The Elder Scrolls V : Skyrim

Tak se přiznejte kdo tam chodíte žít svůj další život?:) Já hraju zatím celkem krátce...15 odehranejch hodin a 14 úroveň. zatím jedu dost na jednoruční meče, blok, trochu do toho mísim stealth a destruction magic:) A vůbec, co na 5. díl téhle legendární série říkáte?
21.11.2011 16:26:47 | Upraveno autorem (porovnej)

Parxel
Je pravda ze ty bugy uz me zacinaji mirnereceno znechucovat a pomalu cimdalvic od hry odrazovat ... a ted nemluvim o takovych tech velkych zasecich, ale spis o "kazdodennich" hru zneprijemnujicich drobnostech ... Ikdyz to ze me nejde nic vybrat z truhly co mam "doma" uz zrovna drobnost neni ... btw uz se vam nekomu stalo ze se vam "ztratil" follower ? Proste jednoho dne na cestach zmizel (wait jsem mu opravdu nedal) a nebyl k nalezeni ..novej samozrejme vzit nejde, protoze defakto jednoho uz mate .. zachranil me az quest companionu, ktery me natvrdil priradil jednoho z nich jako shield brothera a puvodni follower se pak objevil doma ... zajimalo by me jak bych treba ted resil, kdybych zawaitoval followera a obr me ho odeslal a na obeznou drahu ... dopadnout muze skoro kdekoliv, kdo ho ma hledat ? Nejspis loadem

20.12.2011 17:09:03

Siaron
To jsem ani nevěděl, že jsou tam takové bugy. Spíš jsem jen tak tipoval, protože hru bez bugů neznám. Nevyšel náhodou už patch?

20.12.2011 17:18:05

parxel
nekolik .. po jednom zacali draci litat na zpatecku :-D Ja moc nehrotim, zachvili to odlozim, pockam tak pulrok, a pak si to zahraju opatchovane :)

20.12.2011 17:46:42

siaron
Podle mne to je tim, že jsi odešel z lokace, kde s někým bojoval. Taky se mi to občas stalo. Ale po čase jsem svou Lydii našel na židli u sebe doma.

20.12.2011 20:25:49

Elenistar
Lydia je zatraceně sympatická bodyguardka a stále je mi líto, že jsem o ni přišel v boji s Krosisem, ale za jeho porážku to stálo. Nicméně bug s followerem jsem zažil přesně opačný. Jako tanka jsem měl Uthgerd, ale po nějakym questu s vlkodlakama řekla něco jako ok, koukam, že už máš někoho jinýho, tak čau, počkam doma. Hm, sliby chyby. Škoda, že na sobě a u sebe měla mnoho hodnotných věcí...

Největší výtkou na téhle hře je to konzolové ovládání. Zdržuje, není přehledné a na PC občas špatně reaguje. Stačí kliknout kousek vedle a celý dialog je v tralala. Detail...

20.12.2011 21:19:56

Elenistar
Nemyslim, prospal jsem doma asi tyden a Lydie porad nikde ... mozna si ji zatah nejaky obr do sveho brlohu aby mu tam varila mamuti choboty atd .... :)

21.12.2011 00:55:46

Siaron
Tak jsem viděl stánky se jmelím a "oharvestovat" se nedalo napsat líp :D

21.12.2011 16:20:13

Skyrim
Tak sem se do toho zas trochu pustil. 32 level a odehráno k 50 hodinám (obtížnost Expert). Nemůžu si pomoct, ale je to fakt skvělá gamesa. Takhle jsem se už dlouho u žádný hry necejtil. Včera jsem porazil Alduina a dodělal hlavní Dovahkiinův quest. Zloděje v Riftenu už mám taky za sebou a Drůžiníky ve Whiterunu taky. Takže teď přijdou na řadu mágové z Ledohradské univerzity nebo pomoc armádě Impéria....uvidíme.

3.1.2012 12:00:09

TES V: Skyrim
Tak jsem se do téhle hry také pustil a velká spokojenost. Baví mě to víc než předchozí díl. Sice přístup do inventáře mi přijde zbytečně komplikovaný, ale zase oceňuji snížení počtu vlastností a zavedení perků. Hlavně oceňuji, že už nejsou docednosti jako běhání a skákání.

Po příběhové stránce se mi hra líbí ještě víc než Oblivion. Ze začátku jsem byl sice trochu zmatený z událostí v Helen, protože jsem neměl zapnuté titulky a postavám jsem moc nerozuměl. Teď už je to lepší - titulky hodně pomáhají. Hlavně mi přijde, že ubylo takových těch trochu přihlouplých questů, někam jdi něco mi přines apod. A místo toho většina questů nabízí více způsobů ukončení.

Grafika je úžasná i když moje PC s 2 GB RAM má co dělat. Hlavně se mi líbí draci, obři a mamuti. Ty obři mě teda obzvlᚍ dostali. Vlez jsem na nějaké jejich území a nejdřív začali nadávat zvedat kyj, ale byli pořád na místě, tak jsem si říkal to je ok. A ejhle najednou se ke mě jeden z obrů vydal, jednou se rozmáchnul a dostal jsem takovou ťafku že jsem vyletěl skoro mezi obláčky.

Zatím se mi to zkrátka moc líbí a to jsem teprve na začátku a rozkoukávám se.

22.6.2012 21:01:48

The Elder Scrolls
z teto serie se mi libi jen Arena a Daggerfall, tak jsem opet rozehal Arenu a ta atmosfera....to v tech novych dilech dneska uplne chybi.

23.6.2012 10:17:26

Vybíráme z Bazaru

T.I.M.E. Stories: Proroctví draků
T.I.M.E. Stories: Proroctví draků
Akt. cena: 800 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas