6 bere! - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 10
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Albi
Amigo Spiele
G3
Autoři: Wolfgang Kramer
Rok vydání: 1994
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Rozšíření ano/ne

Tak jsem zjistil, že hra má i rozšíření, má ho někdo doma ?
Stojí za to si ho koupit ?

http://www.hrajeme.cz/Hrajeme/Obrazky/0000000646/Large/646002.jpg
9.10.2009 13:12:10

Rozsireni
Na tuhle otazku nemam moc co odpovedet, sam hru ani rozsireni nevlastnim. Nicmene procital jsem si pravidla tohoto rozsireni a mam z nich pocit, ze samotne rozsireni je vlastne uplne k nicemu. V rozsireni dostanes jenom 7 karet oznacenych jako "0" (nula) a pravidla, ktera trochu upravuji samotnou hru, tot vse nic vic. Sammotne rozsireni potom meni hru tak, ze misto snahy o to nabrat co nejmene bodu se naopak snazis nabrat tech bodu co nejvice. Samozrejme herni mechanizmus je trosku upraven pro tuhle variantu hry, ale podstata je porad stejna. Samotne "0" karty toho potom moc nedeaji. Jsou to takove zoliky, ktere ti dovoli hrat svoje karty pred ostatnimi hraci i kdyz mas vyssi cislo karet, coz je zpusobeno tim, ze v tehle variante hry ve svem tahu nyni muzes hrat jednu nebo dve karty zaroven a kdyz je jedna z tech moznych dvou nula, potom predbihas vsechny ostatni hrace. Takze abych to shrnul, jedine co se na systemu meni je, ze nyni karty sbiras misto toho aby ses tomu vyvaroval jako v puvodni hre. Podle me naprosto zbytecne rozsireni, ktere u nas stejne nikdo nevyda jenom kvuli 7mi kartam, na druhou stranu tohle rozsireni nebude stat vice nez padesat korun a pokud tu hru hrajes casto a rad tak nevidim duvod proc si ho neporidit.

10.4.2011 01:14:04

Rozšíření
No, hra je podle mě (ve své kategorii) dokonalá i tak, proč ji ještě rozšiřovat?

10.4.2011 10:19:45

Vybíráme z Bazaru

Euthia CZ - LPT II + Expanze (kompletně vše, nové)
Euthia CZ - LPT II + Expanze (kompletně vše, nové)
Akt. cena: 5300 Kč
Končí za: 13 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas