Uz i tady

Hele jdo tam dal ten modro zluty flek co zakryva pravy horni roh?

 

24.2.2022 13:20:02

Připojuji se

a zdejší dezinformační kolonu radši nebudu komentovat ;-)

24.2.2022 19:47:42

@bounty hezky napsané.

24.2.2022 19:47:53

@bounty 

Mas muj hlas. Jen ja nejsu takovy klidas.

24.2.2022 19:48:03

@bounty tohle je bohužel naprostá demagogie - Rusko nikdo netrestá a nešikanuje za činy z éry SSSR. Na co západní svět reaguje je současné jednání Ruska - potlačování svobod vlastních obyvatel, agrese vůči sousedním zemím (Ukrajina, Gruzie). Tvoje přirovnání kulhá na obě nohy…

24.2.2022 19:50:12

@bounty  Tesat do kamene

---------------------------------------------------------------
Občasně překládám.

24.2.2022 19:51:03

@MikeDundee Chápu to správně jako připojení podpisu. Já jen, abych si byl jistý a nepřidal tě na seznam, na kterém být nechceš :-).

24.2.2022 19:52:34

Naprosto nechápu, jak situace na Ukrajině souvisí s deskoherním webem!

Politický názor správců těchto stránek mě fakt nezajímá a pokud si dobře vzpomínám, několikrát se tu řešilo, že politika na těchto stránkách nemá místo… A najednou sem politiku tahají přímo správci?!

 

Probuďte se lidi!

Tahle válka nezačala dneska, ale v roce 2014…

24.2.2022 20:01:43

+1 pro apolitický stránky. 
+1 pro Ukrajinu

 

 

24.2.2022 20:09:25 | Upraveno autorem (porovnej)

@bounty Souhlas. @tondakolik Souhlas.

24.2.2022 20:10:53

připojuji se k ZH a většině z nás, díky :)

 

nezapomeňme, že tento odkaz pravděpodobně nebudou číst politici, kteří mají špínu za nehty, ale obyčejní lidé.. a pokud admini i vědí, že toto opravdu postiženým událostí udělá radost a vlije trochu pozitivní energie do života, tak už tady není o čem diskutovat přeci

 

tady se už nehraje deskovka, kdy ty meeplíky zase příští týden najdete v pytlíku

24.2.2022 20:12:01

@bounty Myslím si, že to přirovnání "trochu" pokulhává. Vcelku souhlasím, že se asi Rusko chová jako někdo zahnaný do kouta, ale současně jsem docela přesvědčený, že ten pocit méněcennosti a toho, že jsou na ně všichni okolo zlý si vytváří sami. Resp. Putin a "jeho okolí" tento mediální obraz využívá k vzbuzování strachu u běžné populace, protože taková se pak snáze ovládá.

Navíc si myslím, že to není přehnaná reakce na pocit ohrožení, ale chladný kalkul. I když tady asi srovnání s mentalitou jedince a mentalitou národa/organizace asi fungovat nebude.

Přemýšlím, jak bych se choval, kdyby se třeba soused ozbrojoval (což teda shodou okolností platí). Ale tak se s nimi normálně bavíme a věřím, že ty zbraně nejsou proti nám. Nicméně bych se určitě mohl utvrzovat v paranoidní představě, že proti nám jsou. A pak ale sorry, ale případná agrese z mé strany by šla plně za mnou (jen bych to určitě nebyl schopen přijmout a byl bych 100 % přesvědčený o vinně souseda).

Ale bohužel všechny ty lži, které Rusko za posledních 14 dní použilo (jenom cvičíme, už se stahujeme, …) rozhodně nesvědčí o snaze situaci vyřešit jinak než tak, jak si to naplánovali. Byla to jen příprava, jako bych se ve svých paranoidních představách připravoval prostředí na sejmutí toho souseda a možná si připravil trochu alibi.

24.2.2022 20:15:09

…snad to tady ještě nikdo nezmínil, a rozhodně v žádném případě nechci situaci nijak zlehčovat, ale pobavila mě jakási “asociace” mezi tygrem, jako reklamou na “Ohrožené” a vlajkou…pokud se totiž vrátím k herním tématům, kdo má tygra za hlavní postavu ve hře Scythe…?

24.2.2022 20:15:16

Příspěvek odporoval pravidlům diskuse a byl proto smazán.

Důvodem bylo z našeho pohledu slovní napadání (zesměšňování, dehonestace atp.) osoby či skupiny osob.

24.2.2022 20:17:00

@tondakolik Souhlasím s tím, že ta situace vznikla již v roce 2014. Bohužel to bylo mistrovky vybalancované, že si Rusko ukrojilo přeně tolik salámu, aby mu to prošlo a svět nakonec akceptoval jako “menší” zlo to tak nechat. A bohužel s jídlem roste chuť.

A je mi z toho smutno kvůli lidem, kteří to teď šeredně odnáší. A třeba už i jeden známý, co je teď v Košicích reálně přemýšlí, jestli za 14 dní nebude preventivně stěhovat rodinu do Prahy. Což mě sice přijde ulítlé, ale vlastně daleko uvěřitelnější než před 14 dny, kdy bych tvrdil, jaký je to paranoidní nesmysl. No už mi to přijde asi jen trochu přehnané.

24.2.2022 20:20:55

@Miner …rozhodně jsem to nemyslel zle, ale opravdu mě to okamžitě praštilo do očí, a vím, že Scythe s tím nijak nesouvisí…jen ty obsažené národy jsou nám nějak poblíž…

…to ses smazal sám? :)

24.2.2022 20:22:01 | Upraveno autorem (porovnej)

Mě je opravdu smutno z názorů některých zdejších uživatelů. Opravdu smutno. Nemám vůbec sílu ani chuť s některými názory polemizovat i když se to ve mě vaří. Když jsem v osmdesátých letech prožíval éru Gorbačova a Reagana a jejich první setkání na Islandu a vše, co potom následovalo, tak mne ani ve snu nenapadlo, že nastane něco, co se děje teď. A taky mne ani ve snu nenapadlo, že někdo u nás bude mít takové názory a postoje jaké má … je mi z toho fakt strašně, strašně smutno.

PS: Můj podpis je myslím samozřejmostí.

… a Morpheovi a jim podobným bych jen chtěl vzkázat: “Ano, už i tady … a mělo by to být všude … a pokud se vám to nelíbí, tak choďte mezi lidi, kteří jsou vašeho ražení a smýšlení. Jindy za jakýkoli názor, který nesdílím, bych nikomu neříkal ať jde jinam, ale tohle je tak zásadní a mám už tolik roků života za sebou, že tohle musím říct i když bych za to měl být zabanovaný.”

24.2.2022 20:24:38 | Upraveno autorem (porovnej)

Nevím jak vy, ale já se jdu učit rusky… До свидания

24.2.2022 20:26:10

Chci přidat podpis.

24.2.2022 20:26:41

@Zeus Ano, myslel jsem tím podpis :-)

24.2.2022 20:28:38

@Promil - V pohodě. Já sem s tím tvým příspěvkem vůbec neměl problém. Humor je třeba vždycky.

 

Sám ne, zásah shůry. Hromovládce má pocit, že označit krysu krysou a švába švábem není správně.

24.2.2022 20:32:16

@Miner Njn, kdo bruslí na tenkém ledě, musí s občasným bleskem mezi oči počítat.

 

24.2.2022 20:36:27

Zase je dobrý, že až zazní “Davaj časý”, protože to zazní na sto procent, tak ty oslovený jim budou rozumět a nebudou jim nosit časáky.

24.2.2022 20:38:12

Jadu neboj

 

Jen cekam az me vrsti penize co mam v mesci.

 

Leechem se zesmesnovat nenecham

24.2.2022 20:46:40

Prosím o přidání podpisu. Děkuji

24.2.2022 20:47:20

Přidávám se do podpisu, děkuji.

 

24.2.2022 21:11:39

Vybíráme z Bazaru

Harry Potter: Battle of Hogwarts + The Monsters EN
Harry Potter: Battle of Hogwarts + The Monsters EN
Akt. cena: 1600 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas