ZaTrolení a sport?

Politiku jsme už prodiskutovali :) a co takhle sport?
Najdou se mezi zatrolenýma nějací sportovci? Ať už vrcholoví, výkonnostní, rekreační či pouze pasivní? Teď je ideální příležitost to probrat, probíhá nám olympiáda....

18.2.2010 08:35:31

rbx

sport
no tak ja chodil pravidelne kazdy ctvrtek a nedeli na beach volejbal, pak uz jen ctvrtky a ty jsem nasledne vymenil za deskoherni stredy, jinak by si me doma moc neuzili.
No a pak nekolikrat za zimu na snowboard a v lete intenzivni tyden s volejbalem, nohejbalem a ping pongem + pivo. A tim muj sport konci. Kolo nenavidim, ale bohuzel mi zjistili artrozu, takze me nemine rotoped :-(

18.2.2010 13:02:27

Sport
Mé osobní heslo "Sportem k trvalé invaliditě" zcela přesně definuje mé veškeré sportovní úsilí. Sice jsem na základce hrával fotbal za místní klub a propadal podobným mladickým nerozvážnostem, ale na střední už jsme v tělocviku zásadně chodili do posilovny, kde se posilování oddávali tak jeden nebo dva lidi. Ostatní se jen tak nezávazně bavili a dělali blbosti. Hádejte, ve které skupině jsem byl já? ;-)
Na výšce jsem si zapsal stolní tenis a absolvoval jsem ho čtyři semestry. Ten mě bavil a dokonce jsem se ho i naučil trochu hrát. Od té doby ale už tak maximálně rád chodím všude možně, protože jsem takový objevovatel.
Jo a svého času, když jsem hrál Magic: The Gathering, tak se o tom mluvilo jako o sportu třetího tisíciletí. Ale nevím nevím, jestli se to počítá :-)

18.2.2010 13:02:50

to The Hammer
Ještě jeden dodateček pro Hammera. Ringo známe, dokonce je v Brušperku sídlo Českého klubu Ringa (http://www.ringo.cz/) a moji spoluhráči a kamarádi jsou s tímto klubem spřízněni :-)

18.2.2010 13:05:51

To vase Ringo
vubec nevypada zle, vypada to, ze by to mohla byt zajimava alternativa k badmintonu, na ktery si chystame flicek na nasi zahradce.

18.2.2010 13:09:39

Ringo
je fajn, jen potřebuje trochu víc místa než badminton :)My ho hrajeme jen amatérsky, pro radost, na opravdové hráče opravdu nemáme. Buď si hážeme doma, což je fajn, dá se to provozovat i s menšími dětmi, když se to nebere moc vážně. Nebo v letní přípravě s oddílem po tréninku za odměnu :)

18.2.2010 13:19:51

Ringo
Uvidíme, co nám k tomu řekne sám, až se sem dostane :D

18.2.2010 13:21:43

Ringo
Hergot, Ringo už má vlastní doménu a ani se nepochlubil! :)

18.2.2010 13:27:01

:)
To mě nenapadlo :) Házet si Zatroleným Ringem, to by mohl být zajímavý sport :))) jenom jestli by nám to sportovní náčiní neutíkalo...

18.2.2010 13:34:47

Hraní s Ringem
No třeba by se pro ráznější odeslání herního náčiní dala použít baseballová pálka :D.

18.2.2010 13:54:39

to křen Špicberky
Tam muselo bejt krásně!! Jsem si poslintal klavesnici, když to slyším.

Jinak, když už sem přispívám do tohoto vlákna. Tak mám rád hory, ať už v létě, nějaká ta ferata,kolo,nebo se jen tak projít po horách, tak i v zimně lyže,sněžnice, nebo se jen tak projít po horách :-D

18.2.2010 15:05:18

sportovci
Tak zatímco jste si tu povídali, tak jsem na jednom poli načmáral lyžema 18km dlouhou čáru.

Křen: pokud máš zkušenost s létáním, tak by kite byl pro tebe ideální. Znám pár kámošů, kteří si i ve tvé váhové kategorii kite slušně užívají. ;-)

Sodovka: 2,3ky bych se nebál, pokud nejsou velké nárazy, dítě ti neuletí. Možná ho to kousek poptáhne, ale kdyby mělo lyže/snb tak to bude ku prospěchu. I když samozřejmě neznám konstrukci vašeho dráčka, jestli je na 4 šňůrách, jestli jde bezpečně přistát a tak. Já mám 8,5m, ale jsem asi trošku jiná váhová kategorie. :D Pokud máš Google Earth, tady je výsledek mého dnešního odpoledního poletování: http://www.kurkdechces.cz/tmp/20100218-starojicka-lhota-freeride.kmz

18.2.2010 16:30:12

to Husak
Až se potkáme, tak dáme určitě řeč.

18.2.2010 16:36:19

Sport
Prosel jsem toho vice:) Docela slusne jezdim na koni (po rodicich) a hraju volejbal - v prazskem exilu jen trenuju a nehraju zapasy:(. Jinak hraju badminton, tenis a squash tak nejak rekreacne, premyslim, ze bych se naucil pinec, na ktery jsem poleno, a sel zkusit raketlon. Fus hraju s kamosama v nejnizsi brnenske soutezi jako srandu:) V zime jezdim na prkne a zena se ze me snazi udelat i lyzare:) Snazim se sportovat tak 5x tydne, coz se ne vzdy dari...

18.2.2010 16:39:39

to husak

Ale náš 2,3 m drak je na obyčejné podzimní pouštění draků na 200 m provazu, ne na snowkite:-)

A dítě ho normálně neudrží, takže se k němu musí přivázat, a když to dítě neukotvíme, tak nám ho ten drak odvleče.

18.2.2010 17:53:20

Ještě jsem zapomněl
Že přítelkyně mě občas přesvědčí na pár zaťukání speedmintonu a občas se sám přesvědčím, abychom si s klukama z okolí zahráli nohejbal na velmi neprofesionální úrovni :-)

18.2.2010 18:56:13

já sport
chodím s klukama jednou týdně hrát rekreačně futsal. V létě sem tam nohejc, sem tam tenis, vše rekreačně. Občas mám období, kdy si dávám doma takový strečink abych úplně nesthnul při tom sedění ve škole :). Na gymlu jsem chodil asi 2 nebo 3 roky pravidelně do fitka, teď jak mám nepravidelný rozvr ve škole, tak to moc nejde. A ještě jsem hrál cca 3 roky závodně Florball - skvělý sport.

18.2.2010 19:06:03

já a sport
:)

18.2.2010 19:06:19

No ja a šport ...
... to nieje dvojica na pohľadanie. Moje športy : Šach, plávanie, lozenie po stromoch, lozenie po lezeckej stene(umelej), lyžovanie, pingpong a tak.

18.2.2010 20:01:35

;)
'V zdravom tele zdravy duch' .. a teda ze sa dusevna sviezost meratelne prejavuje aj v hrani, nejaky suvis tam byt musi imho.. toz sportu zdar!! ;)

(theHammer.. necital som cele vlakno, ale nahodou takto hod kladivom by som si tipol, ci?:))

18.2.2010 23:40:37

sport
Já se snažím chodit jednou týdně hrát squash, občas si dám volejbal, ale jinak kolektivní sporty moc nemusím, a přes léto praktikuju horolezectví, teda spíš sportovní lezení. No a samozřejmě nejlepší sport jsou deskovky:D

kren:
U nás s bráchou to lezení taky není o výkonech, teda aspoň u mě, brácha je trošku někde jinde, ale jde nám hlavně o zábavu, takže to posezení u táboráku pod skálama, nebo v hospůdce někde poblíž se večer koná vždycky.

19.2.2010 00:04:34

Shrnutí
Tak nejvíce se zde lidi přiznávali k volejbalu a k lezení (po skalách či horách). Pak tu máme vyznavače "raketových" sportů - squash, stolní tenis, badminton, tenis. Samozřejmě nesmí chybět turistika a toulky přírodou. Pak tu máme dva bývalé atlety, pár příznivců plavání, cyklistu z donucení, futsalistu, nohejbalistu, nesmí chybět samozřejmě florbal ani přátelé "našeho" Ringa, jeden koňák, jeden na lyžích a s padákem nad hlavou a na závěr jeden lovec ledních medvědů :)))

Docela pestrá společnost :) To už by se dalo uvažovat o vyslání naší Zatrolené reprezentace třeba na příští olympiádu :) A vlajku s Trolem by samozřejmě nesl Zeus....

19.2.2010 06:58:05

Hammer
Navrhuju při té příležitosti přejmenovat ten podnik na Trolympiádu. :D

19.2.2010 07:23:57

sport
Tak k tomu Hammerovu shrnutí ještě přidávám bojové sporty, které trénuju už hodně dlouho. Jinak si troufám napsat, že sport "je můj život" (spolu s hraním stolních her samozřejmě). Kromě bojových sportů v létě jezdím rád na kole a v zimě na běžkách, abych to neměl tak jednoduché tak hlavně po horách (stejně jako křen, to můžu potvrdit, jako výbornou terapii při strachu z výšek) a většinou za každého počasí, tudíž pokud není kořalka v batohu, nikam se nejede. Jinak ze sportů jsem zkoušel a provozuju všechno k čemu se naskytne příležitost, chce to jenom občas odvahu se do toho pustit.

19.2.2010 08:17:37

sport
Tak já si taky přisadím...

V mládí 10 let závodně gymnastika (než mi to doktoři mrchy zakázali), pak jsem plynule přešel na atletiku - sprint, dálka, výška (než jsem si na sjezdovkách zprasil podkolení vazy), následoval závodně volejbal, z něj amatérká volejbalová liga (tahle sezóna stála za prd, otočil jsem si hned na druhým tréninku na podzim kotník při výskoku na blok a bylo vymedováno)... jinak k tomu samozřejmě outdoor, lezení+via ferrata, MTB, běžky (+sjezdovky) a teď zvažuju paraglide a přítulka mi ukázala svět čoukballu...
...a určo jsem na mrtě sportů zapomněl

19.2.2010 08:18:50

sport
sakra, zapomněl jsem tam ještě napsat jiu-jitsu a bojové sporty obecně

19.2.2010 08:19:52

Vybíráme z Bazaru

Karak/Carcassonne - mřížky 3x3
Karak/Carcassonne - mřížky 3x3
Akt. cena: 160 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas