Advanced Squad Leader

xxxxxxxxxx hodnoceno 26x (Seznam vlastníků)

Advanced Squad Leader - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: 2. světová válka
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: není
Vydavatelé: Avalon Hill
Autoři: Don Greenwood
Rok vydání: 1985
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Pravidla - pomoc

Tak jsem si vytiskl vytisknutelný ASL tady někde publikovaný (myslím) sydem a vrtá mi hlavou jedna věc - když je ve scénáři, že KAMKOLIV do budovy F5 umístím x čudlíků, přičemž budova F5 zabírá více políček než jen políčko F5, znamená to, že čudlíky můžu umístit na všechny políčka, kam zasahuje budova "začínající" na políčku F5? (snad to pochopíte :))
29.3.2011 18:20:48

Sydo
Například? Včera mě to bavilo fakt fest! :D škoda, jen, že jsem nevzali to dělo.. Alespoň jednou bych si vystřelil.. :)

6.5.2011 11:53:30

Fáze Zotavení
Mám dotaz -Ve fázi zotavení RPh je vposledním bodě napsáno že se odeberou všechny DM žetony z jednotek ale pouze z těch u kterých nesousedí žeton nepřátelské jednotky.
Chápu to dobře,nebo stačí aby nepřátelská jednotka byla v LOS a pak už z mé jednotky nejde žeton v RPh sejmout?

11.6.2011 23:20:23

Mormacar
Už to bylo řečeno několikrát, tak ještě jednou

DOTAZY K PRAVIDLŮM ASL PROSÍM ZAKLÁDEJTE DO SAMOSTATNÉHO VLÁKNA, JINAK SE V NICH BRZY ZTRATÍME!

NEvím, kde se vzal zvyk mít jedno vlákno na všechny dotazy, ale je to neprakrické a u ASL obzvlášť. prosím proto do tohoto vlákna již nepřispívat a zakládat nové.

Mormacar - na dotaz odpovídám vedle ve vlákně :)

EDIT: Omlouvám se, pokud to vyznělo nějak příkře, jen je třeba si toto ujasnit hned na začátku, uvidíte, že v budoucnu to pomůže všem :)

12.6.2011 10:02:39 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Marvel Dice Throne 1+2 sada + promo CZ
Marvel Dice Throne 1+2 sada + promo CZ
Akt. cena: 2000 Kč
Končí za: 17 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas