World of Warcraft

Četl jste někdo něco z tohoto světa? Už léta mne fascinují orkové(myslím blizzardovský). Nedávno jsem dočetl Vládce Klanů. Což je částečný životopis Thralla. Knížka jako taková nic moc. Jednoduchý sloh, nevím jestli kvůli překladu. Ale jelikož to mělo nálepku Warcraft, tak jsem to zhltnul. Jsem tohoto fenoménu fanda. ALe nepřestavujte si mne jako vola, co u toho sedí deset hodin denně. Zajímá to tady ještě někoho?
27.5.2009 23:09:15

knížky ze světa Warcraft
U nás toho zatím mnoho nevyšlo (s warcraftovou tématikou).

Fantomprint vydal přeloženou Knaakovu trilogii Válka prastarých (cca 2 roky zpátky) - dost dobrá věc. Mihnou se tam některé postavy z Warcraftu 3 (hry), ale má to fakt spád, doporučuju (četl jsem).

Pak ještě vyšly další 3 knížky: ten Vládce klanů, kterého jsi četl, dále Poslední strážce (o čarodějovi Medivhovi) a Den draka (taky od Knaaka, odehrávající se po trilogii Válka prastarých).

28.5.2009 07:04:53

tak tak
To jsem právě četl, že tohle všechno je. Jenomže nějak nevím kde to sehnat. Takže se na to ještě podívám. Jinak jsem slyšel, že ta Christie Golden má napsat knížku s názvem - Arthas. Myslím, že by to mohlo výživné. Mělo by to vyjít, snad letos, nebo příští rok.

28.5.2009 08:22:02

Vybíráme z Bazaru

Heroes of Land, Air & Sea (EN)
Heroes of Land, Air & Sea (EN)
Akt. cena: 80 €
Končí za: 14 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas