Vánoční aréna - 4 boj stromečků a osvětlení!

Odpočiňte si na chvíli od hororu českého Arkhamu a hlasujte v epické bitvě!

Vánoční stromeček přírodní vs. Vánoční stromeček plastový

Svíčky vs. Žárovičky

Hlasujete pro jednoho účastníka z každé dvojice (podle toho, co máte doma) a z vítězů vzejde ultimátní vánoční kombinace. Pravidla jako v aréně - každý hlasuje jednou a oba své favority uvede do předmětu příspěvku.

Přeji všem Zatrolencům (je Zatrolenec vlastní jméno? :)) krásné Vánoce a něco pod stromečkem, ať už z jakéhokoli materiálu. A loučím se citátem, kdo první napíše jeho autora do příspěvku, má u mě jednoho bezvýznamného zatroleného bludišťáka :)

"Jste skvělí. Jste úžasní. Mám vás rád."
23.12.2010 09:20:24

prirodni stormecek + zarovcicky
je ultimatni kombo je to fajn fajn fajn je to fajn fajnovy..

23.12.2010 09:24:43 | Upraveno autorem (porovnej)

PJ

Vánoční stromeček přírodní + Žárovičky
Vánoční stromeček z vlastní zahrádky, svíčky i prskavky bývávaly, ale je to riskantní, tak se od nich upustilo. Jinak krom decentního neblikavého elektrického osvětlení pouze oldfashion ozdoby: sláma, papír, perníčky, sušené ovoše.

Také všem krásné svátky a hodně radosti s hrami i bez nich.

PS: prakticky přesně tohle říkává Pavouk tak hodinu až dvě po představení na afterparty, ale to zase Ty nemůžeš vědět ;-)

23.12.2010 09:26:27

Plastovy, zarovky
priroda je sice priroda, zivy stromecek voni, ale pro me je plastovy s zarovkama proste bezstarostny. Bohuzel, letos jsem byl dokopan k stromku zivemu a to jsem si teda dal, to byste museli videt. Prodejce mi porad doporucoval jeden krasny, ze jsem ho nakonec vzal. Jenze jsem byl pesky, bez auta (do auta bych jej stejne nenacpal) a po minute chuze od Kauflandu domu jsem zjistil, ze stom je pekelne tezky a nemam sanci ho domu dotlacit. Premyslel jsem do ktere prvni skarpy jej hodim. No nakonec se mi to po 20 minutach poradilo domu dotlacit, ale to byste proste museli videt:-) Navic jsem musel koupit stojan, ten jsem ten den vzal v Obi a doma jsem po rozbaleni zjistil, ze tam chybi srouby, no proste mam smulu. Japonsky plan k Arkhamu, stojan na stromek bez sroubu, misto pekneho maleho ziveho stromku snad 40 kilove ho..do, Takze pristi rok pekne zase jen plastovy, kteremu letos bude ve sklepe smutno.


Šťastné a veselé všem a šťastný Nový Rok.

23.12.2010 09:27:16 | Upraveno autorem (porovnej)

ehm
Loser: pokud chceš hlasovat, napiš to do předmětu příspěvku, kdo to má pak lovit v těch textech :)

PJ: máš půl bludišťáka a Pavouk +2 bumbací kredit :)

23.12.2010 09:28:16

Přírodní, žárovky
Jedině krásný přírodní stromek se žárovkama, samozřejmě neblikající.

23.12.2010 09:41:39

Přírodní bez osvětlení
Ale taková nabídka nebyla, takže se žárovičkama na garnýžích a svíčkama na stole (a prskavkama na dvoře na prádelní šňůře)... Nicméně hlas pro svíčky.

23.12.2010 09:43:09

stromeček přírodní, osvětlení žádné
letos máme stromeček v květináči, takovej malej, pěkně jsem ho manželce sprdnul, ale on povyroste a příští rok bude už zase o trošku větší a vydrží nám tak čtyři pět let, než přijde zasadit do země. Svíčky žádné nepoužíváme, ani žárovičky, jen slaměné ozdobičky a červená jablíčka, takovej rustikální staročeský stromeček :-)

EDIT: jinak jestli mám hlasovat pro osvětlení, tak svíčky, ale ty svítí všude kolem, jen ne na stromečku.

23.12.2010 09:47:38 | Upraveno autorem (porovnej)

Přírodní, žárovky
Žárovky samozřejmě neblikací a nesamozápalné.

23.12.2010 09:52:35

Přírodní a žárovky
Trávíme s ženou tradičně Vánoce každý u svých rodičů (mimi ještě nemáme, tak proč ne) a pak se potkáme. Takže jsem odkázán na to, co nazdobí naši;)

Všem přeju pěkné svátky, hodně klidu a pohody s vašimi nejbližšími.

Sydo: Arnoštek je božíííííííííííííííííííííííííííííííí!!!;)

23.12.2010 09:55:12

aneken
Máš bludišťáka :)

23.12.2010 10:00:12

Plastový - Žiarovky
Pre trochu vône to rezanie mladých stromčekov pre potešenie kresťanského sveta nestojí zato. Pekne krásne vypumpovať ropu, spracovať ju do tvaru ihličnanu a spáliť po 20 rokoch používania. :-) Efekt pre prírodu možno rovnaký, ale takto môžeme mať vyzdobený stromček už od 6/12 až do konca januára a deti tak majú z neho radosť dlhšie.

23.12.2010 10:03:40

pecovahry
ty stromky, co se prodavaji na vanoce, jsou ze skolek, ktere jsou pro tento ucel zrizovany, takze zivymi stromky priroda netrpi, umely je daleko vetsi zatezi:-) Zive stromky neznamenaji, ze nekdo zplundroval pul lesa dle nahodneho vyberu:-)

23.12.2010 10:07:15

sydo
hehe v navalu adrenalinu ze ziskam bludistaka jsem si neuvedomil jak hlasovat ... diky za uporozneni :))

23.12.2010 10:09:16

přírodní + elektrické osvětlení
Nehodlám ve svém 2+1 vyhořet. Ale je to tak jediný plast který na stromku snesu.

EDIT: po zbytečných pokuse s různými novodobými světly jsem se vrátila k osvětlení, které na stromku měla spousta z nás od dětsví. Takové ty šroubovací barevné:)

23.12.2010 10:09:29 | Upraveno autorem (porovnej)

přírodní bez světla
vy už máte všichni stromky doma? safra, já jdu koupit teprv dnes, nějakou malou sazeničku, doufám že přežije a budem ji pak moct někde zasadit.

23.12.2010 10:11:53

Loser
No vida a já si zas nevšiml toho fajnového, takže se o bludišťáka poper s anekenem, můžeš si vybrat zbraně. Případně vás na Zatroconu rozsoudí partie Schlachtu :)

23.12.2010 10:15:59

já chci taky bludišťáka
nebo alespoň vykoupat v Řece života :-)

23.12.2010 10:16:01

přírodní a žárovky
Dnes poruším pravdidlo a také si zahlasuji :) U nás máme přírodní stromek a od svíček jsme již také upustili. Jen letos u nás na náměstí nebyl pán, od kterého jsme vždycky kupovali, tak máme stromeček na zahradě :) a jak psal PJ, sláma, perníčky, dřevo a sušené ovoce, vzhledem k poloze venku také psí moč :) opodál je stromek pro ptáčky s lojovými koulemi, jablky a zvětšenou přistávací plochou u krmítka.

23.12.2010 10:24:58

přírodní, žárovičky
Stromek přírodní, v květináči - snad 100% recyklovatelný i příští rok (kromě svátků tráví veškerý čas na zahrádce, zatím drží 3. sezonu), žárovičky drobné, jednobarevné (žluté) neblikací, zato v hojném počtu.

23.12.2010 10:28:11

Ringo
Tie mladé stromčeky by boli v každom prípade užitočnejšie živé a úplne inde, ako vysekané v domácnostiach na pár dní dekorácie. Takisto nič moc pohľad potom na tie obrazy pri smetných bedniach okolo 6/1...

Každopádne súhlasím so živým stromčekom, ale naozaj živým, čiže aj s koreňmi v kvetináči, ako to má Ozzy79, to je výborné riešenie, avšak asi len pre rodinné domy...

23.12.2010 10:28:19

sydo
Ty jen pulku, chybi ti tam, ze jsme dokonali!;) A mame byt bajecni;)

23.12.2010 10:28:46

Přírodní
...a letos budeme mít neskutečně velkej strom!
Však sydo ho včera viděl, jak jsem ho táhla (to stromisko), když jsem ještě vyzvedávala u něj tu obrovskou zásilku s tou velikánskou hrou... fíha!

23.12.2010 10:34:25 | Upraveno autorem (porovnej)

ta"jemná"
Jo, byl to obr, plný kelímek ho byl! :)

23.12.2010 10:36:09

jakej kelímek?
koukals pořádně?

Tu hru už jsem málem neutáhla! Takovou bednu vyzvedávat osobně, hrůza...

23.12.2010 10:37:13 | Upraveno autorem (porovnej)

DD

prirodni, zarovky
Uz proto ze to tak fungovalo po mnoho let u rodicu a tedka funguje i u nas doma :o).
I kdyz hoodne davno jsme meli u rodicu svicky, ale zarovky jsou mnohem praktictejsi.

23.12.2010 11:12:36

Vybíráme z Bazaru

Munchkin CZ - 1.-3. díl
Munchkin CZ - 1.-3. díl
Akt. cena: 115 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas