7 Wonders: Cities

xxxxxxxxxo hodnoceno 27x (Seznam vlastníků)

7 Wonders: Cities  - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: 7 Divů světa
Počet hráčů: 2 - 8
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Starověk
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: není
Vydavatelé: Repos Production
Autoři: Antoine Bauza
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

O hre

Ahoj, uz to vyslo? Pripadne kdy to vyjde? Bude to prekladat BF? Diky :)
29.5.2012 08:02:52

Ještě nevyšlo
... vyjde v červenci (zdroj: BGG). O překladu nic nevím, ale hra je natolik jazykově nezávislá, že překlad není potřeba.

29.5.2012 17:05:16

re
Jedna se me o to jestli bude souhlasit barva pozadi karet s ceskym vydanim...

30.5.2012 10:15:12

re
Já mám základ i Leaders v angličtině, kdo má pořád čekat na česká vydání :-)

30.5.2012 16:45:33

cestina
Nevite nekdo, jestli je v planu ceske vydani?

10.8.2012 06:33:57

PJ

Habrik
Doporučuju kontaktovat přímo BF a doufat, že narazíš na kompetentní a nikoliv asertivní osobu.

V opačném případě si budeš muset počkat na tak zvané „oficiální tiskové vyjádření“, případně tiskovku. Bude to přenášet i televize...

10.8.2012 08:18:32

pravidla
nechtěl by se někdo vrhnout na pravidla?

3.11.2012 00:32:16

kvalita kariet
Máte to už niekto, sedí kvalita kariet so základom CZ vydania, resp. s Leaders?

17.11.2012 10:01:23

Info
Taky by mě zajímalo bližší info. Jestli vydá Blackfire, jestli udělá někdo překlad, jak je to s kvalitou karet a barevným podáním ve srovnání se základem?

17.11.2012 10:09:31

to all
základ hry mám anglickú verziu a rozšírenia nemeckú verziu. farebne to všetko krásne ladí akurát zadné strany kariet rozšírení sú trošku svetlejšie ako zadné strany kariet zo základnej hry. neviem ako to je pri českom vydaní a či je to pravidlo, ale pri mojej hre a rozšíreniach je to tak. ale nie je to samozrejme nič, čo by kazilo hru :-)

17.11.2012 12:42:03

.
Máme základ a Leaders českou verzi, Cities anglickou. Teď jsem to procházel a porovnával. Materiálově mi subjektivně přijdou karty zcela stejné, když jsem porovnával barevné podání, tak jsem zjistil, že je u Cities mírný posun do šedé, ale je to tak minimální, že v I a II kartách to vlastně vůbec nepoznám a u Leaderů a III jenom při podrobném srovnání při dobrém osvětlení do půl metru. Nedokážu ale samozřejmě vyloučit, že někdo má tak dobrý barvocit, že to na dálku rozeznat dokáže. Z mého pohledu to hře vůbec nevadí. Nevylučoval bych navíc, že tento drobný posun může být i u případného budoucího "českého" vydání (myslím, že karty přeložené nebudou stejně jako u Leaderů).

18.11.2012 19:59:53

Vybíráme z Bazaru

Insert - Agricola (Základná hra + 2 rozšírenia)
Insert - Agricola (Základná hra + 2 rozšírenia)
Akt. cena: 250 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas