čárovým kódem (který je nalepený na fólii) by mělo být uvedeno, že hra obsahuje pouze anglická pravidla a že česká jsou ke stažení odsud:
https://www.albi.cz/hry-a-zabava/anachrony-exosuit-commander-pack/

David Rozsíval,
Albi Česká republika a.s.

10.2.2019 14:38:57 | Upraveno autorem (porovnej)

Nyiziel
Podvod? Já to tam taky kupoval a jasně je tam napsáno, že je to v en, o lokalizaci nebyla ani zmínka.

Viz: https://www.planetaher.cz/anachrony-exosuit-commander-pack

Kupoval jsem někdy začátkem ledna...

10.2.2019 14:58:12

Behe
Ahoj,
kluci tam totiž mají ještě toto, což je trochu nešťastné: https://www.planetaher.cz/anachrony-exosuit-commander-pack-cesky

Ale v tomto případě je chyba nejspíš na straně komunikace našeho obchodního tým než na straně Planety.

David Rozsíval,
Albi Česká republika a.s.

10.2.2019 15:00:27

...
Aha, tak toho jsem si tam ani dřív a ani teď vůbec nevšiml :) takže jako bych nic nepsal...

10.2.2019 15:09:10

dejf
díky chlape, stáhnu a vytisknu. :) btw obal už dávno nemám a abych byl upřímný tak jsem ani nepočítal s tím, že by hra byla vyloženě lokalizovaná, spíš, právě proto, že na eshopu uvádějí "česky" jsem měl za to, že tam budou přiložená právě přeložená pravidla. A to bohužel nebyly a prodejce nekomunikoval, hlavně, že poslali dotazník spokojenosti :D ale už jsem se přes to přenesl a nadále budu nakupovat opět už jen na albi eshopu a fantasyobchodu :)

10.2.2019 15:57:08 | Upraveno autorem (porovnej)

Nyziel
Ahoj,
to bych zas nerad - Planeta patří mezi nejlepší obchody u nás, a jestli se k tomu nevyjádřili, asi se jim toho jen nakupilo moc, nebo v mezičase zjišťovali, jak teda s pravidly vlastně je. Jak říkám - na vině spíš bude chybná komunikace ze strany Albi.

David Rozsíval,
Albi Česká republika a.s.

10.2.2019 19:35:19

Nyiziel
Planeta komunikuje nejen pres maily, ale i primo tad (Aneken, Eyron). Zrejme zrovna maji jine priority a urcite to odpovi hned jak to bude mozne.
Neni treba hned hateovat eshop.

Btw. Dotaznik spokojenosti ti urcite poslal robot z heureky nikoliv osobne nekdo z planety her ;)

10.2.2019 20:05:42

Vybíráme z Bazaru

Nevsky
Nevsky
Akt. cena: 1200 Kč
Končí za: 7 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas