Ad Astra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: strategická, budovatelská
Čeština: není
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Nexus
Autoři: Bruno Faidutti
Serge Laget
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Joe
Joe - avatar

Corfix?

Čože to?

Žeby Corfix vydával lokalizovanú verziu???

Alebo som len zle pochopil logo Corfixu v preložených pravidlách? :) (To asi nie...)

INFOOOOOO!
7.4.2010 12:38:38

Joe
Podle nasich informaci sem budou hru jen dovazet (pokud se neco nezmenilo od doby, co jsem mluvil s Kamilem z Corfixu:)) . Ale mas - li pravidla v grafice, tak je to v pohode, zadnej dalsi text tam neni...

7.4.2010 13:07:58

Artefakty
Je tam další text, který je na hracích deskách a v původních pravidlech není, pokud si dobře pamatuji. Jedná se o vlastnosti alieních artefaktů, ale pravděpodobně ho nacpali přímo do pravidel, i když tam původně nebyly.

7.4.2010 13:13:25

PJ

Lokalizovaná verze
Za tu budu asi zodpovědný já, takže takhle: ve hře žádný text není, pouze na kartách artefaktů. Ten je ale latinsky a zůstal jak je, protože dotváří atmosféru hry (proč je to zrovna v latině, je vysvětleno v pravidlech).

Popisy latinských karet s vysvětlivkami jsou v grafice přeloženy. Pak je tam ještě pehledová karta, kde sice pár textíků je, ale klidně se dá použít i bez jejich znalosti. Nicméně i tato karta je přeložena v grafice a navíc je doplněná o pár textů pro snažší orientaci ve hře.

Vše je k dispozici ke stažení tady na ZH a Corxif to bude asi v této formě přikládat do lokalizované verze.

7.4.2010 13:38:54

Corfix ???
Nevíte někdo jak jsou s tím daleko? Nebo to usnulo?

2.6.2010 14:37:26

PJ

Corfix...
...nekomunikuje.

2.6.2010 16:55:39

Joe

Corfix
To mi pripomína jedného lokálneho vydavateľa :)

3.6.2010 15:11:32

Vybíráme z Bazaru

1995: Milosevic's Last Gamble
1995: Milosevic's Last Gamble
Akt. cena: 600 Kč
Končí za: 5 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas