After the Empire

xxxxxxxxxo hodnoceno 11x (Seznam vlastníků)

After the Empire - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: strategická, budovatelská
Čeština: není
Vydavatelé: Grey Fox Games
Autoři: Evan Halbert
Ryan Mauk
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

Měl jste někdo možnost vyzkoušet? Trochu jsem čekal, že to vydají Rexhry dle nápověd, co měli na svém facebooku, ale nakonec lokalizovali jinou hru. Nápad hry se mi líbí, téma je taky super a workerplacement miluju...

https://www.kickstarter.com/projects/ragnarocks/after-the-empire-0
17.2.2021 18:44:07 | Upraveno autorem (porovnej)

Za me je to luxusni eurovka s netradicnim tematem a silnou atmosferou. Jadro hry je workerplacement, tezite suroviny, prijimate uprchliky a stavite budovy, ktere vam davaji na konci vitezne body a ruzne vyhody a akce v prubehu hry. Samozre je nutne stavet opevneni hradu a najimat vojaky, jelikoz na konci kazdeho kola na vas zautoci horda nepratel, jejiz sila je odvozena od mnozstvi vaseho bohatstvi. Cim jste bohatsi, tim jste vetsim lakadlem pro najezdniky. Jedinou nevyhodou je, te je to vlastne uplny soliter bez spetky interakce. Ale i tak rozhodne doporucuju.

16.8.2021 20:03:13

I já doporučuji. Ty nájezdy jsou skvělé. Někdy prostě máte štěstí, ale jindy jste převálcováni.  Naštěstí ztráta nebývá tak hrozná,  akorát se musíte o to víc soustředit na obnovu a akce na rozvoj musíte dát stranou..

Za mě jedna z top her, které jsem za poslední dobu hrál. 

17.8.2021 09:58:01

Vybíráme z Bazaru

Stezky slávy + Werwölfe + karty Mimoni (10 her)
Stezky slávy + Werwölfe + karty Mimoni (10 her)
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 12 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas