Vtip

znáte nějaký luxusní a výstižný vtip o ketrý se chcete podělit? Pište, ať se taky zasměju.
20.11.2012 14:22:09

som

Lomikar
Je to sice trapné, ale mohl bys mi plz vysvětlit ten vtip (a priest walks into a hotel ...)
Přeložím si to, ale furt se nesměju :(

7.12.2012 08:32:49

som
disabled - zablokovaný/postižený

7.12.2012 08:36:11

...
Štědrý den, romantická vánoční atmosféra, manželé jsou spolu doma. Chlap čumí na televizi, pojídá oříšky, cukroví, řízky, salát... Žena mu říká: ,,Necpi se furt!! Večer uvidíš akorát tak piču a ne zlaté prasátko!!" Chlap vklidu odvětí: ,,Ne ne, já nemusím, já už ji vidím!!!"

9.12.2012 10:35:00

něco pro Klause
Česká pošta zrušila dočasně prodej známek s Klausem. Lidé totiž nevědí, na kterou stranu mají plivat...

14.1.2013 13:50:38

koleda

Pepíček přijde ze školy a ptá se: "Mami, nejsou dneska náhodou Velikonoce?"
"Ne, ty budou až za dva týdny. Proč se ptáš?"
"No, že jsem si vykoledoval pětku..."


24.3.2018 10:12:39

ČP
Protože kupujeme a prodáváme ty hry na bazaru, tak jsem si vzpomněl na jeden tématický:

Švýcarská pošta zkouší doručovat zásilky pomocí dronů.
Česká pošta zkouší doručovat....

24.3.2018 12:02:21

:-)
Idem si v Švajčiarskej banke uložiť peniaze a pri okienku potichu hovorím: "Môžem si u vás uložiť milión korún?" a pani, že nemusím šepkať, že to nie je hanba keď som chudobný...

24.3.2018 12:24:53

Taky bych vám
napsal vtip o české poště.

Ale nevím jestli by vám došel...

--------------------------------------
Nevěřící Tomáš nevěří na Speedyho a Ježíška
S radostí prohraje jakoukoliv historickou hru
Střet zájmů jen s manželkou
Zakládající člen hnutí "Jednorožce s duhou do záhlaví Zatrolenek"

24.3.2018 12:29:25

Hra
Narazil jsem na zahraniční diskusi týkající se nových her pro rok 2019 a zhruba v půli mě zaujal projekt "Baby". Doporučuji přečíst od prvního příspěvku kde se slovo Baby vyskytuje včetně podřízených příspěvků ve stromě. Nevynechejte srovnání s Gloomhaven ani způsob předobjednávky... ;-)

https://www.reddit.com/r/boardgames/comments/a9t5gi/is_there_anything_on_your_radar_for_2019/

2.1.2019 14:55:19 | Upraveno autorem (porovnej)

Baby
Skvělé :D Obzvlášť odpověď s linkem na předobjednávky :D

2.1.2019 15:07:26

Baby
"real-time co-op but the night phases are heavily turn-based, I feel like that should've been playtested before it hit the market" Parádní :)

2.1.2019 15:18:49

Jeden politicky (ne)korektní
Angela Merkel vyhledá věštkyni, aby jí předpověděla budoucnost. Ta zavře oči, soustředí se a pak začne předpovídat:

Vidím Vás na otevřeném autě, jak jedete širokou ulicí. Lidé Vám aplaudují, jsou šťastní, jako ještě nikdy předtím, někteří dokonce běží za autem a jásají. Dav je tak těsný, že policie jen stěží a s velkou námahou udržuje volný průjezd. Lidé volají plni nadějí: „Teď zase bude všechno dobré!"

Angela, když to slyší, může prasknout od štěstí a ptá se zvědavě věštkyně: "A jak na to reaguji já"? Věštkyně na to: "To já nemohu bohužel vidět, víko rakve je uzavřené"!


8.9.2019 14:18:12

Vybíráme z Bazaru

Lord of the Rings: Over Hill and Under Hill-Hobbit
Lord of the Rings: Over Hill and Under Hill-Hobbit
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 9 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas