Silvestr

Nevím jak vy, ale já patřím k té části lidstva, které je Silvestr nadmíru nepříjemný. Den, kdy je dáno téměř za povinnost se opít a povinně se bavit. Prostě ho nemám rád, raději budu slavit kterýkoliv jiný den cokoliv jiného. Nicméně beru to celé ještě za součást vánočních svátků a protože další den je volno, takže i pro mě má Silvestr své jisté kouzlo (očekávání konce světa a tak, vždyť to znáte). Letos chci Silvestra strávit v pohodě hraním stolních her, pojídáním cukroví a žádným zběsilým oslavováním (tímto i mohu nabídnout dvě tři místa u herního stolu). Jak trávíte Silvestra vy? Je tu taky někdo, kdo má vůči Silvestru averzi?
20.12.2010 10:09:08

silvestra
taky nemusím, bohužel má letos přítel hodně (pro mě) blbý nápad jít oslavovat do nějakého klubu (jednak nemám ráda kouř z cigaret) a hlavně z toho všeobjímajícího a táááááák nehranýho nadšení je mi na ... a to ještě asi budu muset řídit, takže je to akorát na ... (nic)

20.12.2010 10:18:53

PJ

Silná averze
Přesně ty důvody, so popsal ozzy. Loni jsem celej den hrál jednu PC hru, něco jako Diablo, letos máme nově psa, tak si s nejspíš ním zalezu do vany nebo do sklepa a budeme se navzájem utěšovat, že venku nezuří válka, ale jen ožralí blbečkové hází dělbuchama na počest otočení stránky v jednom z mnoha kalendářů co jich lidi vymysleli...

20.12.2010 10:23:10

to Ella
tak to je ta nejhorší možná varianta... k Manželce se letos nalepila jedna kamarádka, jejíž přítel bude mít službu a ona nechce být na Silvestra sama, takže nějaké to hrané veselí asi taky doma proběhne, ale to jsem oznámil, že toho se neúčastním...

20.12.2010 10:24:48

to PJ
v tom mám výhodu, že bydlím na samotě, takže dělbuchy až řešit moc nemusíme, ale moc dobře vím, jak z toho uměj bejt čubiny vystresovaný. Pro psy je to asi nejhorších 15 minut v roce...

20.12.2010 10:27:58

ozzy79
se máš já to budu muset přetrpět pokud k tomu dojde - pořád doufám, že ne - pojedem, doufám, na Zatrolcon, tak nechci dělat vlny

20.12.2010 10:28:26

silvester
podla mna je silvester fajn. A hlavne ten ohnostroj. Je to krásne ale zas na druhú stranu nemám rád ked chodia ludia a hádžu petardy len aby si buchli. Ale tiež sa kôli nemu nemusm ožierať a búrlivo oslavovať.
Môj plán na tento rok? mmmmm ako inač ako doskovky? Od poobedia do rána, už sa teším že si poriadne zahrám. Na vianoce som si kúpil warhammer fantasy battle for the skull pass. Takže na silvestra bude už zložený a môžem pariť + ostatné z mojej zbierky :)

20.12.2010 10:28:33

PJ
doporučuju na pejska nějaký uspáváky (poraďte se s veterinářem), u nás to zabralo
každoročně jsem seděla s naší princeznou na gauči pod dekou, televizi na plný pecky a povídali jsme si :-)

teď už má 14 a hůř slyší, takže je konečně v klidu

20.12.2010 10:30:37

psi
btw co máte za psy?

20.12.2010 10:32:47

máme
hladkosrstou trpasličí jezevčici, černou s pálením i když nám trošku přerostla
je jí teď 14 let a nedávno měla mrtvičku, ale už je v pohodě a zase chodí somrovat pod stůl jídlo (je děsně rozmazlená :-D)

20.12.2010 10:35:47

to Ella
my měli taky jezevčíka, to jsou nezmarové, ten náš se dožil asi osmnácti, pak už neviděl a neslyšel, ale pořád žral a byl veselej a spokojenej. Jezevčíci jsou fajn :-)

20.12.2010 10:37:53

Silvestr miluju :-)
uklidím se navečer někam do samoty. Zrekapituluju si sama pro sebe předchozí rok, pomyslím na to, co bych chtěla zažít, udělat (kam se posunout, příp. setrvat) v roce nadcházejícím, potom si dám špunty do uší a zaspím to "ohromný veselení se kolem" a je mi fajn....No a přes den samozřejmě hrajeme nějaké hry, anebo si čtu, anebo poslouchám nějakej jazzík či mluvené slovo...

20.12.2010 10:38:30

Herní Silvestr
U nás už několik let vládne tradice, že na Silvestra pozveme kamarády z různých koutů republiky a hrajeme deskovky - kdo může, přijede už 30/12, aby si stihl něco zahrát :)
Takže pokud nám to něco nezkazí, těším se na herní Silvestr. Sedativa pro psy jsou nakoupená, takže to snad všichni ve zdraví přežijeme - mimochodem, taky máme jezevčíky, dvě fenky, ale zatímco té starší petardy vůbec nevadí, ta mladší z nich má děs a potřebuje trochu farmakologicky utlumit, aby moc nebláznila...

20.12.2010 10:45:54

ad psi
Pokud má PJ psisko nový (rozuměj štěně :)), tak bych mu nedával žádný léky jen pro jistotu. Třeba mu to vadit nebude. Já mám 2letýho psa (whippeta) a taky jsem se vloni bál, jak se mu to bude (ne)líbit, ale bylo mu to uplně buřt, že něco bouchá a chrněl (což je jeho obvyklá činnost). Hlavní je dát bacha, aby poblíž psa nebuchlo něco, když je s ním člověk venku.

20.12.2010 10:50:00

spíš oblbováky
nachystat jako prevenci, kdyby něco
přes den pobíhá spousta pitomců s dělobuchama, aby zjistili, co na to řekne

20.12.2010 10:54:35

PJ

ozzy79
Český teriér, stáří cca 1 rok, jmenuje se Emil :-)
Nevíme ještě, jak to bude snášet. Je to veselý a vyrovnaný pes a většinou ho nic nevystraší, tak doufám, že se bude bát míň než já :o)

20.12.2010 10:55:30

Silvestr ve vězení
Podle zkušeností z minulých let strávím Silvestra nejspíš opět ve vězení.
Tuto tradici držím nedobrovolně od té doby, kdy jsem známým odhalil tajemství hry zvané Bang. Z nějakého důvodu se pak totiž stalo nepsaným pravidlem, že karta "Vězení" se hraje výhradně na mě :-)

20.12.2010 11:00:54

to PJ
štěňata to snáší v pohodě, naše Adélka byla první rok v klidu, teprve pak jí to nějak popadlo a teď trošku plaší při jakékoliv petardě, ale přežít se to dá. Já osobně nic uklidňujícího holkám nedávám, na cvičáku se občas trénují střelby, což celkem pomáhá

20.12.2010 11:21:10

střílení
my jsme to měli taky v klidu, než jeden ... hodil Bonyšce pod podvozek petardu, pak jsem nevěděla jestli uklidňovat psa nebo ho nakopat

20.12.2010 11:27:37

Silvestr
U nás se plánuje (již po několikáté) spíš úklidovo-budovatelský silvestr. Dorazí pár známých a nejdřív asi vysmýčí v zatuchlých kobkách Descentu, následně si vyčistí měšce od peněz v Red Dragon Inn, možná vyluxujou diamanty v Ubongu a určitě budou budovat farmu v Agricole nebo své malé impérium na Kubě. A abych nezapoměl, určitě násilnicky zastřelí pár kachen...
Prostě ideální silvestr.

20.12.2010 11:28:40

silvestrovska zabava
ako muzikant hram na slivestra zabavu.tiez silvestra moc nemusim,radsej mam vianoce.takze silvestra momentalne beriem cisto z profesionalneho hladiska ;)

20.12.2010 12:09:59

Neutral
Nijak silvestr neresim, je pravda ze na ohnostroj se divam rad, ale hromada hluku apod. me nelaka. Zrovna jsem se snazil donutit kamarady na deskovky ale zatim se nedari. Minuly silvestr byl prijemny, at uz jsme se mlatili palici u Aaargh! chitekta nebo strileli hipiky v Kill the hippies tak jsme se akrat sli podivat na ohnostroj a zase zpet :).

20.12.2010 12:57:23

To je fakt otrava, ten Silvestr...
Potřebuju překládat a kolem takovej bordel ...

1.1.2011 00:00:02

Kazdopadne
Happy New Year! :-)

1.1.2011 00:17:28

Silvest
Teď jsem se vrátil ze zábavy, na který jsme hráli a mám toho jak buchet. Ale zas na druhou stranu jsem si vydělal alespoň na 4 nový hry :))

1.1.2011 04:29:44

ozzy79
Také mě Silvestr zrovna dvakrát nebere a čím jsem starší tím míň chápu co se vlastně oslavuje. V každém případě my jsme Silvestra strávili příjemnou procházkou po zasněžených kopcích, pak jsme si doma udělali dobrou večeři a nakonec jsme si rozbalili a rozehráli Bitvu o Rohan. Pak jsme se asi 40 minut podívali na největší exoty v Československo má talent a pak jsme šli spát.

1.1.2011 08:59:31

Vybíráme z Bazaru

Zombicide Survivor: CMON Comics – Vol. 1 extras
Akt. cena: 800 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas