Zásilkovna

Jaké máte prosím poslední dobou zkušenosti s dobou dodání Zásilkovnou? Vždy mi balíky chodily D+1 (S řídkými výjimkami) a měl jsem jistotu, že pokud balík zásilkovna vyzvedla, tak druhý den bude. Za poslední 2-3 měsíce jsem měl v přípravě 8 balíků a jen 2 dorazili D+1, ale 2 dokonce D+5. Všimli jste si něčeho podobného, nebo mám jen smůlu?

23.5.2023 13:27:38

Uhm, nedávno jsem si zrovna taky říkal, jestli ta Zásilkovna nezpomalila. Mám asi méně balíku a nemám to tak podložené jako ty, ale subjektivně jsem si už několikrát říkal, že jim to trvá, že tu vždycky byli druhý den od vyzvednutí. Teď tak dva až tři dny nejčastěji. 

23.5.2023 13:51:30

S tím, jak obvykle nestíhám optimální čas, platilo u mě asi vždy D+2 (resp. D podáno, D+1 vyzvednuto Zásilkovnou, D+2 doručeno na výdejní místo). Je fakt, že teď už platí spíš D+3. Dnes půjdu podat další 3 balíky, tak budu sledovat, jestli se to stihne ve čtvrtek nebo v pátek. Ono to bude mít možná souvislost s prudkým rozvojem Zásilkovny, protože kolik se vyrojilo ZBoxů je neuvěřitelné.

23.5.2023 13:52:12

Poslední dobou spíše D+2, ale pokud jsem posílal někomu třeba v pondělí, tak mu to přišlo na výdejnu ve středu a on si to většinou stejně vyzvednul až v pátek :-)

23.5.2023 13:56:15

Podle mne to je paradox “okurkove sezony”.

O vanocich nestihaji, takze jezdi nonstop a vsude kazdy den (nebo casteji).

Ted maji klidek a tak v pohode stihaji s dorucenim “obden” (nebo jeste mene casto).

23.5.2023 13:59:37

Vybíráme z Bazaru

Dominion + rozsireni Pobrezi
Dominion + rozsireni Pobrezi
Akt. cena: 1199 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas