Rozloučení a přivítání

Snad to tady mohu takto prezentovat, pokud ne, někdo zezhora mě smažte :) Od zítřka se již nevyskytuji v Tomových hrách, jelikož jdu za svou chemickou kariérou a za tím, co jsem vystudoval. Chtěl bych touto cestou poděkovat všem, které jsem měl možnost díky své práci poznat a hlavně Radkovi za krásnou příležitost. Všem ze srdce přeji se někdy živit tím, co je opravdu baví, je to skvělá zkušenost. Díky všem, kteří se u nás byť jen jednou zastavili a doufám, že vás ještě někde někdy potkám.

Ale netřeba zoufat, jelikož na mé místo nastoupí osoba ze všech nejmilejší, věčně dobře naladěný a usměvavý Jeník - SSZGSA! Přeji hodně úspěchů a těším se na budoucí kolaboraci., stejně mi dojetí nedá a budu ve sluji pečený vařený.

Tak snad to není nevhodný příspěvek, jen abyste se nedivili, až na vás zpoza regálů vykoukne Jeníkův obličej :)

P.S. jen tak se mě nezbavíte, nějaká videa opět budou :)
13.3.2011 21:08:23

Rozloučení a přivítání
Sydo, Sydo, jaks mohl odejít od deskových her do tak neperspektivního byznysu jako je chemie a farmacie. Ikdyž je pravda, že hrát Pandemic v reálném světě je asi větší adrenalin. Proto Ti přeju v nové práci hodně zdaru a ať máš tolik popisků a chemických vzorců, jako doma žetonků. :-)

SSZGSA:
Jendo, máš to po Sydovi těžké. Výškou ho rozhodně nepřekonáš, ale duchem máš šanci. Až budeš vybírat v Praze byt, tak pamatuj, byt nemusí mít hajzl ani kuchyň, ale velký herní stůl. Vše nejlepší v nové práci přeje Petr

15.3.2011 11:02:15

sydo..:-)
Když jsme u toho hodil by se mi tak jeden litr Lugolova činidla... máš nějaký v zásobě?

15.3.2011 18:57:58

to Jedi
Teď jsi na to kápnul. Sydo nás zradil a namísto obchodu s deskovkami teď bude prodávat nestabilní chemické sloučeniny :-)

15.3.2011 21:19:27

sydooo:))
az teraz mi zaplo, ako si toto myslel: "Tak mi volal Jeník, že jede! Blekotal něco o šéfové, noži, rýči a tvrdé půdě, ale vyplynulo z toho, že si to v práci nějak zařídil." ..tak len ci je RBX v bezpeci a na ako dlho:P:D

Jendo, vitaj! a od kedy teda?) ..btw, kyselina to vzdy isti.. Sydo pan chemik snad poradi, zozenie;))

16.3.2011 17:41:53 | Upraveno autorem (porovnej)

fffuu
člověk tu pár dní není a už po něm chtějí činidla, jen počkejte koloušci, já mám teď hlavu jak balón :)

16.3.2011 18:30:30

No to jsou mi věci
tedy panove.. Přeji vám oběma světlé zítřky v nové práci, dopadlo to asi nejlépe jak mohlo, tenhle business je i hodně o osobním přístupu, čehož se u Jendy vůbec neobavam.. Ale i tak to je šok. Jen mám trosku obavu, ze Jenda bude dost radikální v prosazování GMT lidem, kteří si přijdou pro Carcassone nebo třeba Dominion :)

25.3.2011 18:09:16

Polda
něco jako ozzák, když si šel koupit nějaký maník CD s Evou Farnou? :) Ti co někdy viděli seriál Comeback asi ví co myslím :)

25.3.2011 18:31:09 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Mouthguard Challenge
Akt. cena: 150 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas